Ile... nie ma ojciec Rydzyk. W sprawozdaniach można znaleźć ciekawe liczby

Podmioty związane z Radiem Maryja dysponują kapitałem blisko 200 mln zł. Imperium? Wyniki finansowe raczej na to nie wskazują . Ale w sprawozdaniach można znaleźć ciekawe liczby

wróć do artykułu
  • ~Y
    (2018-08-09 20:51)
    Jeszcze 10 -lat a klechy beda msze beda odprawiac dla siebie
  • ~starzec z gór
    (2018-08-09 20:36)
    Co się klechy czepiacie! za ciężką, uczciwą pracę te pieniądze się rydzykowi po prostu należą...
  • ~eu
    (2018-08-09 20:15)
    Polaczki zatkalo Kakao odaj cie ostatni grosz biedakowi
  • ~Zocha z WOT
    (2018-08-10 10:17)
    Kłamliwa propaganda twierdziła, że jeździ maybachem a biedny Ojciec na co dzień jeździ rowerem i to niewypasionym.
  • ~Ruc
    (2018-08-10 12:48)
    Szlag mnie trafia jak słyszę i czytam w mediach to tytułowanie belzebuba ojcem. Ojcem to on jest dla Jarosława, Adriana, Broszki, krzywoustego i innych klempów. Podobni jak by ich sklonował. W normalnym państwie to on by był w mediach ob.rydzyk.
  • ~Szyba
    (2018-08-10 05:53)
    Głupi pisowski lud wszystko kupi ! Za co on buduje te swoje , wszystkie szkaradziejstwa. Piękne toruńskie gotyckie świątynie remontuje się za państwowe pieniądze a w tym czasie Rydzyk stawia paskudztwo na samym wjeździe do Torunia i śmie to jarmarczne cudo nazywać kościołem
  • ~LEO
    (2018-08-10 15:37)
    A Jezus chodził w sandałach !!!!!!!!! Pewnie teraz jego naśladowcom te sandały przeszkadzają ,lepiej wsiąść do bryki którą sfinansują ,, NAIWNI ,, LUDZIE , opamiętajcie się .
  • ~Kati
    (2018-08-10 16:46)
    Biedaczek ten rydzuś aż mi go żal!!!!!!!!
  • ~Walduś z Przysuchy
    (2018-08-09 20:26)
    I co kozie czopki, ładnie tak kłamać ? A stare kłamstwo, że Czcigodny jeździ maybachem ?
  • ~zawistne leniwe lewactwo
    (2018-08-09 20:25)
    zazdrość to jeden z siedmiu grzechów głównych i normalka u lewackich nieudaczników
  • ~slazak
    (2018-08-10 07:23)
    Szubrawiec upasony na wdowim groszu. U was takich drapieznikow w owczej skorze nie brakuje, bo narod bogobojny
  • ~ekonomista
    (2018-08-09 20:47)
    Łukasz Wikowicz kolejny do przeproszenia o.Rydzyka. I do zapłacenia ładnej sumki na Fundację. " Ja nie wierzę w to, że ktoś, pisząc takie artykuły, nie wie, że o. Tadeusz Rydzyk jest zakonnikiem, że nie posiada żadnego osobistego majątku. "
  • ~Stasiu
    (2018-08-10 07:59)
    A hiedne babcie, emerytki daja i daja, a Rydzyk nie ma sumienia , i bierze, i bierze!
  • ~Mieszkaniec
    (2018-08-09 21:56)
    Cała prawda o finansach Fundacji Lux Veritatis. Tekst ten pokazuje ewidentnie że wszelkie pogłoski o wielkich kokosach fundacji i zyskach z dotacji państwa to nieprawda !!!
  • ~Socjalista między (i) narodowy
    (2018-08-09 20:24)
    każdy socjalista troszczy się o nie swoje pieniądze. Pewnie chce cosik POdp ierniczyć
  • ~Jonathan
    (2018-08-10 05:10)
    Co wy o finansach swiatobliwosci.To jedyny swiety ojciec ,ktory z przpowiesci naszego Pana stwrzyl religie.Pozostaje tylko ulozyc modlitwe i skierowac ja do Jego Swiatobliwosci i czekac na pomnozenie dobr bo grzechow on nie odpusci a mozna popasc w herezje.
  • ~dynamiczny nachodźca multikulturalny
    (2018-08-09 20:29)
    pilnie POszukuję lewackiej kochanki do zapakowania w burkę, od biedy może być też koza
  • ~Donaldinio Adolfowicz Baizuo Tuskaczewskij
    (2018-08-09 20:27)
    kocham ojca dyrektora, ale niestey bez wzajemności. Idę do towarzysza $oroSSa na skargę.
  • ~Marlenaa
    (2018-08-09 20:49)
    no i gdzie te wielkie sumy o ktorych wiecznie trąbią w mediach? Bardzo ciekawy artykuł, warto przejrzeć
  • ~Rolnik
    (2018-08-10 08:26)
    Z samej zbiórki dla stoczniowców było 700 mln zł. Tego już nie liczą? poszły na gazetę za którą zapłacono pieniędzmi w reklamówkach i telewizję, czyli idealne jednostronne medium do prania ludziom mózgów. Rozumiem że tych pieniędzy które trzyma w reklamówkach nie mogą policzyć bo ich oficjalnie mieć nie może.

Może zainteresować Cię też: