Na swoim blogu w Onecie Janusz Palikot atakuje nie tyle Jarosława Kaczyńskiego, co specjalistów od wizerunku związanych z PiS. Bo jego zdaniem to właśnie oni wymyślają takie posunięcia, jak założenie konta czy kupowanie przez internet płyt zespołu Raz, Dwa, Trzy.

Reklama

>>>Palikot: Durczok to nadęty bufon

"Bielan z Kamińskim musieli chyba całą noc myśleć, żeby to wymyślić! Konto! Prezes musi mieć konto i robić zakupy przez Internet! Po przebraniu musi teraz dobrać się do nowego elektoratu! Trzeba zasypać rowy między nami a młodym pokoleniem po niefortunnych wypowiedziach o internautach etc. A zakupy muszą być tak mocno trendy, że w mordę strzelił! Nie tylko ma, ale używa! I jak już kupuje, to naprawdę z klasą. A jutro według planów PR-owców będzie chyba kupował całą kolekcję Behemotha, młody duch Kaczyńskiego uwielbia przecież death metal - to kolejny segment wyborców do zagospodarowania!" - kpi Palikot na swoim blogu w Onecie.

I dodaje: "Złotówka dzięki zakupom Kaczyńskiego radykalnie się umocni! Kryzys nam dmuchał! WiG wzrośnie, bo jeśli nawet Wódz ma konto, to znaczy, że idzie wiosna w gospodarce! Teraz jeszcze dziewczynę jakąś musimy znaleźć... Żeby była pełna polityczna poprawność".

"A ja sobie tak myślę, że gdyby ktoś znał numer, to moglibyśmy zrobić akcję: wpłać na konto Jarosława - zbieramy pierwszy milion. Zrobilibyśmy z Kaczyńskiego milionera. Ha! Może oligarsze wywróciłoby się w głowie?" - kończy Palikot.

>>>Przeczytaj cały wpis na blogu Janusza Palikota