Jolanta Kwaśniewska odchodzi z Kongresu Kobiet. Napisała list
26 marca 2013 Jolanta Kwaśniewska napisała list, w którym powiadomiła członkinie Kongresu Kobiet o rezygnacji w dalszej działalności - napisała "Rzeczpospolita". Tłumaczyła to nawałem obowiązków. "Pozostajemy w dobrych relacjach" - mówi w rozmowie z dziennik.pl liderka Kongresu Magdalena Środa.