Szczerba do Mazurka: Sędziowie z obecnej KRS muszą mieć świadomość, że to przygoda na krótko i zostaną usunięci [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Przywrócenie niezależności sądownictwa oznacza, że najpierw musi być przywrócony zgodny z konstytucją skład Krajowej Rady Sądownictwa - mówi Michał Szczerba z PO w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

wróć do artykułu
  • ~zz
    (2018-10-20 01:27)
    Szczerba, w szczególności ty, jesteś na krótko, nawet bardzo krótko
  • ~nostradamus
    (2018-10-19 13:54)
    ciekawe w której dekadzie PO wygra wybory że tak sędziów usuwa. a tak demokratycznie to sędziów powinien wybierać parlament, senat powinien potwierdzić a Prezydent zaprzysiąc a nie sędziowie sędziów wybierają
  • ~Don Biszkopt
    (2018-09-18 08:20)
    Pogróżki tego aparatczyka platfusiarskiego wobec sędziów są obrzydliwe. Druga kadencja PiSu się zbliża.
  • ~os
    (2018-09-15 22:19)
    dodał bym jeszcze ze sędziowie wybrani niezgodnie z obowiązującą obecnie Konstytucja powinni zostać pozbawieni wykonywania zawodu prawniczego na zawsze
  • ~rychu
    (2018-09-15 15:57)
    Sędziowie z obecnego TK, KRS, SN muszą mieć świadomość ze swoim przyzwoleniem, swiadomym wejsciem w dzialania niszczace polski system prawny i lamiacy KONSTYTUCJE sami naruszyli prawo i zgwalcili KONSTYTUCJE !!!!!!!! to nie moze pozostac bez kary !!!!!!!! tylko ci niszczyciele Polski zdaja sobie z tego sprawe i teraz juz sie nie cofna !!!!!!! i dojdzie do tego, czego tak bardzo zaluje Duda, podobno prezydent, do krwawej rewolucji !!!!!!!! tylko ze to bedzie walka w obronie prawa, sprawiedliwosci, w obronie Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~JOZEF
    (2018-09-15 11:01)
    NAPEWNO JEST PO DOPALACZACH ...MISZA BLISKI KONIEC TWOJEJ KARIERY WYBORCY WYLEJA POMYJE
  • ~UBwatel PRL
    (2018-09-15 10:25)
    Szczerbaty wylinialy POlitruku wiesz co ty mozesz, g....mozesz:)))
  • ~Johny
    (2018-09-15 08:08)
    i tak trzymać !!!!Parszywa bolszewicka zmiana.!!!!!
  • ~Yogi
    (2018-09-14 19:41)
    Szczerba zapomniał ze jego krótka przygoda z sejmem też się skończy niebawem.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-09-14 19:40)
    ******A nie wal na schody i nie POdcieraj jej LIŚĆMI bo zrobisz innym krzywdę a może i sobie jak wdepniesz w to ******o
  • ~freedom
    (2018-09-14 18:48)
    To bezprawie jakie za fundował PiS musi się skończyć ! Przywrócenie instytucji państwa do normalności potrwa pokolenie a winni muszą zostać surowo osadzeni.
  • ~jola,tola
    (2018-09-14 15:40)
    scerba, już niedługo będziesz siedział na stałe na tych schodach.
  • ~Środa
    (2018-09-14 14:42)
    Wyglada pan jak jeden z tych wysuszonych jesiennych liści i tyle ma pan do powiedzenia
  • ~Kaz
    (2018-09-14 14:22)
    Szczerba to taki figo fago emocionalnie nie dojrzały
  • ~Nika.
    (2018-09-14 12:48)
    Dlaczego Scerba senior zamiast worka treningowego,używał łba juniora?
  • ~lala
    (2018-09-14 12:33)
    Szczerba ty też musisz mieć świadomość , że twoja przygoda posła w sejmnie dobiega końca .
  • ~koratan
    (2018-09-14 10:30)
    Scyrbok scyrbocek kompletne zero zero zera nikt
  • ~ki-bol
    (2018-09-14 10:00)
    Szczerbie ..mózg się wyszczerbił !
  • ~loop
    (2018-09-14 09:39)
    PO w agonii. Skonczycie jak bilgorajski filozof!
  • ~skoblar
    (2018-09-14 09:33)
    Wypowiedz Scerby to łąmanie Konstytucji i demokracji, zagrożeneie dla praworządnosci w Polsce i UE, przejaw dyktatury, nacjonalizmu, szowinizmu, faszyzmu i skrajnego populizmu. To najczarniejsza dyktatura i łamanie praw człowieka. Trzeba go odsunąc od władzy.l

Może zainteresować Cię też: