Ile... nie ma ojciec Rydzyk. W sprawozdaniach można znaleźć ciekawe liczby

Podmioty związane z Radiem Maryja dysponują kapitałem blisko 200 mln zł. Imperium? Wyniki finansowe raczej na to nie wskazują . Ale w sprawozdaniach można znaleźć ciekawe liczby

wróć do artykułu
  • ~eu
    (2018-08-09 20:15)
    Polaczki zatkalo Kakao odaj cie ostatni grosz biedakowi
  • ~Socjalista między (i) narodowy
    (2018-08-09 20:24)
    każdy socjalista troszczy się o nie swoje pieniądze. Pewnie chce cosik POdp ierniczyć
  • ~zawistne leniwe lewactwo
    (2018-08-09 20:25)
    zazdrość to jeden z siedmiu grzechów głównych i normalka u lewackich nieudaczników
  • ~Walduś z Przysuchy
    (2018-08-09 20:26)
    I co kozie czopki, ładnie tak kłamać ? A stare kłamstwo, że Czcigodny jeździ maybachem ?
  • ~Donaldinio Adolfowicz Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-08-09 20:27)
    kocham ojca dyrektora, ale niestey bez wzajemności. Idę do towarzysza $oroSSa na skargę.
  • ~dynamiczny nachodźca multikulturalny
    (2018-08-09 20:29)
    pilnie POszukuję lewackiej kochanki do zapakowania w burkę, od biedy może być też koza
  • ~starzec z gór
    (2018-08-09 20:36)
    Co się klechy czepiacie! za ciężką, uczciwą pracę te pieniądze się rydzykowi po prostu należą...
  • ~ekonomista
    (2018-08-09 20:47)
    Łukasz Wikowicz kolejny do przeproszenia o.Rydzyka. I do zapłacenia ładnej sumki na Fundację. " Ja nie wierzę w to, że ktoś, pisząc takie artykuły, nie wie, że o. Tadeusz Rydzyk jest zakonnikiem, że nie posiada żadnego osobistego majątku. "
  • ~Marlenaa
    (2018-08-09 20:49)
    no i gdzie te wielkie sumy o ktorych wiecznie trąbią w mediach? Bardzo ciekawy artykuł, warto przejrzeć
  • ~Y
    (2018-08-09 20:51)
    Jeszcze 10 -lat a klechy beda msze beda odprawiac dla siebie
  • ~Magdatatarczyk
    (2018-08-09 21:19)
    Obroty w fundacjach to chleb powszedni. To że dostaje pieniądze na inwestycje związane z projektami to nic nadzwyczajnego
  • ~gosPOch
    (2018-08-09 21:37)
    POdłe nieudaczne jude-asze a czy wy umiecie POstawic chic kibel -latryne ?
  • ~pola
    (2018-08-09 21:40)
    ile zostanie tego majatku -dla polski i ubogacenia ---potomkowie beda wdziecznii --beda korzystac ztego co zrobil -a on biedny zakonik -co zabierze do tej trumny swoj Habit --gryziupiorka perfidne obludnicy ..niech wam ta kasa jaka zarabiacie na szkalowaniu zakonnika --w gardle stanie --komu sluzycie --szatanowi -by bac tak podlym
  • ~Mieszkaniec
    (2018-08-09 21:56)
    Cała prawda o finansach Fundacji Lux Veritatis. Tekst ten pokazuje ewidentnie że wszelkie pogłoski o wielkich kokosach fundacji i zyskach z dotacji państwa to nieprawda !!!
  • ~rychu
    (2018-08-10 01:35)
    Putin tez nic nie ma !!!!!!!! a to ze handlarz uzywanych samochodow zaczynal od "0" to jest klamstwo !!!!!!! mial pieniadze na "ratowanie stoczni" z ktorych sie nie rozliczyl !!!!! w czasach kiedy ukrywal sie przed swoim zakonem wysylal do Polski samochody z kwitami o darowiznie !!!!!!!! a kto jest beneficjentem fundacji tego handlarza ??!!!!!! a garnitury po 6 tysiecy, jedwabne koszule, buty po 3 tysiace (para, nie sztuka), no i bryka za 1,5 mln - czyje to jest ??!!!!!!! a kto placi za kierowce ??!!!!!
  • ~Jonathan
    (2018-08-10 05:10)
    Co wy o finansach swiatobliwosci.To jedyny swiety ojciec ,ktory z przpowiesci naszego Pana stwrzyl religie.Pozostaje tylko ulozyc modlitwe i skierowac ja do Jego Swiatobliwosci i czekac na pomnozenie dobr bo grzechow on nie odpusci a mozna popasc w herezje.
  • ~macedoński4
    (2018-08-10 05:30)
    tadzio rydzyk na papieża!
  • ~Szyba
    (2018-08-10 05:53)
    Głupi pisowski lud wszystko kupi ! Za co on buduje te swoje , wszystkie szkaradziejstwa. Piękne toruńskie gotyckie świątynie remontuje się za państwowe pieniądze a w tym czasie Rydzyk stawia paskudztwo na samym wjeździe do Torunia i śmie to jarmarczne cudo nazywać kościołem
  • ~slazak
    (2018-08-10 07:23)
    Szubrawiec upasony na wdowim groszu. U was takich drapieznikow w owczej skorze nie brakuje, bo narod bogobojny
  • ~Stasiu
    (2018-08-10 07:59)
    A hiedne babcie, emerytki daja i daja, a Rydzyk nie ma sumienia , i bierze, i bierze!

Może zainteresować Cię też: