Kolesiostwo w TVP? Rzecznik: Potrzebowaliśmy fachowca

| Aktualizacja:

"Mnie interesują kompetencje danego człowieka, a nie to, kto kogo zna" - mówi w rozmowie z portalem dziennik.pl Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP o aferze wokół kadrowych decyzji spółki. Szefem komisji przetargowej odpowiedzialnej za wybór firmy, która przejmie prawie 2 tys. pracowników i współpracowników firmy, został bliski znajomy autorki całego planu restrukturyzacji. Rakowiecki bagatelizuje zarzuty i mówi o tym, jak w rzeczywistości będzie wyglądała zapowiadana restrukturyzacja w TVP.

wróć do artykułu
  • ~Józef Moneta
    (2013-06-12 15:47)
    Kiedyś PZPRowski przydupas, koleś Rywina i Urbana, bywalec "Srajstacji".
  • ~tfusk-elyta
    (2013-06-12 16:05)
    buahahahahahahahahahahahahahahahahaha w twarze mlodym, wyksztalconym z wielkich miast.
  • ~Donald Tusk
    (2013-06-12 16:27)
    kochanek paradowskiej
  • ~polski problem
    (2013-06-12 16:36)
    Polskim problemem nie jest banda mniejszych lub większych krętaczy sprawująca rządy, lecz zsowietyzowane na wskroś polskie społeczeństwo, które chce być z wyglądu "europejskie", ale za żadne skarby świata nie chce zrezygnować ze swoich przyzwyczajeń rodem z Kałmucji. Nie moi drodzy! Dopóki będziemy taplać się w standardach radzieckich, wybierać na przemian ludzi o charakterach łajdaków (PO) lub grubych mafiosów (SLD) i liczyć, że nasz dobrobyt i szacunek innych wobec nas wzrosną, grubo się mylimy.
  • ~ms
    (2013-06-12 16:39)
    Inaczej mówiąc, "bedziesz nam jadł z reki, bedziesz miał za co jeść, jeśli nie chcesz jeść z naszej ręki, możesz ale będziesz chodził głodny."
  • ~kika
    (2013-06-12 16:47)
    Kiedyś PZPRowski przydupas,dzis przydupas POwski
  • ~Janusz
    (2013-06-12 16:48)
    Łajdactwo i cynizm. Polsko obudź się. TVP to nie prywatny folwark kilku łobuzów. To dobro narodowe.
  • ~analityk
    (2013-06-12 16:56)
    Oto mamy upadek publicznej polskiej telewizji!
  • ~lolek1
    (2013-06-12 17:10)
    No, to gratulacje. Misiak was wyzwoli . Już po was :)
  • ~won łobuzy
    (2013-06-12 17:21)
    Znaleźć katarskiego inwestora,
    no i rozgonić to reżimowe tałatajstwo !
    Niech uświadamiają swoich rodaków,
    Polacy mają ich dość !!!
  • ~by żyło się lepiej
    (2013-06-12 17:36)
    donald dołożył się do tego stanu , przecierz nie kazał płacić abonamentu
  • ~woow
    (2013-06-12 18:17)
    No proszę POwski klakier Jacek Rakowiecki już znalazł posadkę w tvp i to nawet jako rzecznik instytucji ,dziwne że teraz GW i redaktor Kubik przestała się interesować tym co się dzieje w tvp.
  • ~FAK
    (2013-06-12 18:20)
    Brawo- czas najwyższy zrobić porządek z tym bałaganem w TVP. My ich utrzymujemy z naszych podatków. Jak popracują na własny rachunek to im nie zaszkodzi. A związki zawodowe jak zwykle walczą o własne stołki i kasę. Jak powstaną prywatne firmy to związki stracą racje bytu, czas nieroby wziąć się do roboty.
  • ~hehe
    (2013-06-12 18:22)
    noi to jest właśnie misja TVP. Dla krewnych i znajomych królika.
  • ~pytanko
    (2013-06-12 18:53)
    No i co - Drodzy Rodacy!? 

    Czyście się już zorientowali, że Wam POkomuna po raz kolejny napluła w pysk, a Bul poprawił bździną po bigosie, że PSL po raz kolejny wypróżnił na Was swoją gaśnicę i że Palikot zwija sie ze śmiechu patrząc na osłupiałe durne mordy swoich "wyborców"? 
Czy dociera wreszcie do Was, że jesteście idiotami?
  • ~gh45
    (2013-06-12 18:53)
    a ja proponuję zlikwidować TVP, rozpędzić na cztery wiatry tych wszystkich Lisów, Riczardsonów, Kraśków, panienki z telewizji śniadaniowych, obiadowych i kolacyjnych, kliki rodzinne od trzech pokoleń zakotwiczone na publicznych korytach
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-12 19:46)
    Przecież to republika kolesi ,więc o co chodzi ?
  • ~zosienka
    (2013-06-12 20:18)
    No i jest sposób na prywatyzację tego co z nazwy jest publiczne. PO potrafi!
  • ~POdli Oszusci
    (2013-06-12 20:20)
    POdłe gnojki kłamią prosto w oczy! Totalnie na bezczelnego!
    Sam widzę jak przebiega ten "wybóre"...

    Wszyscy zanjomi królika!!!
  • ~Smoleński Łącznik
    (2013-06-12 20:39)
    PO-st bolszewicko-żydokomunistyczny m o t ł o c h któremu Michnik (Szechter Aaron) zapewnił bezkarność a me(N)dialni najemnicy stali się aroganckimi paserami tej kryminalnej władzy(tusk/komorowski/+ZSL+LSD+/palikot)- dziś niesłusznie nazywani bznesmenami w wyniku agenturalnych u k ł a d ó w wyprowadzili z POLSKI prawie cały jej majątek -majątek wielu pokoleń Chrześcijańskiego Narodu POLSKIEGO a i teraz unijne kilkuset miliardowe dotacje również padły ich łupem...herr Tusk-gdzie jest 300 000 000 000 zł z dotacji dla POLSKI z lat 2007-2013 ? ??czy dlatego elita patriotyczna odradzającego się po 50 letniej bolszewickiej okupacji Państwa POLSKIEGO musiała zginąć 10-04-2010 PO-d Smoleńskiem ? ? ?