Wróbel: Żyjemy w kraju, w którym część obywateli żywi wobec Drugich uczucia mordercze

| Aktualizacja:

Lubię, naprawdę lubię wytykać publicystom i politykom przesadę w werbalnych atakach. Żyjemy w kraju, w którym część obywateli żywi wobec Drugich uczucia mordercze.

wróć do artykułu
  • ~goral sądecki
    (2018-10-19 09:35)
    Zgadzam się u nas to powszechne odczucie i uczucie weż pan takich uziobrowanych ?
  • ~Anarchust
    (2018-10-19 14:59)
    Tu piskie w swoim zywiole, czyli czuja p a d l i n e i ujadaja! Hahaha
  • ~Karzeł króla jegomościa
    (2018-10-19 08:08)
    Mam jedną taką koleżankę w pracy. Tylko Platforma i Platforma. Donald Tusk to dla niej bożyszcze. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby całej reszty nie traktowała jak podludzi. Wobec PiS czuje wręcz trybalną animistyczną nienawiść.
  • ~szarańcza
    (2018-10-19 08:42)
    Nie ma większego ...kretyna niż Schetyna !
  • ~bogu dziędzi
    (2018-10-19 09:56)
    No jest mój i Dziennika ukochany wróbelek ! Jak on ćwirknie z rana tak ślicznie, to cały świat mi się otwiera, a serce chce uleć do nieba !
  • ~dopseudointeligenta
    (2018-10-19 07:43)
    Po co Pan w ogóle zabiera głos ? Czy zdaje Pan sobie sprawę z tego, że stwierdzając, "Żyjemy w kraju, w którym część obywateli żywi wobec Drugich uczucia mordercze." w istocie namawia Pan do nienawiści i przemocy ? Przecież, skoro mój sąsiad ma wobec mnie uczucia mordercze, to ja kierując się swoim instynktem samozachowawczym zapewne będę chciał uprzedzić jego działania.
  • ~STEFF
    (2018-10-19 10:18)
    Filozof za 5 zł.
  • ~Środa
    (2018-10-19 08:14)
    Straszny człowiek, każda wypowiedz to straszenie i czarne scenariusze. Życie jest piękne a Jezeli ktoś nie zasługuje na miłość to się go po prostu nie kocha. Za to ze ludzie coś dostali ( kasę troskę, nadzieje) dzięki dla pracowitego Premiera, Prezydenta i PiS.
  • ~Zając
    (2018-10-19 16:58)
    Wróbel, nie..... .Większa część narodu chetnie zagryzła by tylko jednego. Jestem wśród większości.
  • ~stwierdzam fakt
    (2018-10-19 08:20)
    a wrobel to dokladny przyklad takich po-dlych uczuc!
  • ~w yborca
    (2018-10-19 19:18)
    odwracanie kota ogonem i szukanie dziury w całym= dziennikarstfo fsulczesne
  • ~redo
    (2018-10-19 08:36)
    Wróbel tak co piątek plącze tę swoją pajęczynę, że na końcu się w nią zawsze sam zamota. A wszystko po to, aby dokonać rzeczy niemożliwej- uwiarygodnić swoje piśmidło...
  • ~Misio.,,,,....,,,,,...,,,,,..,
    (2018-10-19 10:37)
    W każdym kraju tak jest. Jak prześledzimy historię wielu państw, to się okaże, że Polska jest normalna . Głupotą jest wmawianie, że jest lepsza lub gorsza od innych. Jak ktoś szuka ideału, to niech wyjedzie do Izraela, bo oni tam mają raj na ziemi. Wszak jest to ziemia obiecana.
  • ~zojka
    (2018-10-19 23:41)
    No był mord POlityczny w Łodzi ale to widać za mało.Bandy PO i komuny wiecznie aktywne albo żywe.
  • ~ARONN
    (2018-10-20 07:59)
    A CIEBIE WRÓBEL TRZEBA UMIEŚCIC NA PIERWSZYM MIEJSCU JAKO MORDERCA POLITYCZNY NORMALNOŚCI I DOBRA !!
  • ~grzesio masz sznurek, idź się POwieś
    (2018-10-19 09:58)
    Nie ma większego ...kretyna niż Schetyna !
  • ~cv
    (2018-10-20 10:22)
    Tak się zastanawiam czym ci co obecnie rządza tak sie narazili lewactwu oprócz tego ,że odebrali im władzą za zgodą społeczeństwa.To co się wyprawia w mediach to przechodzi ludzkie pojęcie.za chwilę będą jawnie nawoływać do linczów.Nie dajcie się skołować temu towarzystwu to ok.20% ,nas jest zdecydowanie więcej
  • ~szkoda
    (2018-10-19 10:37)
    Jak "77" zaczął pisać rzeczowo to go wycięli...
  • ~12w
    (2018-10-20 10:11)
    To się zgadza i ty reprezentujesz tą opcję panie Wróbel.
  • ~77 do ~Psychoterapełta
    (2018-10-19 09:38)
    ~Psychoterapełta nie tobie jednemu, ale cię Pocieszę, tą gadzinówkę czytają tylko trolle i też piszą w niej elektorat PIS tu nie chodzi! Tak, że usczerbku wielkiego nie robią, to taj za okupucji N wowy Kurier Wa rszawski czytali szmalcownicy, kolaboranci, oraz wywiad AK. A reszta porządnego społeczeństwa się tego nie tykała i walczyła lub szkodziła okupantowi !!!

Może zainteresować Cię też: