Prof. Środa o sprawie Sawickiej: Cel polityczny. PiS chciał wygrć wybory
27 kwietnia 2013 Magdalena Środa w audycji „Sterniczki” Programu I Polskiego Radia
pozytywnie oceniła prawomocny wyrok warszawskiego Sądu Apelacyjnego,
który uniewinnił byłą posłankę PO Beatę Sawicką „z powodu rażących
uchybień CBA".