PiS bojkotuje Lisa."Chce być przywódcą sekty antysmoleńskiej"

| Aktualizacja:

PiS bojkotuje telewizyjny program Tomasza Lisa. "Okładki "Newsweeka" produkują kolejnych Brunonów K. Ten człowiek posługuje się językiem nienawiści, a tego nie akceptujemy" - tłumaczy rzecznik PiS, Adam Hofman.

wróć do artykułu
  • ~XXL
    (2012-11-28 03:05)
    LIS to znany rządowy LIzodup..
  • ~Michał
    (2012-11-27 17:31)
    Stalinięta to też tylko marionetki w rękach służb.Na razie tworzą Salon, ale w przyszłości mają utworzyć „administracją tubylczą”. Zostanie ona wprowadzona, kiedy scenariusz rozbiorowy zostanie zrealizowany. Tę administrację tubylczą stworzy wraz z nimi nowa lewica budowana przez Sierakowskiego czy Palikota. Zwłaszcza lewica Sierakowskiego to trzecie pokolenie „fejginiąt”, których najbardziej sztandarowym przedstawicielem jest syn Wandy Nowickiej. To trzecie pokolenie wręcz uważa, że jest predysponowane do rządzenia „moherami” i innymi podkategoriami Polaków.
  • ~TFU
    (2012-11-27 17:57)
    jakby miał trochę honoru to by przestał brać publiczną kasę darmozjad
  • ~lucky
    (2012-11-27 17:43)
    Buhaaha, już sam nie wiem, czy pis bije rekordy śmieszności, żenady czy durnoty.
  • ~zielona wyspa
    (2012-11-27 17:39)
    Przez tego typa nie płacę abonamentu gdyż uważam że nie będę się składał na jego honorarium które pobiera nie słusznie .
  • ~DRUZJA POMAGITE
    (2012-11-27 17:40)
    PISMAK Z KOMUNISTYCZNEGO DOMU MA BYĆ OPINIOTWÓRCĄ DLA POLAKÓW ?
    A SPIER..LAJ W POKRZYWY Z GOŁĄ DOOPĄ.
  • ~emeryt
    (2012-11-27 17:47)
    Wyrejestrowalem telewizor i radio,bo za duzo chamstwa,klamstwa,obludy i ci sami co za komuny ,nic nie potrafia tylko pluja na Kaczynskiego i PIs ,tak strasznie sie boja bo wiedza ,ze teraz jak straca koryta to pojda na dno.
  • ~Olek
    (2012-11-27 17:48)
    UWazam ze ludzie widzą ze jest jak za komuny co innego mowia dziennikarze w mundurach a co innego jest w prawdziwym życiu i potem prosze sie nic nie dziwić że młodzi to widzą ,jak kłamią "komisarze" i śpiewają http://w662.wrzuta.pl/audio/48IOqY3nklR/ptaku_-_splona_wozy_tvnu
  • ~Anakonda
    (2012-11-27 17:51)
    Lis jest chory z nienawiści, okładki Newsweeka przejdą do historii prasy jako przykład klinicznego przypadku polityka który chciał być dziennikarzem
  • ~mario
    (2012-11-27 17:58)
    sekta antysmolenska ? coś burak przekręcił, znamy tylko jedną sektę - sektę kłamczynskiego !!! jak te skur...le przekręcają znane fakty - cóż ich guru jest oststnim mohikaninem - czerwonym bolszewikiem - stąd ten język członków sekty
  • ~Andrzej
    (2012-11-27 17:27)
    Coraz częściej zastanawiam się, czy Jarosław Kaczyński nie jest kobietą. Grymasy, fochy, obrażanie się - to codzienne reakcje kobiet na postępowanie facetów. Metodę tą z upodobaniem stosuje Prezes i bliscy wspłpracownicy. Z tego co pamiętam takie grymasy i fochy stosowali już wielokrotnie wobec TVN, innych telewizji, rozgłośni radiowych i redakcji gazet.
    Kobiety specjalnie udają obrażone i robią to po to, by poświęcać im więcej czasu, wysłuchać i przytulić. Może to o to chodzi. Kto przytuli i wysłucha Prezesa.
  • ~Bogdan
    (2012-11-27 18:01)
    Totalne zakłamanie stało się modne w reżymowych mediach. Za nimi idą kolejne sprzedajne dziwki, które dla kasy i stanowiska powiedzą i napiszą wszystko, czego szefowie od nich oczekują.
    Takie kanalie jak Lis czy Olejnik są dla takich sprzedawczyków takimi, do których trzeba równać
  • ~zimny lech
    (2012-11-27 18:02)
    ile już bojkotów ogłaszał Fochman , a później skamlał u drzwi żeby go wpuścili do jakiegoś radia albo TV - większego debila w PiS nie ma od Fochmana.
  • ~głos z fermy
    (2012-11-27 18:02)
    Wsadzić lisa do kurnika niech nie rozrabia ,bo kury jajek nie znoszą tak są przestraszone, cały czas POdgryza,straszy i sieje zamęt wstrętne lisisko.
  • ~Koko
    (2012-11-27 18:08)
    nie lubię Lisa za lizidupstwo, włazi lemingom bez wazeliny
  • ~oszołom czy ofiara ?
    (2012-11-27 18:11)
    Czym w polityce jest Niesiołowski , tym w mediach jest Lis !
  • ~goll
    (2012-11-27 18:12)
    od kilku lat nie czytam i nie oglądam lisa. Szkoda na niego czasu
  • ~olo
    (2012-11-27 18:20)
    A ja od samego początku bojkotuję PiS - nie głosowałem na niego już 7 razy i nadal 100 razy nie zagłosuję! Bo na nienawistników i szkodników Polski, plotących wierutne bzdury o Smoleńsku, nie wolno głosować, p.Hoffman- jesteś pan żałosny! To dlaczego, TRWAM, Nasz Dziennik, Rzepa,Uważam Rze i tym podobne , uznają i rozmawiają tylko z PiS-em? Bo stosują wybiórczą cenzurę- wobec myślących inaczej- bo bojkotują rozmówców nie ze swoich środowisk! HAŃBA !
  • ~Marek
    (2012-11-27 17:27)
    Lis jesteś obłudnym facetem bez względu na przekonania polityczne mam nadzieje że się to na tobie zemści
  • ~Artur