Co może Komisja Wenecka? Jej eksperci już wnikiliwie prześwietlają Polskę

| Aktualizacja:

Członkowie Komisji Weneckiej już przyjechali do Polski, by zbierać informacje na temat zmian w Trybunale Konstytucyjnym. Czym jest ta instytucja? To organ doradczy Rady Europy, którego orzeczenia nie mają mocy prawnej. Mogą być jedynie materiałem doradczym. I wbrew pozorom z siedzibą główną w Strasburgu, nie w Wenecji.

wróć do artykułu
  • ~jery
    (2016-04-28 19:11)
    Komisja Wenecka to ciepłe stołki dla kilku urzędników A Schetyna to chyba stracił rozum jak można skarżyć na własny Kraj on myśli że zawsze będzie posłem A co potem chyba że wyjedzie na białe niedżwiedzie Aja myślę że on to wyssał z mlekiem matki
  • ~Victor-imię używane w czasie pobytów w USA
    (2016-03-11 11:15)
    Komisja Wenecka jak każdy urzędnik musi nauczyć się zwrotu "w czym mogę pomóc" Każdy urzędnik komisji weneckiej musi się bezwzględnie nauczyć zwrotu "w czym mogę pomóc" na wzór amerykański Są to normalni urzędnicy żyjący z naszej roboty i to muszą zrozumieć. Polska nie może ulegać jakimś tam grożbom bo to oni są naszymi robotnikami!
  • ~Shinn
    (2016-02-27 17:28)
    Jaki normalny człowiek chciałby się nazywać dfgh :D ? hejter emigrant z Rosji?
  • ~fanka
    (2016-02-08 11:56)
    PO ma dużo za uszami, ale Pis to jeden wielki skandal. Cofają Polskę oficjalnie przez swoje ustawy o dziesiątki lat wstecz. Sprzątanie po nich będzie długie i kosztowne. A ile kosztuje Komisja Smoleńska, niepotrzebna, bo cała ta wizyta była spóźniona i nie mieli czasu, żeby odlecieć na inne lotnisko. Teraz biją pianę i szukają winnych na siłę. Wstyd i żenada, byłoby śmiesznie gdyby nie było tak strasznie. Dowód? Tyle biednych dzieci u nas, to dlaczego nie przeznaczyć tych 20-30 mln, a może 100mln z niepotrzebnej, wręcz idiotycznej komisji na owe dzieci. Pozdrawiam wszystkich kumatych i niekumatych.
  • ~nydansker
    (2016-02-06 11:17)
    Komisja Wenecka moze popsuc opinie o Polsce w mediach. a tak nawiasem mowiac, to dlaczego tak ,malo piszecie teraz o KOd-zie ? Czyzby ten ruch pod przywodztwem polskiego alimenciarza Kijowskiego juz dogorywal ? Niedawno widzialem samochod z polska rejestracja, w ktorym kolo przedniej szyby przy miejscu obok kierowcy lezala ksiazka, na ktorej byly swastyka oraz sierp i mlot i napis "Antypolski kod KOD-u". Z tego by wynikalo, ze PiS nie tylko wygrywa politycznie, ale takze propagandowo.
  • ~waw
    (2016-02-05 19:30)
    POwinni prześwietlić ŚMIOSZKA- SCHETYNO POco tak goni do WERMACHTU co miesiąc
  • ~wSi..gajoweeego i kopary...
    (2016-02-05 19:23)
    TEN CALY SYF ZATRZYNA SIE W bruksli i tee polsko jezyczne kapusie z po, petru i gnojami psl....
  • ~POnownie.
    (2016-02-05 18:44)
    Chyba nie może przywrócić POnownie władzy.
  • ~demonstracja na wielka skale
    (2016-02-05 15:49)
    Czy wy Polacy jestescie slepi ze polske sprzedano w obce rece.
  • ~Bilul
    (2016-02-05 14:47)
    Niemal wszystkie komentarze pisane na zamówienie. Ich "twórcy" zarobili od zleceniodawców najlepszej i najuczciwszej partii.
  • ~Złodzieje - zdrajcy Polski kwiczą dzisiaj w UNII !
    (2016-02-05 14:05)
    manipulatorze z DERSZPICLA .........P I E R D O L SIĘ BITA PAŁO...... zmanipulowany skorumPOwany gestaPOwcu..... j e j b a ć ..............DERDZIENNIK
  • ~d-kt.
    (2016-02-05 13:51)
    ludzie wy jestescie polakami ? na was potrzeba drugiego hitlera zeby was przez sita przepuscil
  • ~morales
    (2016-02-05 12:21)
    Uwielbiam te spontaniczne komentarze kopiowane niemal bez zmian do kilkunastu różnych miejsc w internecie ;] Czasem nawet nie trzeba już się bawić w VPNy. To już chyba przestało działać, hmm? A co do samej treści artykułu to mam nadzieję że rząd zastosuje się do opinii, co by nie mówić Komisja Wenecka jest akurat najlepszym ciałem do tego typu ocen. No, chyba że Sasin czy Gowin zlustrują jej członków i wyjdzie im że to potomkowie stalinistów, cyklistów i wegetarian, bo wtedy, jak wszyscy wiemy, żadna opinia nie jest ważna ;)
  • ~morales
    (2016-02-05 12:18)
    Tu też dotarły PiSowskie trolle? ;) Współczuję!
  • ~rex
    (2016-02-05 12:04)
    PRECZ Z NIERZADEM PISu..LUDZIE WYJDZCIE NA ULICE BO KACZYNSKI ZNSZCZY POLSKE
  • ~jak
    (2016-02-05 10:53)
    Suchocka i wszystko w temacie! Wynik jest oczywisty.
  • ~xxx
    (2016-02-05 10:01)
    Schetyna i PO to zdrajcy Polski!!!!!!Chcą się dogadać z Niemcami i Rosją omijając rząd Polski , który został i wybrany w wolnych , demokratycznych wyborach!!!!!!
  • ~dfgh
    (2016-02-05 09:40)
    der dziennik ty szwabski szmatławcu
  • ~gela
    (2016-02-05 09:31)
    Kto czyta tą stronę? Trollowanie jest tu na typowo ruską modłę. Kto za to płaci?
  • ~ja
    (2016-02-05 09:27)
    Ludzie rzygac sie chce z tym Smolenskiem.Tysiace ludzi ginie codziennie,bieda wojny,dajcie juz spokoj zmarlym,Tak naprawde to chodzi chyba o pieniadze ,bo rodziny za malo wzieli za zmarlych ,pewnie mysla ze im sie wiecej nalezy . Dajcie juz spokoj .Nie bylo zadnego wybuchu .Panie Macierewicz Pan ma juz chyba obsesje na tym punkcie