Żona prezydenta Poznania uniewinniona za użycie słów "jestem wk...wiona". Sędzia: Znacznie większym złem jest to, co dzieje się w Polsce

| Aktualizacja:

Poznański sąd okręgowy w poniedziałek podczas postępowania odwoławczego uniewinnił żonę prezydenta Poznania Joannę Jaśkowiak skazaną za użycie słów "jestem wk...wiona". Wcześniej sąd rejonowy ukarał ją grzywną w wysokości 1000 złotych.

wróć do artykułu
  • ~#
    (2018-05-16 12:49)
    Lewacka schizofrenia — wulgaryzm w ustach żony tęczowego prezydenta to wyraz jej osobistych przekonań i ekspresja uczuć i akt odwagi, ale już wulgaryzm napisany na jej płocie to akt wandalizmu.
  • ~emk
    (2018-05-16 13:12)
    W ogóle WSTYD, aby kobieta , żona prezydenta miasta używała takich słów.
  • ~o.S..
    (2018-05-16 13:22)
    Używanie wulgaryzmów i obrażanie ludzi w państwie PiS (PRL BIS) to przywilej władzy.
  • ~Czytacz
    (2018-05-16 12:59)
    Sowami (i przyjaciółmi ) obrażał ktoś inny :) ,a tak poważnie jeżeli ja zaklnę w miejscu publicznym to dostanę z "bomby" karę ,"celebryci" mają być inaczej traktowani ? Podasz jakiś przykład obrażania WULGARNYMI słowami Polaków przez PiS ?
  • ~fajno jest
    (2018-05-16 13:08)
    no teraz będzie PO raz drugi wk...na ! no i dobrze !
  • ~Sierpem i młotem w lewacką hołotę
    (2018-05-16 13:05)
    Przypomnę sytuację Pana Jacka Piekary - niech się Pani cieszy, że miała uczciwy proces i zaocznie nie dostała 0,5 mln
  • ~A.H.
    (2018-05-16 12:47)
    PiS może obrażać Polaków wulgarnymi sowami i nic, zero odpowiedzialności. sądy są pisowskie. Sami tego chcieliście.
  • ~Tytan
    (2018-05-16 14:27)
    Tylko Prezesik może używać wulgaryzmów w PiSim kraju!🙃
  • ~Zz
    (2018-05-16 15:31)
    Można na jej lbie drewno rąbać i tak ta baba nic a nic ....
  • ~xyz
    (2018-05-16 12:57)
    Katopolszewicka sprawiedliwość.
  • ~Ojczulek
    (dzisiaj 13:53)
    Jedno pytanie: dlaczego Min.Z.Ziobro JESZCZE nie zawiesił tego Pajaca? To nie sędzia to POLITYKIER.Sąd to nie mównica Sejmowa.
  • ~hugo
    (dzisiaj 13:50)
    Obecna sytulacja polityczna zasluguje na o wiele gorsze sformulowania.
  • ~Robert Grz
    (2018-05-16 16:08)
    Nie zgadzam się ze twierdzeniem, że te słowa są łaaniem "polskiej tradycji językowej". Wręcz przeciwnie.
  • ~scanner
    (dzisiaj 15:25)
    Sędzia z nienaruszalnej kasty zajmuje się polityką na sali sadowej, a to chyba nie jego zawód? Do zwolnienia w trybie natychmiastowym.
  • ~bart
    (dzisiaj 15:40)
    Sorry ale to znaczy że teraz totalna opozycja może łamać prawo bo panowie sędziowie boją się że ich wszechwładza zostanie ukrócona? Ja chyba śnie. chociaż co mnie obchodzi jeśli były tam jakieś dzieci to tylko totalnych niech oni się martwią.
  • ~uszaty
    (dzisiaj 17:23)
    Proponuję ustawić patrole pod szkołami podstawowymi. Mandaty posypia się na kwoty wyższe niż uszczelnienia vatu. Teraz już przedszkolaki takich wulgaryzmów na codzień używają. Nie wspominając o gimnazjach.
  • ~[ ╲╱]☂[├─┤]
    (dzisiaj 16:03)
    Wyrok zadaje kłam tezie o zależności i zawisłości sędziów od PiS - w przeciwieństwie do Tuleyi ten sędzia potrafił wydać wyrok polityczny, przeciwny PiS i nie pytał się TSUE o swoja niezawisłość.
  • ~bart
    (dzisiaj 15:46)
    A gdzie bezstronność i apolityczność - sędzia po takim uzasadnieniu powinien polecieć, natomiast czy powinno się karać tak wysoką grzywną za przekleństwo to inna sprawa. Gdyby to był polityk nie miałbym wątpliwości ale żona polityka czyli osoba nie będąca osobą publiczną to chyba trochę przesada.
  • ~terpentyna
    (dzisiaj 14:15)
    j...ć pisa - syfilisa!!!!
  • ~quazimodo
    (dzisiaj 14:46)
    Obrażanie narodu i obywateli tych co mają rozum i go używają to jest bezprawie PiS(Pycha ignorancja Samouwielbienie).Reszta narodu ma siedzieć cicho i wszystko co wymyśli Sekta pisowska akceptować bez komentowania.

Może zainteresować Cię też: