Osiecki: Sytuacja z Tuskiem przypomina oklepany kawał o Polakach i piekle...

| Aktualizacja:

Szatan, przechadzając się wzdłuż kotłów, w których smażą się różne nacje, wściekł się, gdy przy kotle z Polakami nie było pilnującego ich diabła. Zauważył go nieopodal smacznie śpiącego, obudził go kopniakiem i zbeształ, że nie pilnuje kotła i potępione dusze z Polski mogą uciec od piekielnych mąk. – Ich nie trzeba pilnować, jak tylko jeden wychodzi, to zaraz reszta ściąga go z powrotem – obronił się czart. Żart smutny, ale prawdziwy. Świadkami takiego zjawiska jesteśmy w trakcie walki o fotel szefa Rady Europejskiej.

wróć do artykułu
 • ~cenzor
  (2017-03-02 12:32)
  Grzegorz Osiecki --- sam jesteś oklepany, wykorzystujesz to by wzmocnić pozycję Touseka ale nic z tego. Taki argument to dla wykształconych na POziomie Komunikatywnym, redaktorku właśnie włączyłeś się nurt szczucia Pilaków! Media do repolonizacji i lustracji !!!!
 • ~KOT
  (2017-03-02 12:39)
  DLA TUSKA CELA DLA S- WOLSKIEGO AWANS NA SZEFA RADY
 • ~Al
  (2017-03-02 12:44)
  Tak jest. Tusk robi co moze zeby zaszkodzic Polsce i pomoc swojej ojczyznie polozonej za zachodnia granica naszeg kraju. Oczywiscie z pomoca niemieckich gazet typu Dziennik.
 • ~spoko
  (2017-03-02 12:46)
  wcale nie nie przypomina - TO JEST POLSKIE PIEKŁO. Polacy w USA czasami mówią - Polak jeśli Ci nie zaszkodził - to już pomógł
 • ~man
  (2017-03-02 12:48)
  RUDY i wierny pudel Merkel to szkodliwy i żałosny polityk ze skompromitowanej i zdegenerowanej oderwanej od koryta Partii Oszustów, śmierdzącej strachem przed narodem, przed rozliczeniem i osadzeniem rudo-czerwonych aferzystów, zaprzańców i złodziei.
 • ~Senior
  (2017-03-02 12:51)
  Wolne żarty: "Nie widać żadnej korzyści, jaką na arenie unijnej miałby odnieść PiS, jeśli uda mu się storpedować kandydaturę byłego premiera." Mniejsze straty, to też nie do pogardzenia.
 • ~ala
  (2017-03-02 12:55)
  Dlaczego Tusk ma liczyć na polski rząd ,jego wypowiedz z Wrocławia przekreśla go całkowicie .To obibok i szacher macher razem z Grasiem w parze, niech go Merkel wspiera.
 • ~Tusk milczy, Polak ucierpi
  (2017-03-02 12:59)
  Gdzie jest Herr Tusk? Właśnie państwa starej UE uzgodniły stanowisko ws. redukcji emisji CO2 tj. wspólne stanowisko ws. reformy unijnego systemu pozwoleń na emisję CO2 (EU - ETS). To zagraża polskiemu bezpieczeństwu energetycznemu opartego głównie na węglu. Przypomnimy, że Tusk będąc premierem Polski kreował się wówczas na pierwszego obrońcę kopalni, Śląska i węgla: - Polska od wielu lat pokazuje, że węgiel może stanowić gwarancję bezpieczeństwa energetycznego. Tak jak w Polsce stanowi taką gwarancję, może być także jedną z gwarancji bezpieczeństwa energetycznego dla całej Europy — przekonywał szef rządu. - Na razie chcemy, aby cała Europa uznała, że węgiel jest pełnoprawnym źródłem energii, które może być elementem bezpieczeństwa — mówił Tusk. Pierwotnym celem Unii Europejskiej wcale nie było całkowite odchodzenie od spalania węgla, lecz stopniowa redukcja emisji CO2 z zachowaniem rachunku ekonomicznego. Z biegiem lat stanowisko eurokratów zaczęło