Gajewska do Mazurka: Właśnie skończyłam "Annę Kareninę". Autor? Bułhakow?

| Aktualizacja:

Kto powinien wylecieć z listy lektur? "Mnie przeszkadza jeden z poetów, pan Rymkiewicz" - mówi m.in. rozmowie z Robertem Mazurkiem Kinga Gajewska, posłanka PO, politolog, samorządowiec.

wróć do artykułu
  • ~słabo mi
    (2017-09-28 20:14)
    Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. (Autor? Też Bułhakow!)
  • ~kate
    (2017-09-28 20:16)
    O matko i córko, typowa przedstawicielka lemingów czyli swoich wyborców MWzWM. Z jedna róznicą - to POSEŁ a więc wyższa póha poeowca
  • ~Droga na Ostrołękę
    (2017-09-28 20:41)
    – Znajomość języków obcych? [...] Nie znam. A słabo? – Słabo to ten... yyyy... jak się nazywa... yyyy... francuski.
  • ~Honky
    (2017-09-28 20:43)
    Może w ordynacji wyborczej wprowadzić obowiązkowe testy na IQ unikniemy wtedy w parlamencie takich POkraczek umysłowych
  • ~Roman Heil
    (2017-09-28 20:48)
    Mój Boże . To posłanka PO , koleżanka posła "Belzebuba", wokalistki Muchy i szperacza sejmowego - Nitrasa. Zaplecze intelektualne partyjki Schetyny !!
  • ~Głosujcie na G.
    (2017-09-28 20:48)
    4820 wyborców nie może się mylić...
  • ~NUTKA
    (2017-09-28 21:38)
    ONI TYLKO MAJĄ PROTESTOWAĆ , GŁOSOWAĆ I KRAŚĆ . NA SZCZĘŚCIE ŻYJĄ W DEMOKRATYCZNYM KRAJU - INACZEJ POSZLIBY POD ŚCIANĘ - PO UPRZEDNICH TORTURACH I UJAWNIENIU KONT .
  • ~Wyborca PiS-u
    (2017-09-28 22:09)
    A ja sobie czytam na spokojnie poezje Wentzla i Rymiewicza i olewam PO, PLS i .N. A ta pani na zdjenciu to kto?
  • ~ajax
    (2017-09-28 22:24)
    Skąd się biorą w życiu publicznym tacy "tytani intelektu" i ciekawe czy głosujący na nich mają kaca moralnego?
  • ~Hucuł
    (2017-09-28 23:21)
    Ta pani powinna była poprzestać na udestępnianiu papieru toaletowego w swej szkole średniej.
  • ~[\/].[|-|]
    (2017-09-28 23:47)
    Ani urody ani figury ani intelektu... i najgorsze ze juz nawet nie czuja sie zazenowani swoim prostactwem intelektualnym... ba domagaja sie zachwytow ze sa tacy szczerzy i otwarci...
  • ~Pankracy
    (2017-09-28 23:54)
    Postanowiła stanąć w szranki z Ryszardem Petru i na razie nieźle jej idzie.
  • ~Behemot
    (2017-09-29 00:16)
    Jak można coś takiego publicznie palnąć? Tołstoja nie znać? Epoki mylić?
  • ~anna
    (2017-09-29 02:25)
    az tak glupia?
  • ~Czas wymienić w mózgu olej!
    (2017-09-29 04:53)
    Czas wymienić w mózgu olej! ------------------------>> Mazurka też to dotyczy - bo kto przy zdrowych zmysłach przeprowadza wywiady z debiami i zamęcza swoich czytelników i słuchaczy?!
  • ~Jak mówią na Śląsku - wszystko zaczęło się
    (2017-09-29 06:09)
    od tego, że ksiądz Jankowski nauczył "Bolka" pierwszego tysiąca(a może chodziło raczej o pierwsze sto?!) słów, żeby nieborak potrafił coś po polsku wydukać! ------------- A potem już poszło z górki - wszyscy kapusie i zaprzańcy ustawili się w kolejce do zakrystii - bo i na ciepłą strawę i paczki z niemieckich wystawek mogli tam liczyć podczas stanu wojennego - no i mieli wielu biednych stojących w kolejce potrzebujących ludzi gotowych do inwigilacji! - No a na końcu zwalili wszystko na Kościół...
  • ~Doris Bupka
    (2017-09-29 06:53)
    Doktorantka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, studentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Brała udział w XXIII Szkole Liderów Politycznych. Stypendystka Freie Universität w Berlinie. Prowadziła zajęcia z języka niemieckiego i sportowe z nordic walking w Uniwersytecie III Wieku. Wcześniej trenowała zapasy i tańczyła tańce latynoamerykańskie. Zimą startowała w zawodach snowboardowych, należała też do sekcji pływackiej. W środowisku młodzieżówki PO znana jest z zamiłowania do mody - szczególnie butów na obcasie. To dzięki swej urodzie po raz pierwszy się przebiła do mediów, te zauważyły ją jeszcze jako aktywistkę w kampaniach PO i Bronisława Komorowskiego. W wywiadach podkreśla również, że jest osobą wierzącą. Twierdzi, że co roku idzie na pielgrzymkę do Częstochowy. To tyle za portalem Tomasza Lisa natemat 25-letniej wówczas posłanki. Długo by wymieniać. Skąd takie dziewczę może czerpać wiedzę i doświadczenie jeżeli w wieku 25 lat ma takie "bogate" portfolio? (Nie wspomniałem o motocrossie i wielu innych zajęciach). Wszystko "liźnięte" i powierzchowne, bez echa zastanowienia się, analizy i syntezy prowadzącej do mądrości. Jestem zdania, że posłowie powinni przechodzić testy IQ, trudno, stanowią w końcu prawo determinujące nasz dzień powszedni. Swoją drogą, ciekaw jestem, czy ta pani wie gdzie leży Częstochowa?
  • ~Niestety - polska średnia krajowa lokuje się
    (2017-09-29 07:09)
    gdzieś między Mazurkiem a Gajewską! I dopóki różne mazurki będą biegać za dziennikarzy, a takie gajewskie za posłów na Sejm - nie ma się co łudzić, że w Polsce może dojść do jakichś znaczących zmian! - Chyba, że do zmian na gorsze!
  • ~Pytanie
    (2017-09-29 07:26)
    Totalne PustOgłowie, jak takie coś mogło zostać posłem?
  • ~internautka 50+
    (2017-09-29 07:47)
    A co? myślicie że naczelna kłamczuch to mądrzejszy babsztyl? a może p Kidawa,o HGW nie wspomnę. Całe PO to tytani intelektu trafili na podatny grunt ( wśród tych co głosują) i dlatego było jak było w tym pięknym kraju ,a było hulaj dusza piekła nie ma!!!!

Może zainteresować Cię też: