Szef PJN do Tuska: A gdzie obiecane urlopy macierzyńskie?

| Aktualizacja:

Paweł Kowal wypomina Donaldowi Tuskowi, że nie dotrzymuje obietnic wyborczych. "Ten rząd jest lewacki i ekstremistyczny" - uważa szef partii Polska Jest Najważniejsza.

wróć do artykułu
  • ~NorvidNH
    (2013-03-16 11:33)
    A juści odpadzie od błotnika prosto do Donka nocnika!
  • ~ewka
    (2013-03-16 11:35)
    macierzyste? takie oparte na macierzach? :D
  • ~Gruby
    (2013-03-16 11:36)
    Joanna Kluzik-Rostkowska też wypominała Platformie nie dotrzymanie obietnic, a potem do niej się zapisała.

    To samo czeka Kowala.
  • ~odPOwiedz
    (2013-03-16 11:37)
    Jak to 'gdzie'???

    W DOOOOPIE DONKA!
  • ~muzykant
    (2013-03-16 11:40)
    Kukiz to fujara, a Duda - trąba...
  • ~naiwny
    (2013-03-16 11:47)
    Pamiętaj o jednej zasadize jaką stosuje ta nieudaczna miełnota " NIKT CI TAK DUŻO NIE DA CO MIEŁNOTA PŁEMIEŁ OBIECA " i tyle w temacie !!!.
  • ~Tofik
    (2013-03-16 11:47)
    Zeby tylko Ryży Donek POwiedział Kowalowi - chodź do mnie to już mu by buty lizał.
  • ~Tofik
    (2013-03-16 11:49)
    re~muzykant
    Idź grać gdzieś PO stodołach, bo tylko do tego się nadajesz, a może i nie?
  • ~bogdan
    (2013-03-16 11:49)
    Czekamy na prawdziwa rewolucje aby przepędzic tych wszystkich nierobów 23 lat niszczenia kraju.
  • ~tomek
    (2013-03-16 11:57)
    co sie pan pyta lokaja , no co gebe otworzy to kłamie , z niego taki premier jak z koziej dupy trąba
  • ~pol anka
    (2013-03-16 12:05)
    ten poseł jak urwany z choinki, Pan Premier Wszechczasów ma inne sukcesy, jakie pytacie? o nich nie było w programie, ekspoze ale są nie mniej ważne. Premier wydatnie poprawił grę ciałem, i lewa noga nie ta co przed wyborami, wydolność organizmu jak u 25 latka, stąd pomysł wzięcia udziału w maratonie. A te różne kiełbasy wyborcze, oj jak by obiecał, że co tydzień będzie latał na mecze do Gdańska, to kto głosowałby na DonLDINIO? Co za naiwny Naród, stulecia płyną a oni romantycy
  • ~ewak
    (2013-03-16 12:12)
    Do: Bogdan-chcesz przepędzić nierobów, ciekawe jak skoro szykują się już ci ze związków zawodowych aby przejąć rząd i co najmniej senat. Większych nierobów niż ci ze związków zawodowych w Polsce nie ma.
  • ~leszek g. o
    (2013-03-16 12:26)
    sądy kpina z ludzi Program Jaworowicz ostatnio pokazała w Sosnowcu powinien to obejrzeć Pan premier
  • ~wigraszek
    (2013-03-16 12:36)
    Kowal,będziesz rodzić?
  • ~Celtic
    (2013-03-16 12:37)
    Tusk, PO, Kluzik - Rostkowska i Kowal mają szacunek dla państwa, ale w Niemczech.
  • ~arrabas
    (2013-03-16 12:41)
    Szefem czego jest Kowal,co to jest PJN?
  • ~50+
    (2013-03-16 12:47)
    Kowal przypomnę ci jak wspólnie z tym lewackim rządem Tuska wykuwałeś wydłużanie wieku emerytalnego. Za nic mając konsultacje społeczne i przyzwoitość wobec 50+
  • ~dzieciaki
    (2013-03-16 12:51)
    TVNiedorozwiniętyych wyprła mózgi lemingom?
  • ~Młody Moher
    (2013-03-16 12:58)
    Kowal zdrajca. Kluzik też. Cały PJN- Judasze za srebrniki od PO i Komuny oszukali wyborców.
  • ~TW
    (2013-03-16 13:28)
    A kogo niby zdradził Kowal?
    To najlepszy polski polityk! Ja naprawdę wierzę w PJN!!!