Politycy PO o Kaczyńskim: Opętany żądzą władzy

| Aktualizacja:

Platforma jest oburzona słowami polityków PiS. Chodzi o wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza. Polityk PO Andrzej Halicki zaapelował, by instytucje zajmujące się "porządkiem prawnym przyjrzały się temu, co czynią liderzy PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele". Jak wyjaśnił, chodzi m.in. o namawianie do posługiwania się "retoryką wojenną".

wróć do artykułu
  • ~gruby0457
    (2012-04-20 19:27)
    Wypowiedź Kaczyńskiego z 20,04,2012 cytuję, "Jeżeli cofnąć się do tyłu" i to mówi człowiek niby wykształcony. Do przodu się nie da,he he. On się cofa w rozwoju razem z Macierewiczem wymyślając teorie spiskowe o smoleńsku tak jakby prezydent z żoną lecieli sami, no cóż na starość szare komórki zanikają, choć na szczęście nie wszystkim patrz np. Pan Bartoszewski.
  • ~DZIDZIUS
    (2012-04-20 14:21)
    JAK TUSK TYLKO BARDZIEJ PRZYZWITY NIZ TEN RUDY KLAMCA --KTORY MOWI ZE JEST BARDZO DOBRZE ALE NIE MOZE BYC TAK ZLE JAK JEST--ON TEGO NIE MOZE POJAC
  • ~SB
    (2012-04-20 08:23)
    szpicle esbeckie maja sraczke ze strachu.a co tam w GOSPODARCE?
  • ~pamela
    (2012-04-20 07:58)
    Problem w tym że żadnej wyspy tu nigdy nie było! Banda kretynów wybrała w wyborach bandę oszustów i złodziei a potem święcie wierzyła w to co im TVN opowiada! Brawo kretyni, pamiętajcie aby w przyszłych wyborach nie zawieść tych oszustów i złodziei ! Zielna wyspa a to dobre! Naćpana banda Pomiotów, to nie Maciarewicz jest chory tylko ta banda oszustów nierobów leni i złodziei z POstkomuny PO jest chora psychicznie a jej przywódcy ćpają i mamrotali cos o zielonej wyspie… to ewidentna choroba psychiczna!
  • ~Tofik
    (2012-04-20 05:47)
    re elf. A ty ciągle wklejasz tego sms-a którego dostałeś od Michnika 10.04.2010 roku.
  • ~wydymany elektorat tuska
    (2012-04-20 02:10)
    UWAGA !

    Strzyżemy barany

    Wyborców PO gratis !
  • ~Re~ Kondrad Wallenrod
    (2012-04-20 00:50)
    TY TAKIE WIERSZE TOWARZYSZU TO POWINIENES WYPISYWAC W PODMIEJSKICH SRACZACH A NIE NA FORUM
  • ~Nt.
    (2012-04-20 00:39)
    SPROWADZENIE WRAKU NIE MOZE BYC .BO ZBRODNIARZE BOJA SIE PRAWDY!!!
  • ~kontakton
    (2012-04-19 23:21)
    zgineli ale nie na darmo ...będą wiecznie w pamięci Polaków...
  • ~kontakton
    (2012-04-19 22:40)
    Ci co zamordowali.96 .Polaków .na pokładzie Tupolewa ...są chorzy z nienawiści rozprawimy się z nimi ...
  • ~Wiesio 13 bicz na pisiory
    (2012-04-19 22:31)
    "Moje Dogi potrafia zjeść w ciągu dnia kilka kilogramów polędwicy i schabu..."- POseł Halicki.
    A dzieci w wiejskich szkołach...
  • ~Aa
    (2012-04-19 22:28)
    Przygadywał kocioł garnkowi.
  • ~piksel
    (2012-04-19 22:24)
    Oprócz zarzucania paranoi, kierowania do psychiatry i straszenia prokuraturą te ohydne szuje nie mają żadnych kontrargumentów.
    Odpowiedzcie szuje rzeczowo co to były za dwa silne wstrząsy, które odnotował rejestrator pokładowy i co to za dwa wybuchy, które słyszeli świadkowie.
  • ~Mickiewicz
    (2012-04-19 21:56)
    Zemsta, zemsta na wroga!
    Z Bogiem, choćby i mimo Boga...
  • ~elf
    (2012-04-19 21:19)
    kaczyński wyraznie się czegos boi !!!Czyzby rozmowa z bratem ujrzy światło dzienne i kaczora rozkaz lądowania !!!
  • ~kk
    (2012-04-19 21:12)
    PO-wiacy, sami sobie obniżacie słupki takim gadaniem. dawajcie więc więcej naiwnych argumentów, szybciej społeczeństwo dojrzeje do buntu.
  • ~realista
    (2012-04-19 21:02)
    Niesiołowski za to jest zdrowy...
  • ~KONFESION
    (2012-04-19 20:57)
    ...Niech Halicki...rozejrzy sie BLIZEJ siebie-Stefek CUDEM ocalony...raz po raz WYMYKA sie sanitariuszom z PO-Tworek!!!
  • ~POLAK
    (2012-04-19 20:51)
    Przestępcza Organizacja już s*a ze strachu, więc odwraca kota ogonem i próbuje szantażować, rozliczać nie tych co trzeba. A POwinna zacząć od siebie na wierchuszce.

    POmioty władzy dobrowolnie nie oddadzą (to pewne). Zbyt wiele POlitruki narobili złego i wiedzą co ich czeka.
    Nieuchronnie nadchodzi jednak czas zapłaty. POlszewia zostanie skrupulatnie rozliczona. Kamieniołomy czekają na tych którzy dopuścili się przestępstw wobec Polaków i na szkodę RP.
    Za najcięższe przewinienia: zdradę Ojczyzny, za udowodnione celowych działań wbrew polskiej racji stanu skutkujących śmiercią jej obywateli, należałoby przywrócić najwyższy wymiar kary czyli - "czapę".
  • ~Adam
    (2012-04-19 20:18)
    A co z retoryką wojenną Donalda, to Donald i Sługusy jego pierwsi wypowiadają się taką retoryką.