Gajewska do Mazurka: Właśnie skończyłam "Annę Kareninę". Autor? Bułhakow?

| Aktualizacja:

Kto powinien wylecieć z listy lektur? "Mnie przeszkadza jeden z poetów, pan Rymkiewicz" - mówi m.in. rozmowie z Robertem Mazurkiem Kinga Gajewska, posłanka PO, politolog, samorządowiec.

wróć do artykułu
  • ~MARECZEK
    (2017-11-09 20:35)
    OTO KWITESENCJA PEŁO . KTO TO TAŁATAJSTWO WYBIERA ? POPIERAM KUKIZA - JESTEM ZA JOW - ami . TO SĄ EFEKTY JAK WODZUSIE USTALAJĄ ,, LISTY WYBORCZE " .
  • ~natan
    (2017-10-01 13:42)
    żenada
  • ~Anika Dobrowolska
    (2017-10-01 11:01)
    Najgorsze, że ta pańcia ze swojego nieuctwa, niewiedzy i głupoty uczyniła przymiot i wydaje jej się, że to jest takie fajne.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-10-01 10:56)
    Straszna jest ta dziewczyna.
  • ~w...
    (2017-10-01 10:19)
    To ja spytam w takim razie ilu z tych co tak poniewiera ową posłanką przeczytało ową Annę Kareninę? I ilu potrafi odróżnić autora od innego o podobnym nazwisku? :):):)
  • ~PAD
    (2017-09-30 17:31)
    Niech Mazurek pójdzie po całości - zaprosi na wywiad Kaczyńskiego i zapyta ile znaków ma pin w bankomacie. Pośmiejemy się...
  • ~agencja
    (2017-09-30 10:32)
    ..pietru ma dziwny babski harem...."kobiety na ulice" to hasło tej wielgus co szukała marszałka Terleckiego, czyżby ta pani chciała mównicę zamienić na czerwoną latarnie? "precz z dyktaturą kobiet" .... nowoczesne porąbane umysły
  • ~Ania z rodziną
    (2017-09-30 07:12)
    Mazurek to przede wszystkim bezczelny typ i ham.Do dziennikarza to mu jeszcze dużo brakuje 😂😂😂 Kultury na antenie TVP IS ma mniej nich rolnik przy wykopać brudu za paznokciami 😂😂😂Zawodowiec od pompowania owiec😂😂😂 Brawo Pani Kingo jesteśmy z Panią😊
  • ~qqq
    (2017-09-29 21:09)
    No dobra, jak wszyscy tacy mądrzy to ile było polskich tłumaczeń "Mistrza i Małgorzaty" Bułhakowa i które jest wg Was najlepsze i dlaczego?.
  • ~To tylko poseł z ramienia PO, czyli ktoś bez zawodu!
    (2017-09-29 17:52)
    A ja Wam opowiem lepszą historię: - wchodzą mianowicie do księgarni i pytam panienki za ladą: "Czy ma Pani >>Panią Bovary<" - A panienka w odpowiedzi pyta mnie podchwytliwiei niepewnie: "A co ona napisała?". ----------------------- To autentyk, którego nie zapomnę do końca życia! Takie zdarzenia poszerzają naszą wiedzę o świecie i ludziach!
  • ~Roman Heil
    (2017-09-29 17:32)
    Zaplecze intelektualne Schetyny ! Kinga na prezydenta !!
  • ~karamba
    (2017-09-29 15:58)
    i taki tępol wypowiada się na temat lektur?Gdzie ona kończyła studia?jakim cudem zdała maturę z ? Jakby PO miało jeszcze resztki honoru , to wycofałoby ją z Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży , bo to kompromitacja, dno intelektualne.A poza tym, jeżeli poziom jej kolegów z PO jest podobny, to co się dziwić, że młodzii po studiach są niedouczeni i ograniczeni . Przez 8 lat głaby zniszczyły wszystko od poziomu nauczania, poprzez obronność, a kończąc na rozgrabieniu mienia Polski i zniszczeniu prawie całej gospodarki. NIE ZDĄŻYLI WSZYSTKIEGO ZEPSUĆ.
  • ~Zorba the Greek
    (2017-09-29 15:44)
    To przecież sama awangarda PEŁO. Najzdolniejsza i najbystrzejsza młodzież partyjna, razem ze śpiewającą muchą, grzebiącymi w cudzych rzeczach nitrasem, schamiałym szczerbą, itd. Stary niesioł-osioł winien być dumny.
  • ~babcia
    (2017-09-29 14:25)
    hihihi hahaha typowa peowska idiotka
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-09-29 13:14)
    Oto TYPOWA przedstawicielka Polskiej Ynteligencji.=TYPOWY WYKSZTAŁCIUCH.Wstyd że takie ZERO jest w Sejmie.
  • ~prawie łysy
    (2017-09-29 13:07)
    Po przeczytaniu wywiadu włosy z głowy se dre...
  • ~ratio
    (2017-09-29 12:57)
    Jak to poseł... Reprezentuje kolektywną "mądrość" zbiorowej ignorancji...;-)
  • ~Grzechu_comeback
    (2017-09-29 12:52)
    cała MONDROŚĆ PĘŁO w jednej osobie!
  • ~bul
    (2017-09-29 12:46)
    Swietny wywiad. Zaorane!!
  • ~RUDY CHI_IJ
    (2017-09-29 12:45)
    Najważniejsze że ma CYC

Może zainteresować Cię też: