Skecz, który oburzył posłów PiS. "Papież puści bąka"

| Aktualizacja:

Skecz kabaretu Limo oburzył posłów PiS. Frywolne żarty z papieża i fanatyków religijnych we wniosku do KRRiT nazwano "projekcją nienawiści". Politycy twierdzą, że TVP2 nadała program antykatolicki, poniżający osoby starsze i niepełnosprawne.

wróć do artykułu
  • ~Moher
    (2016-11-28 15:13)
    Wypociny opóżnionych w rozwoju?
  • ~Marek
    (2014-02-27 13:34)
    Te kabarety to sterowanie POdczerwieni i Palikociarni oraz Czerwonej Zarazy na robienie ludziom wody z mózgu ten baizel to nie dla mnie bo oszołmamy można sterować
  • ~hi hi hyi
    (2013-08-16 01:48)
    majo rozum z tego materialu co pies jajca bendo slawni pazyjom uwidziem
  • ~Gastrolog
    (2013-05-10 22:19)
    Jeśli Tusk cierpi ustawicznie na biegunkę umysłową to jest choroba, czy objaw jego kondycji?
  • ~Sp
    (2013-04-19 14:00)
    Prymityw.Limo nie powinno występować w publicznej TV.
  • ~sp
    (2013-03-24 21:53)
    Miejmy nadzieje,że tak skrajnie prymitywne żarty tego kabaretu spotkają z właściwą oceną widzów. Beztaleńcie. Tak głupie żarty nie mogą zachwycać nawet przeciwników katolicyzmu.
  • ~kiki
    (2013-03-18 15:34)
    PO bolszewiki, PO, PO, POrąbane, nic więcej.
  • ~socjolog
    (2013-03-15 13:33)
    W Polsce Tuska najgorsza miernota robi kariery, czego przykladem jest Polak Giza, w ktorego zainwestowano sporo pieniedzy podczas ksztalcenia go na aktora, a on nie siega umyslem dalej niz proste czynnosci fizjologiczne.
  • ~ale kociol
    (2013-03-13 15:17)
    PAPA POSCIL BOBKA.ide siedziec na klozecie.
  • ~AntyKatolofanatyk
    (2013-03-12 18:14)
    PiSdzielcom się nie podoba innym się podoba i równowaga w przyrodzie jest zachowana :-)
    Życie bez PiSdzielców było by naprawdę jak papier toaletowy ... Długie, szare i do doopy :-)
  • ~Edi
    (2013-03-12 14:04)
    Macie całość:

    http://ekabarety.tv/2013/kabaret-limo-tylko-dla-doroslych.html
  • ~precz z takim papiezem
    (2013-03-12 10:29)
    A co, papiez NIE puszcza baki??? Moze i "nie"... ale walczy(l) o ukrywanie pedo&homo mafii w wlasnych szeregach! Precz z takim papiezem!
  • ~j10
    (2013-03-11 17:33)
    Nic nie przebije nienawisci szerzonej przez radio i telewizje rydzyka.
  • ~lila
    (2013-03-11 17:27)
    A to w Polsce jest przymus bycia papistą i nakaz ubóstwiania papiezów?
    A jak ktoś nie wyznaje kultu papistowskiego, to co? Też nie wolno mu tego obejrzeć? To powinien byc zakaz dla kultystów papieskich.
  • ~est
    (2013-03-11 10:55)
    Pamiętajmy że według PISu w tym kraju można wyśmiewać się z tego i tylko z tego z czego śmieje się ojciec Tadzio i prezio K.
  • ~kiks
    (2013-03-11 10:53)
    Ten skecz jest tak samo mało śmieszny i żenujący, jak reakcja pisiorow na niego.
    Ale ci, jak zwykle, osiągnęli efekt przeciwny do zamierzonego: większość ludzi nie dowiedziałaby się o tym bez ich "reklamy".
  • ~momi
    (2013-03-11 10:34)
    Oszołomy PiS-dzielskie już się gotują!
    A ja mam dosyć narzucania i poglądów, i tego co możemy oglądać lub nie przez pachołków KK-(ku...kich klechów).
  • ~słowianin
    (2013-03-11 10:21)
    Wiesiu 13 - ile Tel-awiw płaci tobie i takim jak ty za wasze żygowiny które tu zamieszczacie?
  • ~strzelik
    (2013-03-11 08:32)
    Sam skecz jest prymitywny i skierowany do półgłówków, ale reakcja PISu na takowe śmieci to kwintesencja absurdu. Powinni tez walczyć o zakaz emisji Monty Pythona i zakaz opowiadania kawałów o księżach.
  • ~wolnawola
    (2013-03-11 08:24)
    Wypowiedzi pisiorów - katolików typowe. Zabić inaczej myślących, oczywiście w imię chrześcijańskiej miłości. Pokręceni sekciarze.