"Liczba obelg, jakie spadła na Ziemca przekroczyła to, co zwykle zarezerwowane jest dla prezesa PiS" [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

Rocznice w Polsce to dla elit politycznych ciągłe utrapienie. Większość dat, jak np. 3 Maja jest tak uniwersalna, że muszą je wspólnie obchodzić rządzący oraz opozycja. Cierpiąc przy tym niepomierne katusze. Rocznice przypominają bowiem, choć przez jeden dzień, że nadal istnieje coś, co łączy ze sobą Polaków. Tymczasem politycy dobrze wiedzą, że najskuteczniej pozyskuje się lojalności wyborców radykalizując konflikty i pogłębiając polaryzację między wrogimi obozami.

wróć do artykułu
  • ~colombo
    (2019-01-16 11:58)
    Wam PLATFUSY nic nigdy nic nie podoba tylko siejecie zamet precz z tymi zlodziejami
  • ~Janusz Fusek
    (2018-12-10 23:53)
    Witam.Chcę jedynie napisać,że Krzysztof Ziemiec źle prowadzi rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Np wczoraj wieczorem w programie "po 20-tej" przerywa gościowi wypowiedź bardzo ważną,w której gość mówi w brakach w historycznym kształceniu w szkołach młodych Polaków,o tym,że historia w klasie maturalnej najczęściej się kończy na II wojnie światowej i młodzież nie dowiaduje się niczego o wydarzeniach powojennych,a red.Ziemiec mu przerywa i po raz drugi zapytuje pana Święcickiego czy będzie rozmawiał z Trzaskowskim o nazwach ulic w Warszawie. Takich żałosnych pytań i przerwań ważnych wypowiedzi,w prowadzonych przez p. Ziemca rozmowach usłyszałem dużo więcej. Zaznaczam,że jestem zwolennikiem (nie fanatykiem) obecnie rządzącej prawicy i przykro mi patrzeć i słuchać,że coś robi źle,a można to zmienić. Pan Ziemiec jest (albo wygląda) bardzo spięty słuchając wypowiedzi, bo ma jakiś zestaw pytań i i musi je wszystkie zadać przerywając, czasem bardzo wartościowe wypowiedzi,żeby pozyskać jakąś bezwartościową dla Polaków informację. Takie programy powinny informować i uczyć społeczeństwo,a nie być jedynie "odwaleniem" roboty przez dziennikarzy! Jeżeli dziennikarz nie potrafi profesjonalnie tego zrobić,to należy go zmienić albo przesunąć na mniej ważną porę dnia,Niech się "wyrobi". Z poważaniem. Janusz Fusek.
  • ~pawliak
    (2018-06-20 19:44)
    Ilość skretyniałych pisubeków przeraża .
  • ~hehe
    (2018-06-17 16:31)
    Ziemiec, Ziemiec, pewnie Niemiec.
  • ~w
    (2018-06-12 10:49)
    BRAWO p Ziemiec prosze sie nie przejmowac.POLACY p. popieraja,a ci szkalownicy moga sobie jedynie POgadac.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-06-11 19:23)
    To SOWIECKO ---/-- SZWABSKIE POlszewiki olej takich cePOw PANIE ZIEMIEC
  • ~elżbieta
    (2018-06-11 11:58)
    Ten artykuł ciut przy długi. Kto ma to czytać?. Filozof?. Poza tym, co chcecie od Ziemca?. Jest w porządku. Bije na głowę Kraśko, o Tadli nie wspomnę. Ma prezencję dziennikarza, zawsze elegancki. Dobre garnitury. Kraśko przy nim to fircyk w podskokach.
  • ~beret
    (2018-06-11 10:30)
    Demokracja ma to do siebie, że decyduje większość i koniec kropka. W reprezentacji Polski w piłce nożnej gra 11 zawodników, ale jak zwyciężają - to nie mówi się że wygrało 11 Polaków, prawda? Wygrała POLSKA - i takich rzeczy nie powinno się tłumaczyć dorosłym ludziom...
  • ~jj25
    (2018-06-11 09:20)
    Łatwo się jest zeszmacić i nie powinno się z tego powodu biadolić. Dostałeś dobrą forsę, to dalej bądź PARIASEM, a nie dziennikarzem!
  • ~Sternik
    (2018-06-11 08:33)
    Krytycy - nie oglądajcie Wiadomości macie swój blok TVN - najbardziej obrzydliwy z możliwych
  • ~Wictor
    (2018-06-11 08:29)
    Dobrze mówi i dlatego tyle hejtu
  • ~Polak
    (2018-06-11 08:26)
    Nazywanie Ziemca, Adamczyka, Rachonia czy Holeckiej dziennikarzami to obelga dla zawodu dziennikarza!
  • ~PiSonia
    (2018-06-11 06:07)
    Nic nie jest obelga co dotyczy tej glisdy,owsika.
  • ~Kiedy wreszcie ten Krajewski ukończy gimnazjum?
    (2018-06-11 01:22)
    @ "Liczba obelg, jakie w ostatnich dniach spadła...", "Liczba obelg, jakie w ostatnich dniach spadła..." - - - Wygląda mi na to, że już nie zdąży przed likwidacją tej szacownej instytucji!
  • ~ZX Spectrum
    (2018-06-10 21:51)
    Większym szacunkiem darzę Pana Ziemnca niż autora tych bzdur Andrzej Krajewskiego który niczym prostytutka za okupacji sprzedaje się niemieckim właścicielom tego ścieku.
  • ~Pytam
    (2018-06-10 21:30)
    A czy słowo ziemiec nie jest synonimem obelgi?
  • ~13 12 81
    (2018-06-10 20:14)
    ten to się zeszmacił...tak jak ci co w Stanie Wojennym przyodziani w mundury klepali propagandowe komunistyczne kawałki!
  • ~hgfds
    (2018-06-10 19:53)
    "Bo mu się po prostu należało"
  • ~Oj
    (2018-06-10 19:24)
    Zasłużył i wszystko.
  • ~Dominik
    (2018-06-10 17:28)