Wróbel o tolerancji: Prawicowe w języku byłych elit oznacza "ohydne"

| Aktualizacja:

P racy wychowawczej w szkołach nie można robić systemem akcyjnym – zwłaszcza kiedy akcję zarządza ktoś ponad placówkami.

wróć do artykułu
  • ~Vox Populi
    (2019-01-25 08:01)
    Niech mi pan udowodni ,że to wyprawia PiS NIE JEST OHYDNE ?
  • ~On
    (2019-01-25 08:30)
    A dla piskich lewica jest godna pogardy. Juz jak to nazywaja:: lawak, lewactwo, no dla nich to gorsze niz za ra za !
  • ~H. Brunner ś.p. z niepolskich służb spec.
    (2019-01-25 08:32)
    Wiem, że przed laty CIA wypuściła w Chinach stada zmutowanych genetycznie wróbli. Czy mogły dolecieć do nas ?
  • ~Mik
    (2019-01-25 09:01)
    Wróbel ty stary kunktatorze, zużyty symetrysto. Przestań nudzić.
  • ~Blanka
    (2019-01-25 10:02)
    Właśnie. Swoimi nienawistnymi dla Autora "komentarzami" udowadniacie tezy artykułu. I sądzicie, że jesteście twórczy w wyzwiskach?
  • ~zyzio
    (2019-01-25 10:08)
    Ale, że co? Że nie zapracowały sobie, na to miano? Że niby są OK, koncyliacyjne, nieagresywne i pełne chrześcijańskiej miłosci? Sorry, ale nie jest i nie było tak.
  • ~oj
    (2019-01-25 10:55)
    Redaktor Wróbel próbuje zająć stanowisko "jestem za a nawet przeciw. Z jednej strony krytykuje, lecz cały czas broni obecną władzę i współrządzący Kościół. Prawicowość w Polsce jest ohydna, ludzie o tych poglądach zebrali w sobie najgorsze z możliwych cech ludzkich. Polacy zdeprecjonowali prawicowość, stworzyli jej karykaturę. Kuriozalna jest obrona przeciwników warsztatów o tolerancji i mowie nienawiści pod pretekstem obrony demokracji. Uczenie tolerancji i nagana mowy nienawiści jest groźna dla młodego pokolenia i należy w demokratycznych wyborach rozstrzygnąć czy zgadzamy się na to, czy nie? Panie Wróbel przegłosujmy demokratycznie, czy kradzieże i rozbój należy wyłączyć z Kodeksu Karnego. Bo może większość aprobuje takie postępki i narzucanie takiego prawa społeczeństwu jest niedopuszczalne.
  • ~adamos
    (2019-01-25 11:04)
    Zawsze okreslałem samego siebie jako zwolennika PRAWICY. Od kiedy rządzi PiS nazywam się REPUBLIKANINEM. Bo PRAWICA stała się obciachowa.
  • ~Qwerty
    (2019-01-25 11:04)
    W Polsce prawicowe jest ohydne, drogi panie. I jest to wina prawicy.
  • ~Seitan
    (2019-01-25 11:47)
    W Polsce nie ma prawicy, tak samo jak nie ma konserwatystow. Mamy za to narodowych-socjalistow (PiS) i zaprzancow pokroju Glinskiego czy Jaroslawa Gumowy-Kregoslup Gowina.
  • ~miś
    (2019-01-25 12:52)
    "Prawicowe w języku byłych elit oznacza "ohydne"" Czy kolega Wróbel mógłby rozwinąć określenie: "byłych elit "?
  • ~ziuk
    (2019-01-25 14:16)
    Teraz będą walili tą "mową nienawiści" jak pałką przez łeb. Najcelniej ujął to Ziemkiewicz przyrównując do "walki o pokój" Związku Radzieckiego.
  • ~odlot zupelny
    (2019-01-25 16:00)
    ale o co chodzi ?
  • ~Ole. zwykly odlot
    (2019-01-25 21:37)
    - A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu: lecz jeśli cię ktoś uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. Temu, kto chce prawować się ...................................... No i fajno bylo. .... A tu STOP orkiestra.... Szwagra bijo. No more. No i powstal problem.Niema komu nadstawiac. Ole.
  • ~Don Carlos
    (2019-01-25 22:34)
    Jaśku dlaczego Ty nie spisz, Jaśku dlaczego Ty nie śpisz. Jaśku powiedz mi dlaczego Ty nie śpisz. Jaśku idż spać i nie ględż dłużej chłopie.
  • ~Tiliuk
    (2019-01-25 23:25)
    Mialem kiedys prawicowe poglady is sympatyzowalem z prawica, ale od kilku lat na sam dzwiek slowa prawica chce mi sie rzygac.
  • ~Marcin Romanowski
    (2019-01-25 23:32)
    W zasadzie, dokonując rozbioru Pańskiego tekstu nie jestem pewien czy zawiera jakąkolwiek konkluzję...raczej ma zadatki na wewnętrzną sprzeczność ... Istnieje ryzyko,że siłą rzeczy krótka forma tego komentarza nie pozwala na precyzję przekazu gdy autor chce uchwycić zbyt wiele elementów na raz ... W najlepszym przypadku wychodzi trywialne Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.
  • ~bezjajeczne wiesci
    (2019-01-26 03:15)
    bel kot
  • ~rozdzwiek... w kalesonach
    (2019-01-26 04:42)
    > w jezyku bylych< taki sobie zwrot <> rozdzwiek miedzy premierem a,, < zwrot , nazwijmy to # 2. A chlopy po koloniach i na prowincji to takie zwroty nazywajo , ze to jest zwlaszcza zima > rozdzwiek w kalesonach < ole
  • ~Szar obywt
    (2019-01-26 08:17)
    Widać z wywiadu że Pan się nie może zdecydować i staje w rozkroku . Szkoda , a myślałem że potrafi Pan określić , wyznaczyć drogę w kierunku jasnej strony mocy dla siebie i młodzieży .