Piotrowicz dla wPolsce.pl: W przypadku próby storpedowania reformy przez środowisko sędziowskie podejmiemy stosowne środki

| Aktualizacja:

Jeżeli środowiska sędziowskie będą chciały storpedować reformę wymiaru sprawiedliwości, podejmiemy takie rozwiązania ustawowe, które pozwolą realizować postanowienia konstytucyjne - powiedział poseł PiS Stanisław Piotrowicz w poniedziałek w telewizji internetowej wPolsce.pl.

wróć do artykułu
  • ~gorszy sort
    (2018-07-18 20:21)
    Wiemy , wiemy panie Piotrowicz władza się nie cofnie i zrobi "porządek" . Pan - , człowiek , który potrafi służyć każdej władzy : i z lewa i z prawa , nam to mówi. Tylko bardzo proszę się nie wypowiadać w imieniu obywateli , suwerena, Polaków, społeczeństwa ale tylko w imieniu 18 % spośród wszystkich uprawnionych do głosowania, którzy oddali na was głos. Tak dla przyzwoitości
  • ~kos
    (2018-07-13 08:47)
    Piotrowicz, na Boga! ,opanuj się! Już nie jesteś prokuratorem, ale jak widzę, chcesz rządzić ! Precz z łapami do Konstytucji, przecież powołujesz się na nią ,a Ją podeptałeś! Wstydź się i znikaj !
  • ~prezes
    (2018-07-12 18:05)
    Tow. Prokurator Piotrowicz internuje niepokornych sędziów. W końcu ma praktykę w PRL
  • ~sic.
    (2018-07-12 17:49)
    A kiedy PiS, ktory wyrzuca wszystkich ubekow wyrzuci Piotrowicza ????
  • ~ik
    (2018-07-12 17:18)
    ten pan to mi przypomina horror szczgolnie jak pokazuje szczeke
  • ~tedik58
    (2018-07-12 16:27)
    Dlaczego ten pan nie siedzi w więzieniu tylko agituje za bezprawiem...
  • ~wigraszek
    (2018-07-12 14:37)
    ZOMO na ulicę pod wodzą doświadczonego Dudy z Solidarności!
  • ~Wittorio
    (2018-07-11 21:04)
    Panie Piotrowicz,a jakich "środkach" pan mówi?Proszę pojaśnić,bo brzmi grożnie i pachnie mi grożbą karalną.
  • ~karla
    (2018-07-11 16:48)
    brawo towarzyszu prokuratorze, tak trzymać
  • ~Zaniepokojony
    (2018-07-11 15:05)
    Towarisz Piatrowicz,sugerujecie przejście pod izraelskie prawodawstwo czy rosyjskie?
  • ~tylkopytam
    (2018-07-11 12:56)
    Tow. Piotrowicz publicznie przyznał, że zbierają informacje na temat przeciwników politycznych. Czy partia polityczna może legalnie zbierać takie informacje?
  • ~miecio34
    (2018-07-11 07:04)
    zapomnieliscie juz CIEMNOGRODZIANIE kto rzadzil podobno niewinna PZPR majaca wszedzie agenture kim dla was jest PIERWSZY SEKRETARZ rzepinski apotem oceniajcie cale te przemiany ikradzierz majatku CIEMNOGRODZIAN to nobel
  • ~rychu
    (2018-07-11 00:53)
    jezeli sedziowie "storpeduja reforme" to Piotrowicz bedzie i oskarzycielem i sedzia !!!!!
  • ~Tomek z W-wy
    (2018-07-10 19:18)
    Prokurator stanu wojennego, Piotrowicz znow rwie sie do oskarzania ludzi i zadania wysokich wyrokow.
  • ~Pamięć
    (2018-07-10 18:42)
    Był i jest gdzieś nijaki Piotrowski zbrodniarz komunistyczny, który bestialsko zamordował śp.ks. Jerzego Popiełuszkę,coś bandytom wspomnienia wracają? straszycie znowu na początek?
  • ~baron von kursk
    (2018-07-10 15:48)
    PZPR-owski prokuratorek stanu wojennego co aresztował będziesz ? Internował ? Ku..a mówi o cnocie.
  • ~Kefalski
    (2018-07-10 15:08)
    Czy Prokurator w stanie spoczynku to nie ma być apolityczny?Zabrać dziadowi emeryturę.Może wprowadzi Stan Wojenny? Przygotowany jest i przygotowanie zdobył z wynikiem b.dobrym -Medal dostał za Stan Wojenny.
  • ~kon
    (2018-07-10 13:15)
    ...jeszcze jeden co straszy....chyba ma to we krwi ....każdy kij ma dwa końce, nawet jak go się złamie to też będzie miał dwa końce....???
  • ~wawa
    (2018-07-10 13:01)
    Wyśle ZOMO. Zawsze tak robił.
  • ~buc
    (2018-07-10 12:19)
    towarisc piotrowiczu piotrowicz,macie na mysli lagierto moze tak guantanamo.gulag,jak wam wiadomo nie istnieje.jest jeszcze tradycyjna bereza kartuska.wy towarzyszu z towarzyszem lukaszenka napewno wspolny jezyk znajda

Może zainteresować Cię też: