Więcej groźnych przykładów tupolewizmu. Niezabezpieczone spotkania z Dudą, pomylenie Białorusi z Rosją...

| Aktualizacja:

Zamieszanie związane z powrotem delegacji rządowej z Londynu nie jest jedynym przykładem lichej organizacji zagranicznych wizyt polskich VIP-ów. Tupolewizm, który zdefiniowaliśmy jako metodę działania ze zbyt dużą dawką nieprzewidywalności, nie jest chorobą zarezerwowaną dla konkretnego ugrupowania politycznego. To zjawisko uniwersalne, ponadpartyjne. Akceptowane, mimo powszechnego poczucia, że tak być nie powinno. Że kiedyś to się może źle skończyć. Szczególnie w kraju tak doświadczonym, jak Polska.

wróć do artykułu
  • ~Kielczanin
    (2016-12-12 08:42)
    Zginęły bagaże. Dziennkarzy. Aj-waj. Jakie zagrożenie!
  • ~xxx
    (2016-12-10 08:36)
    Gdyby nie zabrano tych siedmiu dziennikarzy to gadzinówki zaczęłyby trąbić: Pusty samolot premier odleciał a dziennikarze na mrozie przez 10 godzin oczekiwali aż przyleci po nich CASA z warszawy !!Że ich zabrał to żle, gdyby ich nie zabrał też byłoby żle!!
  • ~yogi
    (2016-12-08 19:24)
    drodzy "DZIENNIKarze" dajcie znać kolegom w Niemczech, że w ich kraju młodzi imigranci gwałcą i mordują ich kobiety, bo niemieckie media o tym nie piszą. piszą za to o tym, że petru jak tylko dojdzie do władzy w Polsce wprowadzi oczekiwane przez nas euro.
  • ~yogi
    (2016-12-08 19:08)
    komentujemy,czy tylko możemy chwalić niemiecki dziennik???
  • ~FRYTKA
    (2016-12-08 16:21)
    Wpuść chama na pokład. Piloci i stewardesy pilnowały bagażu zamiast odpoczywać.
  • ~SYLVEK
    (2016-12-08 14:49)
    To nie lapu capu tylko zlodzieje pracujacy na lotnisku - latam duzo i tylko mi w Warszawie zginela walizka . ;Ludzie sie dziela na 2 grupy jedni lataja a ci co nie lataja to kradna .i to niema nic z opcja polityczna do czynienia .Inny podzial to na madrych i madrali .
  • ~WARS
    (2016-12-08 14:30)
    do Autora - to też trochę kwestia tego, że w naszym kraju nie ma ciągłości działania, ciągłości pracy ludzi na strategicznych posadach bez względu na rządzące elity. Wszyscy są wymieniani jak rękawiczki, choć już teraz i ich się tak często nie zmienia. do jerzego i WOLFA - jak nie macie Panowie podstawowej wiedzy kto tworzy ten tytuł i kto jest jego właścicielem to nie zabierajcie głosu, bo robicie ludziom tam pracującym krzywdę. Dla Waszej wiedzy gazeta ta jest własnością jednego człowieka, który własnymi siłami i determinacją ją stworzył od podstaw, zaczynając w garażu
  • ~yogi
    (2016-12-08 14:06)
    DZIENNIKOWE kodziarstwo w natarciu. synowie i wnuki gebelsa wykupili media i sieją teraz antypisowską propagandę.
  • ~1@@@1
    (2016-12-08 13:39)
    Tych kretynów kiedyś ktoś zestrzeli. Któryś z" kartofli smoleńskich" wybrał się kiedyś do Iraku (pomijam już incydenty w Gruzji) i wleciał w no fly zone. Samolot był już namierzony.
  • ~uzdek98
    (2016-12-08 12:44)
    jakos mnie to nie martwi... jak sobie bydlaki posciela to tak sie wyspia... byle tylko znowu ich zas...e pocioty nie wyszabrowały naszych milionow za rzekome straty moralne...
  • ~sp
    (2016-12-08 11:54)
    Treść jest prawie w granicach obiektywizmu, ale tytuł atakuje Wybiórczo obecnego prezydenta - ten Dziennik tak ma.To jest kolejny przykład perfidnego urabiania opinii publicznej.
  • ~nieunikniona sanacja
    (2016-12-08 11:43)
    Jawna obraza ludzi, ktorzy przezyli epoke jaruzela, kiszczaka i kwacha ? jak sie i z igly robi widly -rozdmuchana przez niemieckie media zadyma londynska wcina sie w nurt ogolnej dezinformacji i swiecy dymnej. Idzie 13.12 sily niemieckiej reakcji moblizuja ostatnie sily, chca zakolcic okres swiateczny, ktory dla komunistow nic nie znaczy. Nadchodzi godzina prawdy dla Polski -czy w trakcie "pokojowych" zamieszek uda sie powtorzenie pro niemieckiego zamachu jak na majdanie ? Wiadomo, gdy wygra ta opcja, czesc kraju znajdzie sie w kleszczach proniemieckiego zachodu bylego niemieckiego kraju Warty i zachodniej ukrainy. Uwazam, ze sygnaly sa bardzo powazne, od roku sily proniemieckiej reakcji szykuja sie do skoku na wladze -nie spia ani dnia ani godziny. Ton w prasie niemieckiej podjudzajacy, napastliwy,eskalujacy. Panie Macierewicz, Blaszczak prosze trzymac reke na pulsie i w razie potrzeby reagowac bez litosci. Sila i wladza jest po to , aby jej uzyc - roczne starania dialogu z pokomunistyczna reakcja dobiegaja konca.
  • ~krzysiek
    (2016-12-08 11:23)
    Lad w Polsce mozna porownac z polska wsia, to poprostu wolna ameryka. Pozadek? - no tak moze w centrum miast, ale dalej? Balagan! I tak samo maja polacy w glowie poukladane, z wieszchu ladnie i na pokaz a dalej prowitorka, wszystko na ostatnia minute i marazm do tego samolubne: kazdy tylko dla siebie samego.
  • ~pot fox
    (2016-12-08 11:07)
    Banda Dyktatorów i Targowiczan synowie i córy SB i UB w natarciu na demokratyczną władzę w Polsce!
  • ~maria
    (2016-12-08 11:02)
    nie bylo wspolpracy mordercow ---ale trzeba uwazac diabel nie spi apetyt jest by przyjac wladze ponownie --a po trupach do celu zdazaja ---jak to zrobic by powtorzyc
  • ~Fok
    (2016-12-08 10:42)
    Ekshumacja ciała złożonego w grobie Piotra Nurowskiego wykazała, że pochowano tam szczątki innej ofiary katastrofy smoleńskiej, a nie prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego
  • ~NAder
    (2016-12-08 10:26)
    PYTAM DLACZEGO MAFIE MEDIALNE ZACHODNIE W POLSCE NIE ROZLICZAŁY Z KAŻDEGO DNIA , MINUTY I SEKUNDY MAFII - PO I RYŻEGO - MAFIOZO KTÓRZY RZĄDZILI OSIEM LAT .......................PYTAM ....................
  • ~babcia
    (2016-12-08 09:57)
    Nie przesadzajmy. Jak sie cos wydarzy to tylko moze byc lepiej. Moze znajda sie wreszcie ludzie odpowiedni do rzadzenia. Jezeli wyborcy ich znalezc nie moga, to moze los moglby nam wreszcie cos lepszego przyniesc.
  • ~ala
    (2016-12-08 09:51)
    Tu Olewizm, to nie przypadek, to stan umysłu naszego państwa.
  • ~petrrurka
    (2016-12-08 09:51)
    KODyzm medialny az do mdlosci