Agent Tomek donosi na minister edukacji

| Aktualizacja:

Tomasz Kaczmarek z PiS, znany szerzej jako agent Tomek uważa, że Krystyna Szumilas dwukrotnie mogła złamać prawo. Jak informuje "Rz" poseł złożył zawiadomienie do Prokuratora Generalnego o możliwości popełnienia przestępstwa przez minister edukacji. Zdaniem posła PiS Szumilas wprowadziła w błąd rodziców sześciolatków oraz innych urzędników państwowych.

wróć do artykułu
  • ~GLUPI TOMEK
    (2013-07-08 17:42)
    Tomek to szkola SB
  • ~~benek
    (2013-07-08 21:45)
    Ale te wściekłe obszczymurki karmione szczawiem i kompotem z mirabelek ujadają myśląc, że Pan Kaczmarek wystraszy się tej watahy!!
  • ~newyorker77
    (2013-07-08 23:02)
    Panie posle Tomaszu Kaczmarku, to, co Pan czuje to - po prostu - male piwo. Trampkarz Donek, majacy czuja ponoc bardzo dobrze rozbudowanego, tez czuje, ale jakby - nie czuje. I dlatego nie ma do tej pani zadnych obiekcji. Ostatecznie, jest sie gentelmanem, albo I nie
  • ~destroyer
    (2013-07-08 22:34)
    Taki matoł jest posłem. Jak widze to ścierwo to rzygam.
  • ~wiesio13 bicz na pismatolki
    (2013-07-08 22:19)
    Sierpem i mlotem POwska holote
  • ~wiesio13 bicz na pisiory
    (2013-07-08 22:17)
    RE wiesio z 21,07. ales ty przyglup, nawet twoj kuzyn mowi ze bredzisz jakbys sie mirabelek nazarl
  • ~dziadek
    (2013-07-08 22:03)
    Nie jestem "fanem" tej Pani, ale nijaki NIEUK i kretyn jak toto indywiduum mnie mierzi

    Zrobili bam z OSŁA p_osła - PiS-dzielce
  • ~nauczycielka
    (2013-07-08 21:52)
    szumilas scierwo po wskie
  • ~jarek
    (2013-07-08 21:45)
    ten agent tomek to PROSTAK TEPAK WIEJSKI CHAM ZE SLOMA W BYTACH
  • ~mix
    (2013-07-08 21:37)
    Donosicielowi agentowi Tomkowi: raz nie doniósłi: - zesrał się po drodze!Q!!
  • ~dziadek
    (2013-07-08 23:32)
    A jednak się okazuje, że

    można być

    p_i_e_r_d_o_l_n_i_ę_t_y_m
  • ~Balial
    (2013-07-08 21:32)
    TY DURNY ZASMARKANY AGENCIKU!!!
    WY PISIORY TEŻ MIELIŚCIE W PROGRAMIE OBOWIAZEK DLA 6 LATKÓW DO SZKÓŁ, TYLKO ŻEŚCIE CICHCEM TO WYKREŚLILI, JAK SIĘ LUDZIE ZACZĘLI BUNTOWAC.
  • ~Hofman
    (2013-07-08 21:24)
    prezes pan ma juz klopoty z utrzymaniem moczu i smierdzi szczochami.
    Chyba sie porzygam!
  • ~realista
    (2013-07-08 21:18)
    Niczym innym się nie wyróżnia to chce zaimponować głupotą
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-08 21:07)
    Gdy Jarosław Kaczyński obejmie ...
    władzę to odrodzi Prawdziwie Polski przemysł. Znowu będziemy produkowac Poloneza i 126p w państwowych fabrykach. A krajom, które nie będą chciały kupowac produktów naszego przemysłu motoryzacyjnego Pan Jarosław wypowie wojnę! Ciesz się Narodzie Katolicki i głosuj na PiS!
  • ~adc
    (2013-07-08 21:07)
    ~Wiesio13 bicz na Matołka - Tobie płacą za te bzdury, ale kolego te numery już na ludzi nie działają, złodzieje i oszuści z PO srają w w galoty po wygranych PIS-u w Elblągu
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-08 21:00)
    ---
    Targowica miala identyczne argumenty jak PISuary, tez im przez chwile szlo dobrze a potem skonczyli na szubienicy.
    Targowiczanie tez za ruskie srebrnik walczyli z "zlymi" reformami rzadu.
    Ciekawe co Jarek od...
    ruskich za niszczenie kraju dostanie, dziadek dostal tytul generalski w carskiej armii, tatus wille w centrum Warszawy,
    Jarek pewnie kilku dodatkowych ochroniarzy do haremu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-07-08 20:55)
    Orban Polsce nie pomoze...gdy ciemnosc nastanie...
    Szambo prawicowe zaleje Polske , ciemnosc nastanie...
    PIS-kibolskie bojowki jak gestapo beda wywlekaly ludzi z domow
    o kazdej porze dnia i nocy

    Kaczor wygrywa wybory...
    i polska zlotowka traci na wartosci 30%,
    kapital ucieka,
    ludzie masowo emigruja...
    Jak wszystko podrozeje.. rydzyk + kler
    oprozni kase panstwowa
    .strajki spontaniczne sparalizuja kraj
    i kaczor spierdnie sie po 2 latach niszczenia Polski u ucieknie od rzadzenia
    nawet mohery ze sloikami z gufnem odetchna z ulga !
    OSAMOTNIONA SPUSTOSZONA POLSKA...katolicka zateskni za TUSKIEM )))) i normalnoscia...
  • ~MM
    (2013-07-08 23:21)
    "agent" Tomek? To ta meska prostytutka???
  • ~dziadek
    (2013-07-09 00:42)
    "Agent" ?

    Porażka RP

    Nieuk za pieniądze Rodaków

    Wstyd - PiS_dszielce; wstyd

Może zainteresować Cię też: