Reklama
Reklama
Reklama

Suski liryczny. Maluje, pisze wiersze i płacze na filmach. Minister do Mazurka: Zniszczy pan mój wizerunek krwawego Susłowa [WYWIAD]

Marek Suski
Marek Suski / Dziennik Gazeta Prawna / Darek Golik
Bardzo polubiłem operę, choć na początku wydawała mi się czymś sztucznym, bo to i śpiewają, i grają. Wszystko wydawało mi się strasznie poważne i nudne, ale kiedy się wciągnąłem, to całkowicie zmieniłem zdanie, spodobało mi się. Trzeba przełamać pierwsze wrażenie, jak człowiek zaczyna to rozumieć, to się spodoba - mówi w rozmowie z Robertem Mazurkiem, Marek Suski, poseł PiS, od 2017 r. szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
magazyn zajawka wywiad magazyn polityka Marek Suski

Powiązane

Reklama

Komentarze (59)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Szyba
    2018-07-15 14:20
    ......ocieplanie wizerunku ? Panie Marku , Zenek Martyniuk śpiewający w teatrze to nie opera !
    0
    zgłoś
  • Natter
    2018-07-15 13:29
    Chamem byles, chamem jestes, chamem, z d e ch...nie..sz , Mister Suski!
    0
    zgłoś
  • Mutek
    2018-07-15 13:14
    Mój Boże, takie pisowskie matoły i suki chcą nami rządzić.TenDupoliz pasuje do tej betoiarki (pseudo profesor) .
    0
    zgłoś
  • wjw
    2018-07-15 11:03
    Raczej błazen prezesa...
    0
    zgłoś
  • Polak
    2018-07-15 09:22
    Suski i Kępa zapleczem intelektualnym rządu Morawieckiego
    0
    zgłoś
  • motek
    2018-07-15 06:28
    Hymn w wykonaniu Jarosława Kaczyńskiego... piękna czystość... nawet Rydzyk "odlatuje"...hihihi...
    0
    zgłoś
  • ...rzekotka...
    2018-07-14 21:09
    ...bozia jest wredna ....dlaczego obdarowała nas takim unym...
    0
    zgłoś
  • Przystojniacha
    2018-07-14 15:34
    Dlaczego Pis ma tylu szkaradnych, jak nie krzywousty, to T erlecki, to Krotki z kaczymi nogami, to broszkowa, to panna buldogowa Krysia, to szyszkowski, to rotzlazla facjata tego po.. twor.. ka. Kazda po..tw..ora znajdzie swojego amatora, czyli Kaczo r dobral sobie swoja menazerie.
    0
    zgłoś
  • Sokular
    2018-07-14 13:20
    Szczęśliwy człowiek w swym..........odlocie,samopoczucie i samoocena godna pozazdoszczenia
    0
    zgłoś
  • Dziadziu
    2018-07-14 13:08
    Tak w Hollywood pasowal bys do roli takiego slugasa jakiegos mafioso w filmie o zwalczajacych sie ban..dach " La Familia" w latach 30 tych w Chicago!
    0
    zgłoś
  • Tim
    2018-07-14 12:20
    Ale brzyddki
    0
    zgłoś
  • Oj
    2018-07-14 12:05
    No po prostu człowiek roku, kiedy nie stulecia.
    0
    zgłoś
  • też tak uważam
    2018-07-14 09:07
    Pański kolega zapewne miał na myśli role pożytecznych idio tów!
    0
    zgłoś
  • Sokular
    2018-07-14 07:58
    awans do władzy nie każdemu służy........można maksymalnie odlecieć..............
    0
    zgłoś
  • Mi
    2018-07-14 07:15
    Co to Dzień Świra w Dzienniku?.
    0
    zgłoś
  • motek
    2018-07-13 23:53
    Moherowy pajac!
    0
    zgłoś
  • kos
    2018-07-13 19:17
    Również zrobił byś pan karierę tańcząc na rurze.
    0
    zgłoś
  • mik
    2018-07-13 18:35
    Świr na dole świr na górze
    0
    zgłoś
  • Podpowiadam
    2018-07-13 17:46
    Kolega miał rację. Zapewne zapomniał dodać że wyłącznie w rolach pożytecznego id io ty.
    0
    zgłoś
  • poetaromantyczny
    2018-07-13 16:41
    Tak jest P,SUSKI-w USA brakuje perukarzy, caryc i rumunów z takim CV jak Ty a najwięcej IDIOTÓW -zapisz się Pan na wycieczkę do USA.
    0
    zgłoś