"Nadużycie uprawnień". PO złożyła zawiadomienie dot. prokuratora prowadzącego sprawę Gawłowskiego

| Aktualizacja:

Przewodniczący klubu PO Sławomir Neumann złożył w sobotę do Prokuratora Generalnego zawiadomienie o nadużyciu uprawnień funkcjonariusza publicznego przez prokuratora, który postawił zarzuty posłowi PO Stanisławowi Gawłowskiemu.

wróć do artykułu
  • ~hau hau - do budy
    (2018-04-14 23:01)
    Panie Neuman teraz kolej na Ciebie brahu, żadne PO skoki mecenasa Qnia nie PO mogą ! Będziesz siedział razem ze Stasiem, żeby mu się samemu nie nudziło !!!
  • ~Mareks
    (2018-04-14 21:29)
    A poza tym padło publiczne stwierdzenie, że Staś sam się zrzekł immunitetu ,tylko prokuratura mu nie chciała przedstawić zarzutów,to o co chodzi teraz adwokatowi,jeżeli Staś sam się zrzekł ,to po co składali wniosek o reasumpcji głosowania,Mataczą już w takich sprawach,wiec zasadny jest wniosek o areszt,bo będą mataczyć nadal.
  • ~Ala
    (2018-04-15 07:41)
    A kunia mecenasa tez zamknąć , niech sobie odPOcznie nieboraczek
  • ~Donaldinio Adolfowicz Tuskaczewskij
    (2018-04-14 20:44)
    Nadużycie uprawnień, he, he, sprytnie to robimy. $oros nam to POdPOwiedział. Taqiya, taqiya, to my kebaby POs rane
  • ~starzec z gór
    (2018-04-14 20:18)
    "Łapaj złodzieja". Tylko Lemingus Michnikoidae jest tak ograniczony by łyknąć PO-wskie, polityczne wydaliny.
  • ~Temidek
    (2018-04-14 21:03)
    Taki czas. Niech sie politycy cieplo ubiora. Chlodno bedzie - oj chlodno. Ja jako podatnik chetnie dam zamiast na WOSP na nowe wielkie wiezienia dla zlodzieji. Kazdego zlodzieja za kazde ukradzione 100zl 1 dzien wiezienia i przepadek mienia.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-14 21:23)
    Typowe bla,bla ZAPRZAŃCÓW-PO.Chcą zachować ,,pyszczek".I tyle w temacie.
  • ~suweren 2
    (2018-04-14 20:30)
    Za Adolfa w latach 30XXw. naziści też nie przestrzegali prawa - jak głosi historia.
  • ~mr.Fred
    (2018-04-15 15:47)
    A ten gniady to lysek z POkladu Idy?
  • ~helena
    (2018-04-15 08:45)
    Dlaczego oni nie byli tacy sprawiedliwi i zapobiegliwi dla człowieka ktory przesiedział 18 lat za niewinność? Tą sprawiedliwość widzieliśmy w wykonaniu sądu nad p. Sawicką ! a jeżeli jest niewinny to czego się boją?????
  • ~Karmen
    (2018-04-14 20:55)
    Do dwóch zegarków trzeba dołożyć stodołę i samolot . I to będzie komplet . No i latał samolotami jak Andersowa ,a do Hiszpani jeździł , jak hofmajster . No i dostał od Tuska 85 100 zł nagrody , której nie oddał Caritasowi , jak prezes kazał.
  • ~ciekawostki
    (2018-04-14 21:54)
    a kto prowadzi sprawę ? aha . :))) jak jego ojciec był już w EU urzędnikiem to on Roman syn " chyba " był przeciwko wejściu PL do UE
  • ~sendzia koloż
    (2018-04-15 06:50)
    GIER TYCH mamy dość...gaweł do wora..... wór do prokuratora....
  • ~miecio34
    (2018-04-15 10:55)
    do pisu zrubcie tak POWOLUJAC SIE NA DEMOKRACJE W TAKICH KRAJACH JAK UNIA EUROPEJSKA A W SZCZEGULNOSCI USAPATRONOW KOREJ POLUDNIOWEJ GDZIE PREZYDENT DOSTAL 25 LAT WIEZIENIA ZA MALWERSACJE I CO POWIEDZA WYZNAWCY KULAWYCH DEMOKRACJ NOIMAN JESTES W PIERWSZEJ DZIESIADCE DO 25 LAT KRYMINALU ZA KRADZIERZ I ZADLUZENIE POLSKI NA WIEKI CO CI ZYCZE
  • ~Buba
    (2018-04-15 13:22)
    Sławek kiedy ty pójdziesz siedzieć ? Nie mogę się doczekać
  • ~Romek
    (2018-04-15 03:06)
    Gdy pojawiaja sie dwa slowa Beata Mazurek to mam pewnosc ,ze bedzie to wylew kloaki.
  • ~miecio34
    (2018-04-16 08:08)
    neuman masz racje teraz wniosek do TRYBUNALU STANU O POCIAGNIECIE DO ODPOWIEDZIALNOSCI KARNEJ KLD UW PO ZA ROZKRADZENIE MAJATKU POLAKOW I ZADLUZENIE POLSKI NA NIEBOTYCZNA SUME I CO POWIESZ MAFIOZO
  • ~brawo kuń tak dalej trzymaj
    (2018-04-16 07:17)
    No to Kuń zatańczył jak mu sędzia zagrał. On tańczy tylko w szczególnych okolicznościach. Mierny adwokacina. Ciekawe na ile wypisze rachunek rozczarowanemu ze złodziejskiej.

Może zainteresować Cię też: