Kamiński o szefie PiS: Źle obejrzy mapę pogodową, dostaje fobii i krzyczy

| Aktualizacja:

Były spin doktor PiS uważa, że Putinowi "nie opłacałby się zamach w Smoleńsku". Michał Kamiński drwi także mocno ze swojego byłego szefa, Jarosława Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~kox.
    (2014-04-04 12:40)
    Kamiński jest tak wiarygodny jak PO.
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-04-04 12:42)
    Matołku nie zauważasz, ( jest to zbyt trudne w przypadku merkantylizmu do kwadratu), że w Smoleńsku zginęło dowództwo Wojska Polskiego. Całe. Jesteś skończony - politycznie sprzedajny "POlityku".
  • ~led
    (2014-04-04 12:47)
    Czas najwyższy by na wyborach wyeliminować te niektóre gęby na które nie chce się już patrzeć a tym bardziej słuchać.
  • ~~lola
    (2014-04-04 12:48)
    Czy to jest "normalny" człoowieczek - i dziwię się redakcji "Der Dziennik" że zajmuje się takimi pierdołami - zniechęcacie tym czytelników do siebie i pozostaną tu tylko "przysłowiowi pożyteczni idioci".
  • ~bw
    (2014-04-04 12:54)
    Człowieczek bez honoru ten Misiek.
  • ~gerry5
    (2014-04-04 12:59)
    "kariera" Kamińskiego
    NOP, ZChN, AWS , PIS, PO

    jak R. Czarnecki cżłowiek o wielu twarzach "godny" zaufania
  • ~wyborca
    (2014-04-04 13:07)
    Hipokryta o wiarygodnosci rownej zeru
  • ~andrzej100
    (2014-04-04 13:49)
    Co ten łysy, mały człowieczek może wiedzieć co się Putinowi opłaca?
  • ~xyz
    (2014-04-04 13:57)
    Łysy głupek
  • ~emik
    (2014-04-04 14:29)
    Kaminski,ubieraj w dzien kapelusz,bo mozg zlasujesz do reszty.
  • ~dert
    (2014-04-04 14:29)
    Nie przepadam za PIS ale Kaminski to szuja.
  • ~Milena
    (2014-04-04 14:42)
    Pan Kamiński powinie być wdzięczny prezesowi że dorobił się takiej kasy.Mam nadzieje że Polacy pokażą gdzie jego miejsce ,a na pewno nie w EP.
  • ~rychu
    (2014-04-04 14:43)
    zacznijmy od ~pisowski pisowiec2014-04-04 12:42
    krolowa brytyjska nie moze latac jednym samolotem ze swoim nastepca, a Lech z Jarkiem napchali, znaczy "zaprosili" do tego samolotu kogo sie tylko dalo, w tym wielu dowodcow ze struktur polskiej armii - ale to nie byly to ani "elity", ani "kwiat" !!!
    to bardzo kiepska armia jezeli smiec kilku generalow moze miec wplyw na jej istnienie i dzialanie, ale o takich rzeczach nie informuje sie opinii publicznej - sa one tajne !!!
    co z tym wszystkim ma wspolnego "merkantylizm" ???!!! co finansowa zasada stworzona przez Jean Baptiste Colbert ma wspolnego z tym co mowil Kaminski ???!!! ladne slowko i zagraniczne podoba sie pisowskiemu pisowcowi ??!!!

    ani Antek, ani Jarek nie przyjmuja do wiadomosci ze to awantyrnictwo polityczne blizniakow spowodowalo to ze Rosjanie nie zamkneli lotniska w Smolensku - a w takich warunkach atmosferycznych powinni !!! czy ktokolwiek potrafi sobie wyobrazic jak darliby mordy blizniaki gdyby lotnisko zostalo zamkniete ??!!! i Putin tego sie bal, moze nie bal, ale nie chcial !!!
  • ~glews
    (2014-04-04 15:35)
    Każde gówm...wetkną ci do gęby, a typ powiesz, że to przysmak! Wyjątkowa kanalia!
  • ~spokojny_obserwator
    (2014-04-04 16:58)
    Dwie są osoby, z którymi w sposób oczywisty kojarzy mi się pojęcie "prostytucji politycznej"; pierwszy to Kamiński, druga to Kluzik-Rostkowska. Obydwie znalazły uznanie w PO!
  • ~Brawo Poland
    (2014-04-04 17:13)
    Polityka Kaczynskich (Kalksteinow) to rafinowana prolagata ustroju zydokomuny
    w Polsce, angazujac ciemny - biedny kler do wyborow "Steinow", ktorzy
    ograbili Polske w kazdym resorcie, gospodarczym i politycznym.
    Dlatego Hitler postanowil zrobic porzadek tylko z ta nacja. Polacy moga sie
    cieszyc majac dobrego prezydenta P.Komorowskiego i P.Tuska!
  • ~krajanka
    (2014-04-04 17:35)
    Kiedy ta wredna facjata Kaminskiego zniknie wreszcie z mediow. To jest facet na ktorego juz patrzec sie nie daje. Nie torturujcie ludzi!
  • ~OIO
    (2014-04-04 17:43)
    Co za człowiek , ile w nim złośliwości.
  • ~coś takiego
    (2014-04-04 17:48)
    O rety, litości , nie pokazujcie go ,
  • ~antyPO