się jednak radykalizować. Dzisiaj Bruksela proponuje wprowadzenie finansowych kar za nie spełnianie "celów klimatycznych". Kary za niespełnienie surowych norm mają zasilać specjalny fundusz dotujący funkcjonowanie OZE (np. solary, wiatraki). Nie wykluczone zatem, że to Polska będzie niebawem subsydiowała bogate Niemcy w ich energetycznym rozwoju. Dla Polski to bardzo ważne, gdyż szybsze tempo redukcji liczby uprawień do emisji spowodowałoby wyższe koszty dla polskiego przemysłu i opartej na węglu energetyki. W konsekwencji prowadziłoby to do wyższych rachunków za energię elektryczną w naszym kraju.
 • ~ślepy los.
  (2017-03-02 13:06)
  Tusk cały czas grał cwaniaczka ,to że Merkel była za plecami to za mało. W polityce też trzeba mieć trochę szczęścia , jemu zabrakło.
 • ~duduś
  (2017-03-02 13:20)
  Na podwórku i w szkole dostawał "wciry " a teraz mści się na każdym kroku . Tego się nauczył i to wychodzi mu nieźle . Ale "nosił wilk razy kilka ". Upadek może być bolesny .
 • ~Darek
  (2017-03-02 13:22)
  To nie kawał o Polakach ... to kawał o PiS i tępych wyborcach PiS, roszczeniowych nieudacznikach którzy jedyne co potrafią to wszystkich opluć i nienawidzić. Chcę powiedzieć że to nie jest Polak którego znam, wykształcony i myślący.
 • ~KAZIMIERZ
  (2017-03-02 13:33)
  I TAK TUSK ZOSTANIE na drugą kadencję pomimo tego szczekania polaków.
 • ~www
  (2017-03-02 13:46)
  Tusk od lat jest w 100% uzależniony od Merkel, od lat swoją stolicę widzi w Berlinie dlatego jest dla Merkel niezwykle wygodną postacią! On firmuje wszystko, co mu każe Berlin!
 • ~Bicz
  (2017-03-02 13:47)
  Tusk gra dla siebie i Niemiec,wszak ma pochodzenie niemieckie z matki Niemki.Polske to on ma gdzieś.
 • ~Fruzia
  (2017-03-02 13:54)
  spoko... Polacy na całym świecie to mówią....
 • ~YOU
  (2017-03-02 13:55)
  Wszystkie wypowiedzi do tej pory są na niskim poziomie .Weźcie przemyślcie swoje wypowiedzi, skończcie z wymądrzaniem się- nie jesteście pępkiem świata ani wyrocznią w tym temacie. Klęknijcie na kolana i przypomnijcie sobie, który z Was był na głosowaniu i jak głosował podczas wyborów ?.Prócz tego, jeżeli Wasz umysł funkcjonuje normalnie, dlaczego się zacietrzewiacie.PIS musi odejść i to, jak najszybciej-z Waszą pomocą.
 • ~z krzyza
  (2017-03-02 13:58)
  parszywe polactwo i Episkopat robia wszystko by oddac polske rosji (targowica II).
 • ~elf
  (2017-03-02 14:01)
  Kaczyński to gestapowiec ,stalinowski oprawca i funkcjonariusz św. inkwizycji w jednej osobie a pisowcy to idioci
 • ~Pawel
  (2017-03-02 14:02)
  To wszystko zagrywki , intrygi k a r l a kaczynskiego . On zazdrosci kazdemu, kto ma wieksze publicity niz on. Juz znane sa jego wredne partyzanckie walki po to tylko, zeby innych zniszczyc, niewazne Ile to kosztuje. Teraz mamy po prostu parszywa reputacje w europie!
 • ~elf
  (2017-03-02 14:07)
  Tusk winny faszyzacji Polski miał 8 lat aby tych idiotów łącznie z kaczorem ,ziobrem ,Świrem i resztą pozamykać w Bad Wronki i byłoby PO kłopocie ,dzisiaj siedzieliby na końcówce kary Polska byłaby wolna a dzisiaj staje się obozem koncentracyjnym

Może zainteresować Cię też: