Cejrowski wyrzucony z programu Rachonia za słowa o "chamie Kaczyńskim"? Jest oświadczenie TVP

Właśnie mnie Rachoń zawiadomił: TVP zdjęło nasz program - poinformował Wojciech Cejrowski w mediach społecznościowych. Tymczasem szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej zaprzecza, jakoby TVP zerwała umowę z kontrowersyjnym podróżnikiem.

wróć do artykułu
  • ~Platon
    (2018-12-06 22:17)
    Od kiedy propaganda partyjna jest elementem polskiej racji stanu?
  • ~student
    (2018-12-06 12:50)
    Panie Wojtku, liczymy na powrót , jednak by nie podpowiadać argumentów Totalnym bo o to im chodzi ,stonować język dotyczący osobistej oceny osób. Tylko z PIS em dobra zmiana..
  • ~j10
    (2018-12-03 15:20)
    I nareszcie Cejrowski ma rację.
  • ~elfa
    (2018-12-01 00:27)
    Trochę dziwi mnie to, co powiedział Cejrowski. Nazwać chamem kogoś za to, że grozi palcem?
  • ~cej -nie daj się
    (2018-11-30 21:02)
    prawda w oczy szczypie,,spiepszaj dziadu,, też świadczy o wielkości? nie chodzi już o wzrost.pal sześć.
  • ~cej -nie daj się
    (2018-11-30 20:51)
    liść liściem,ale sprawiedliwość po naszej stronie.wolne media.a palec w d.kotu..
  • ~Krystyna2016
    (2018-11-30 18:50)
    Lubię Cejrowskiego ale jego wypowiedzi nie raz były skandaliczne ,tak można ewentualnie się zachowywać w jakimś b. satyrycznym programie to nie wypada w poważnej programie ,jezeli p.Wojciech tego nie rozumie to strasznie mnie zawiódł.Człowiek inteligentny wie gdzie i co moze powiedzieć!
  • ~Kaleń
    (2018-11-30 18:43)
    Myślę,że straszenie szympansów najlepiej mu wychodzi i tak trzymać.
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2018-11-30 18:11)
    on POwinien chodzić w sukence to taki damski POmazaniec
  • ~valdi
    (2018-11-30 17:33)
    Pan Cejrowski dobrze wyczuwa skąd wieje wiatr!
  • ~[ ╲╱]☣[├─┤]
    (2018-11-30 15:49)
    Bo wy naprawdę myślicie że jak ktoś nie jest w antyPiS to jest z PiS a tu kłopot - bo poza PiS istnieje sporo jeszcze innych poglądów...
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-11-30 15:41)
    zawitaj do TVNow tej Amerykanskiej LEWADZIKIEJ do takich bzdur tam POsujesz POd każdym POwołanim tylko nie trzymaj RÓŻANCA bo POzieleniej z OBRAZY
  • ~taka prawda
    (2018-11-30 15:33)
    To taki frajer POputynowski ten Cejlewskow
  • ~Fikoł
    (2018-11-30 15:04)
    niech zakłada własną partię i zdobędzie wyborców, wtedy zaczniemy go traktować poważnie,a teraz robi się fikołek , trochę inny jak pali-głup , pod sufitem też mu odwala , zajmij się fikole to co umiesz zbieranie boso odchodów krowich , nie obrażaj poważnych ludzi na antenie fikole
  • ~Mikołłaj
    (2018-11-30 14:17)
    Pan Wojciech Cejlowski spalił flage uni europejskiej !!.a może tak pan spali na youtube flagę USA cwaniaku !!!
  • ~Kresowiak
    (2018-11-30 14:15)
    Cejrowski jest potwierdzeniem słusznej teorii Darwina.Najlepszy był jak całował pisowskiego wodza poniżej pasa.Lecz za krytykę jaskiniowiec WON, jak Przyłębska z TK.
  • ~czas leczy rany
    (2018-11-30 14:05)
    Prawdopodobnie nnic sie nie stalo,tylko media opozycyjne szukaja tematu do rozdmuchania , bo sa do tylu u wiekszosci spoleczenstwa.
  • ~Leming
    (2018-11-30 13:56)
    Posowska bolszewia.złób na żłobie
  • ~lon
    (2018-11-30 13:46)
    Drugi w kolejce po Ziemkiewiczu do miana Chama Roku 2018 / Cejrowski wymysla Prezesowi od chamów . cha cha .
  • ~Obywatel
    (2018-11-30 13:00)
    Wojtek, widzisz jaka jest wolność słowa twojej partii. Dziękuj Bogu ,że Cię nie wsadzili.

Może zainteresować Cię też: