Prezesa PiS dotknął syndrom Wołodyjowskiego

| Aktualizacja:

Łatwo bowiem dostrzec, że syndrom Wołodyjowskiego dotknął nie Lecha Kaczyńskiego, lecz Jarosława, czego widocznym ostatnio efektem jest pobojowisko, na którym legły kolejne, wybebeszone instytucje państwa.

wróć do artykułu
  • ~oz
    (2017-07-28 13:26)
    Autora tego tekstu dotkną syndrom martwego mózgu czyli Alzheimer
  • ~motek
    (2017-07-28 12:40)
    Panie Prezesie kiedy repolonizacja mediów czy nie jest to równie ważne jak reforma sądownictwa!!
  • ~Łańcuch światła
    (2017-07-28 15:06)
    Antyrządowe protesty finansowane były min. przez Niemców. Akcja Demokracja nadzorowana jest przez byłego niemieckiego wiceministra finansów Caio Koch-Weser, do 2016 r. zastępca szefa Deutsche Banku. Akcja Demokracja stała za zorganizowaniem łańcuchem światła pod SN i Sejmem.
  • ~fakt oczywisty!
    (2017-07-28 13:11)
    ten pseudopublicysta krajewski to taki sam imbecyl jak forumowy motek Patologia a nie dziennikarstwo:):):)
  • ~aa
    (2017-07-28 12:58)
    Co wspolnego z rzeczywistoscia maja artykuly w Dzienniku? To g.. warte proroctwa.
  • ~lola
    (2017-07-28 13:10)
    Jak zwykle emocje, jak zwykle schlebiacze . Czy Polacy nie potrafią być chłodnymi pragamatykami. PiS ma szansę na uporządkowanie państwa i ma w tym poparcie społeczne.
  • ~Sianie sztucznej trawy
    (2017-07-28 14:59)
    W pucz przeciwko polskiemu rządowi włączyły się największe NGO finansowane przez Sorosa (Fundacja Batorego, Otwarty Dialog) oraz agencje PR. Słynni macherzy w branży PR Bierzyński i Benke doradzali „społecznie” opozycji w walce z partią rządząca. Oni wykreowali niby oddolne protesty przeciwko reformie sądownictwa.
  • ~motek
    (2017-07-28 12:28)
    Jeżeli PiS zawłaszczy wychodki miejskie to wtedy już naprawdę będzie koniec Polski .
  • ~Mak
    (2017-07-28 14:38)
    pisowym oszołomom mówimy zdecydowane Nie!!!!
  • ~kaktus
    (2017-07-28 13:11)
    Nie mamy Prezydenta.....? Decyduje Romaszewska.....?
  • ~Agenci są wśród nas
    (2017-07-28 13:25)
    Autor się naśmiewa z Targalskiego, a sam korzysta z portretu psychologicznego Kaczyńskiego. Pytanie: czy sam sprofilował Prezesa, czy skorzystał z gotowca zrobionego przez ludzi tzw. starej bezpieki.
  • ~Stop dla Niemiec
    (2017-07-29 09:02)
    Nie repolonizacja ale degermanizacja mediów w Polsce.Niemcy chcą Nas Polaków swoim postępowaniem wypchnąć nas z UE w łapy Rosji , ale to my wypchniemy Niemców z UE i przy pomocy USA zablokujemy zbliżenie ich z Rosją inaczej jak uczy historia grozi III wojna w Europie
  • ~Bingo
    (2017-07-28 13:26)
    Panie Andrzeju, bardzo mi sie artykul podoba bo jest politycznie NIEZALEZNY. To ze PiS to szalency kazdy widzi ale nie nalezy (i tego pan nie robi) podbijac bebenka PO. Co do koncowego fajerwerku jarka kaczynskiego nie jestem taki pewien. Moze schowac sie za prezydenta bo reczne sterowanie sedziami juz dostal. Wiele instytucji panstwowych juz rozbebeszyl ale jeszcze wiele jest do zepsucia.
  • ~miotek
    (2017-07-28 13:51)
    BABCIA Romaszewska co oczkami wywija i duradczyni jak u Komoruwskiego same DZIADECZKI
  • ~z OSLO
    (2017-07-28 13:16)
    "Problemy" p.Kaczynskiego to prywatna jego sprawa, do tego PIKUS sprawa w POrownaniu z Problemami Zaodrzanskiego Islamsko -- Faszystowskiego KALIFATu, ktory POpsztykal sie z polowa Europy oraz z Ankara i POdskakuje smiesznie do Waszyngtonu, co wiadomo jak sie skonczy dla bezzebnego "Rotweilera"... :)))) pozdro z norge.
  • ~Bartosz
    (2017-07-28 15:43)
    Autor cierpi na syndrom niewolnika , a mentalność sługusa wyniesioną z tradycji targowickiej!!!
  • ~Hucuł
    (2017-07-28 14:26)
    Oj, bredzicie, Krajewski, bredzicie. Źdźbło w oku przeciwnika widzicie a belki w swoim nie dostrzegacie. Gorszego pobojowiska jak w państwie teoretycznym długo przyszłoby szukać.
  • ~Julia
    (2017-07-29 18:27)
    PAN Wołodyjowski ,to dla POLAKÓW przykład patriotyzmu!!!! Co der dziennik NIGDY NIE pojmie.
  • ~JJ
    (2017-07-28 15:55)
    Artykuł ten to syndrom głupoty i hipokryzji. P. Krajewski trochę szczawiu i mirabelek nie zaszkodzi
  • ~ojej
    (2017-07-28 13:35)
    Trafnie napisane, niechybnie bezpieka (a przynajmniej Stasi, czemu nikt jeszcze nie połączył germanofobii z paranoją komunistyczną?) rozpracowała Prezesa.

Może zainteresować Cię też: