Żyła złota czy zagrożenie dla TVP2? "M jak miłość" okiem ekspertów

| Aktualizacja:

15 lat emisji na antenie i niekwestionowany numer jeden - nie tylko wśród seriali, ale wśród wszystkich programów w polskiej telewizji. Złote czasy "M jak miłość" minęły ale pozycja serialu jest nadal bardzo mocna. Kim jest widz największego telewizyjnego hitu ostatnich lat?

wróć do artykułu
  • ~Leokadia 80 lat
    (2016-02-12 12:56)
    cudowny serial !!!
  • ~bebo
    (2016-02-12 15:12)
    Przyszło PiS i już problem.
  • ~d
    (2016-02-12 17:03)
    To guwniany serjal i klan tez.
  • ~Zimny już Lech
    (2016-02-12 20:46)
    Szmira całej telewizji i spodziewam się , że PIS zrobi porządek z tym wszystkim
  • ~Autorka
    (2016-02-12 21:50)
    Tak prawdę mówiąc to "M-jak miłość" NIGDY DOBRE NIE BYŁO; scenariusz -banalny,a w ostatnich sezonach beznadziejnie nudny,gra aktorska - b. przeciętna (poza parą pp.Mostowiaków ),wcale niźli są tak krytykowani bracia Mroczkowie,I koniec na tym. Jest wiele dużo lepszych i ambitniejszych rzeczy jak "Na dobre i na złe",jak nieobecne teraz "Prawo Agaty", " O mnie się nie martw"," Przyjaciółki",a nawet rodzajowa "Blondynka",oraz stary wciąż dobry " Klan". Potrzebne sa seriale z udziałem "starych" znakomitych polskich aktorek i aktorów,a mam tu na myśli P.Fronczewskiego,Kobuszewskiego (!) i wielu innych z tej grupy wiekowej. Ps. Nie można pominąć "Rancza", "U Pana Boga w ogródku" - to są hity ! Kudy "M" do nich !
  • ~gość
    (2016-02-13 08:29)
    "Dom mediowy przeanalizował wyniki serialu pod względem nie tylko pod względem oglądalności" - bełkot, którego nie da się czytać, ale czegóż wymagać po "artykule" o szmirze dla pospólstwa...
  • ~widz
    (2016-02-13 10:15)
    dla kogo ten serial bez wartosci beznadziejni niby aktorzy , ,mucha cichopek itd szkoda naszych pieniedzy . coz to za postaci nic soba nie prezentuja . , szkoda pieniedzy i czasu antenowego
  • ~bono
    (2016-02-13 17:10)
    Serial dla pomocy domowych. Zalosny.Tylko w maglu kiedys dyskutowano na takie tematy.
  • ~widzowie
    (2016-02-13 17:37)
    Nie ważcie się ruszać tych seriali Klanu i M jak miłość. Maja bardzo dobrą obsadę jednych z nahlepszych polskich aktorów.
  • ~ka-ja
    (2016-02-14 08:05)
    A ja oglądam , bo jestem ciekawa , co jeszcze głupszego wymyśli scenarzysta ...
  • ~krytyk 107
    (2016-02-15 19:46)
    Ten serial to kicz , przeznaczony dla widza o niskim poziomie , który zadowoli się oglądaniem byle jakiej tandety. Pozostałe seriale są o podobnej wartości. Widz oglądając przez 15 lat takie seriale tumanieje .