Dziecko może mieć dwie mamy. Przełomowy wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego

Polskie urzędy nie mają prawa odmówić wydania aktu urodzenia dziecka tylko dlatego, że rodzicami są dwie lesbijki - wynika z przełomowego wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego.

wróć do artykułu
  • ~Z
    (2018-10-17 23:11)
    Platwusy. lewusy NS wszystko POpier......
  • ~yeah
    (2018-10-16 14:19)
    Kierunek jest jeden --------------> w PRAWO. Taki wyrok to śmieć prawny, który się wyrzuci do kosza, przy pomocy polityki.
  • ~Marta
    (2018-10-15 06:04)
    Sodoma i Gomora zostaly zniszczone za homoseksualizm. Czyli juz bardzo blisko jest ponowne przyjscie Jezusa. Przygotujcie sie na to.
  • ~kaloo
    (2018-10-14 13:09)
    Nie bacząc na ew krzywdę dziecka,zagryznicy (konstytucyjni) lada moment wyjdą na ulicę,żeby zaprotestować.Jedyną rzeczą która ich od tego wstrzymuje to (chwilowy) brak powiązań z Putinem.Ale już po wyborach,gdy każdy przegrany rzuci się wygranym do gardła i taki argument zawsze się przyda.To biedne dziecko i tak ma szczęście,że hejterzy nic nie wiedzą o personaliach inkryminowanych matek,(jeszcze),gdyż podpadnięty ostatnio Fakt,"stforzyłby" nową sagę tak jak niegdyś o Madzi.
  • ~NSA do wymiany
    (2018-10-13 15:28)
    NSA nietknięty. Beton komunistyczno lewacki jak byl tak jest.Kiedy wezmą się za nich.
  • ~taaaa
    (2018-10-13 09:12)
    Jest dużo lepsze rozwiązanie. Komisja Europejska w swojej mądrości powinna doprowadzić do utworzenia nowego państwa, którego obywatelami mogliby być wyłącznie homoseksualiści. W takim państwie nie musieliby walczyć o swoje prawa bo samo kształtowaliby prawo. Ba! W takim państwie to hetero czuliby się napiętnowani i dyskryminowani. I pewnie zaraz by chcieli organizować jakieś marsze równości.
  • ~j24
    (2018-10-12 19:44)
    Bo to znane juz jest z czasow II wojny swiatowej.Wtedy byly "dzieci pulku".I pewnie pulkownikowej.Mialy kilkuset ojcow i matek.
  • ~Jotta
    (2018-10-12 17:16)
    Ustalono która robi za ojca, a która za matkę? Ważne w razie "rozwodu":)) Tak czy inaczej dzieciak będzie miał przechlapane. Jak odróżnić matkę od matki, która jest ojcem ale na papierze. I matkę która jest ojcem całkiem do matki podobna.
  • ~Darek.M
    (2018-10-12 00:13)
    Taka rada dla wszystkich ,,tatusiów" wypierających się ojcostwa, upierajcie się że rodzicami waszych dzieci są sędziowie tego sądu... niech teraz oni spróbują zaprzeczyć ;-) Nic też nie stoi na przeszkodzie żeby z rady skorzystały wyrodne ,,mamusie" zamiast skrobanki czy śmietnika sędziom dzieciaka podrzucić, do aktu urodzenia ich wpisać ;-)
  • ~Darek.M
    (2018-10-11 23:58)
    Dobrze że nie ma mamy i psa bo już wszystkiego można się spodziewać. A tak w ogóle to sąd założył że jest owocem nożycowania? ...te ,,mamy" nie powinny jakiejś nagrody dostać np. Nobla? :-D ...no i co np. z trzema mamami, albo jedną gorącą mamą i trzema tatusiami, jak sąd to widzi? Zakładam też że od teraz badania DNA są już nieważne, rodzicem będzie kto zechce ;-)
  • ~Facet
    (2018-10-11 16:59)
    To i do Polski dociera cywilizacja? No , kto by pomyslal!
  • ~Git888
    (2018-10-11 16:51)
    Ha ha ha 2 mamy ??? Ha ha haaa będzie ja w Rzymie koń był senatorem !!!
  • ~wszystko dla kasy
    (2018-10-11 15:16)
    Jakie one lesbijjki, jak spłodziły dzidziuisa, oszustki i tyle
  • ~77
    (2018-10-11 14:40)
    Ja moge miec 2 dziewczyna to czemu nie dziecka ?
  • ~Tez matka
    (2018-10-11 14:31)
    Wredne, zlosliwe polactwo rzuca sie znowu na temat , jak h i e n y na p a d l i n e! Co za narod, jeden drugiego by w lyzce wody u t o p i l! Zyc samemu i dac innym zyc, mowi to wam cos?
  • ~qwerty
    (2018-10-11 14:19)
    i dobrze - co winne dziecko - bardzo dobrze
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-10-11 14:11)
    U POlszewików to dziecko może mieć i czterech ojców Rajbjajów
  • ~Grzechu_comeback
    (2018-10-11 13:19)
    To jak one "TEN TEGO", że udało im się dzidziusia zmajstrować?!?!?! TO CHŁOPY JUŻ NIEPOTRZEBNE?!
  • ~Neutro
    (2018-10-11 13:19)
    No, to sie nazywa postep! Czy ta decyzja sie Pisowi niechcacy wymknela? A co kosciol na to i polskie dewoctwo? A kiedy beda miec mezczyzni to samo prawo?
  • ~Mama
    (2018-10-11 12:42)
    To już całkowitą paranoja.Dwie mamy dwóch tatusiów .Jak to takie pary mogą spłodzic potomka chyba mam braki z lekcji biologii i anatomii

Może zainteresować Cię też: