Stankiewicz mówi o "pełniących obowiązki Polaków" i ubekach w TVP. Afera w Sejmie

| Aktualizacja:

Oskarżeniami o antysemityzm skończyło się wystąpienie Ewy Stankiewicz w czasie wysłuchania publicznego w Sejmie. Szefowa Fundacji Solidarni 2010 mówiła o "pełniących obowiązki Polaków" oraz "setkach ubeków" w TVP.

wróć do artykułu
  • ~k
    (2016-10-30 15:41)
    PANIE BOZE jak tu zyc skoro w tym kraju 82%to pelniacy obowiazki polakow ktorzy prawdziwych POLAKOW maja za nic
  • ~prawnik
    (2016-10-28 11:15)
    Takie sa skutki braku dekomunizacji w Polsce.
  • ~Jajacek
    (2016-10-27 15:30)
    Bartoszewski, Wajda, Wujec, Olbrychski, Tyszkiewicz, Frasyniuk, Wałęsa, Poncyliusz, Kowali i miliony innych POLAKÓW są ŻYCIEM POLSKI, wy Stankiwicz zasr...ami niszczących naszą Najjaśniejszą Ojczyznę. 82% narodu polskiego "pełni obowiązki polaka" ? Ktoś ci za to powinien założyć sprawę sądową.
  • ~rwe
    (2016-10-27 12:37)
    ta pani powinna jak najszybciej być doprowadzona przez policję do psychiatry na badania.
  • ~sip
    (2016-05-20 10:05)
    Czy ta kobieta jest na pewno zdrowa psychicznie ? /
  • ~prof Koszałek Opałek
    (2016-05-19 23:30)
    Przecież ona ma Fiksum Dyrdum . Pod kopułom jej się pomieszało .!!!
  • ~prawda
    (2016-05-19 15:02)
    Zawsze, gdy padają słowa prawdy to odzywa się głos zarzucający antysemityzm. Nie dajmy się zastraszać!
  • ~JURA
    (2016-05-19 08:45)
    Takie wypowiedzi nie powinny być tolerowane. Nie pierwszy raz Stankiewicz wypowiada się niezwykle bezczelnie. Można mieć skrajnie prawicowe przekonania, ale szacunek wymaga od niby reporterki doboru odpowiednich słów, a nie tak skandalicznego języka i tym powinien zająć się prokurator z urzędu.
  • ~rex
    (2016-05-19 08:10)
    PSYCHOPATKA STANKIEWICZ TO TYPOWY PLOD PISu..
  • ~x
    (2016-05-19 07:05)
    Stankiewicz mowi o Kaczyńskim?
  • ~Willi
    (2016-05-18 20:00)
    UB zostało rozwiązane w 1956 roku czyli 60 lat temu. Jakich więc niby ubeków ta oszołomks widzi w sejmie? W dodatku była to organizacja uznana za zbrodniczą więc za każde takie wyzwisko ta pani powinna kończyć w sądzie. Odechciałoby się jej obrażać ludzi.
  • ~uzi
    (2016-05-18 12:19)
    Stankiewicz powiedział prawdę o której wszyscy wiedzą, a tchórzliwi udają zaskoczonych. Kobieta ma jaja w stosunku do większości strusi którzy boją się nazwać rzeczy po imieniu i chowają głowę w piasek.
  • ~Janek
    (2016-05-18 11:52)
    Kobieta mówi absolutna prawdę., TV jak i wiele innych państwowych instytucji jest totalnie zawłaszczona przez koszerna klikę, której korzenie sięgają czarnych czasów komuny. Tylko cześć z nich działa w interesie Polaków, a ich specjalizacja to dojenie budżetu pod dowolnym pozorem zwanym dla zmyłki "kulturą". Jaką kultura jest tworzenie debilnych seriali, kretyńskich turniejów i całej masy temu podobnych żenad zatrudniających swoich ziomków? TV to stajnia Augiasza i wymaga gruntownej reformy, a przede wszystkich wywalenia komuszego pomiotu, który sie tam zalągł na podobieństwo karaluchów.
  • ~antos maciora wicz
    (2016-05-18 11:49)
    Ciekawe czy tatus p.stenkiewicz tez nie był...pełniącym obowiązki polakiem...kto wie !? Podobno pod latarnią jest...najciemniej !?
  • ~Historyk
    (2016-05-18 11:05)
    Jeżeli ktoś zaprzecza ,że nie ma w Polsce lodzi pełniących obowiązki Polaka , to gdzie się podziały potomkowie administracji przywiezionej po wojnie w ilości ok. 100 000 osób a z rodzinami 4 razy więcej. NA Łotwie i w Estonii jest ok 25% t.zw bezpaństwowców/ nie znają języka narodowego bo oficjalny był rosyjski/ u Nas byłoby podobnie gdyby Stalin zgodził się na 17 republikę ZSRR. I tu z Pani Stankiewicz ma racje- przecież nie wyjechali.
  • ~Kacap Leśny
    (2016-05-18 10:52)
    Ta pisowska qrfa powinna trafić do psychiatryka razem z resztą tego szmelcu (kartofel, macior psycho, dupowłaz płaszczak, zero, klempa i maliniak).....
  • ~szydełko
    (2016-05-18 10:39)
    Niestety,- Ewunii alkohol zlasował mózg do tego stopnia, że w kazdym kto nie jest PISSowcem widzi....Ż y d a !? Biedna Ewunia najwyzszy już czas udac sie na odwykówkę !
  • ~seboc
    (2016-05-18 10:22)
    I nikt podczas wystapienia Stankiewicz po karetke nie zadzwonil?
  • ~cynik
    (2016-05-18 10:17)
    Jeszcze jedna ŻAŁOSNA patriotka wykształcona na KOMUNISTYCZNEJ UCZELNI. Wszyscy ci patrioci powinni się watydzić że jeszcze HURTEM nie pozbyli się tego komunistycznego BALASTU, wręcz przeciwnie oni dopiero teraz są dumni bo potrafią pluć na INNYCH, do czego obliguje ich patriotyzm.
  • ~abc de
    (2016-05-18 09:59)
    Wreszcie ktos mowi prawde , ci co mowia, ze media sa polskie to albo udaja durni, albo nimi sa.