Kurski o "Uchu prezesa": Osoby niespełna władz umysłowych, albo integralne kanalie. Dla Tuska Górski był bardziej łaskawy

Serial Roberta Górskiego "Ucho prezesa" spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem polskich widzów. Satyryczna produkcja pokazująca środowisko Jarosława Kaczyńskiego nie podoba się jednak prezesowi Telewizji Polskiej, Jackowi Kurskiemu.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2017-02-20 10:48)
    A ja tego nie oglądam i mam święty spokój. Zatrzymałem się Kabarecie Starszych Panów, Dudek, Pod Egidą i wsio. Obecnie kabaret jest bardzo przaśny, niekiedy w knajacki jak widzę widownię pełną rechocących POtężnych karków zaprawionych piwskiem to mi się odechciewa. No cóz i takim ludziom też należy się rozrywka ja w tej sytuacji wybieram dobrą ksiażkę, dobry film.
  • ~xyz
    (2017-02-20 10:52)
    Nie bądź burakiem Jacek.
  • ~autor nieznany
    (2017-02-20 11:11)
    dowcipy bylego satyrycznegoo pisma "krokodyl" tez spotykaly sie z cieplym przyjeciem radzieckiego komsomołu, ludzie radzieccy nie odrozniali prymitywnej propagandy od satyry
  • ~slazak
    (2017-02-20 11:15)
    Wiesio to prawdziwy ynteligent i nie smieje sie z bylejakich zartow
  • ~asd
    (2017-02-20 11:22)
    No i zabolało. Tak trzymaj Robert.
  • ~Pinokio
    (2017-02-20 11:25)
    No cóż jak ktoś nie posiada wiedzy, obycia i poczucia humoru to na wszystko kręci nosem. A prezesowi prawie się podobało. Nieładnie panie Jacku wychodzić przed szereg. Trzeba znać swoje miejsce
  • ~no tak!
    (2017-02-20 11:26)
    zabraklo tej ******* co wygumkowala serduszko
  • ~he
    (2017-02-20 11:31)
    Kurski posądza o stronniczość........ Nie lubimy konkurencji....
  • ~romank
    (2017-02-20 11:48)
    kurski ty masz problem,ucho prezesa i ten gorski z jego wypocinami,POdobno smiesznymi.daj czas dla PIETRZAKA, oni sa prawdziwi
  • ~romank
    (2017-02-20 11:51)
    dlaczego NIE MA PRAWDZIWEGO KABARETU,POSLOWIE ZASTEPUJA
  • ~romank
    (2017-02-20 12:13)
    ostatni kabaret jaki widzialelm byl w sejmie,obsiedli nasi deputowani w protescie zeby odwolac ze wazne byly ostatnie wybory
  • ~bumtarara
    (2017-02-20 12:19)
    To fakt, pis to jest "paskudne środowisko" a Górski doskonale je punktuje!!!
  • ~Mat
    (2017-02-20 12:27)
    "osoby niespelna wladz umyslowych lub integralne **************** nie dziwi nikogo niechęć Kurskiego, serial nadzwyczaj celnie oddaje waszą patologię i to was boli.
  • ~bert
    (2017-02-20 12:36)
    No cóż - nie ma jak W tylewizji i kabaret Pietrzaka oraz wypowiedzi Wolskiego w stylu "morda w kubeł". To się prezesowi TVPis podoba, bo to wyższy poziom kultury.No i jaka misja!!!!
  • ~kontestator
    (2017-02-20 12:36)
    Kurski ma rację, to gniot. Lubię kabaret Górskiego, ale tym razem Górski poszedł na łatwiznę. "Ucho prezesa, nijak nie przystaje do rz oczywistości i to go dyskwalifikuje. Autor chciał dowalić PiS-owi i poszedł po najmniejszej linii oporu.
  • ~fiki-miki
    (2017-02-20 12:44)
    Propozycja, żeby symetrycznie sobie żartować tylko z opozycji. Mina Jacka na zdjęciu - bezcenna. Może właśnie usłyszał od prezesa, że za mało robi dla "dobrej zmiany" i zostanie wymieniony na lepszego propagandzistę?
  • ~telewic
    (2017-02-20 13:30)
    Same mądrości "integralne ************** "warstwa komiczna" - tak dziwnie wyrażają się tylko słoikowe buraki, które przed paru laty wyalienowały się ze wsi. Zdradzać ich może tylko miłość do disco-polo! Prawda prezesie?
  • ~telewic
    (2017-02-20 13:36)
    Redaktorzy cenzurujecie nam słowo ******************** które stanowi integralną części opinii wyartykułowanej przez prezesa. Macie nierówno pod sufitem?
  • ~TCT
    (2017-02-20 13:47)
    "Środowisko pokazane w „Uchu prezesa” jest, gdy odrzeć warstwę komiczną, dosyć paskudne". Ładnie to ujął!
  • ~Janusz Normalny
    (2017-02-20 13:51)
    Dobrze, że krytykuje ale mnie nie śmieszy. Przedstawione fakty znane mi są z telewizji i internetu i są już nieaktualne. Poprzednio mieli więcej powodów do kpin, więc było śmiesznie. Dobrze, że ich nie będzie w TVP. Superstacja na nich czeka.