Młody Tusk, "Smoleńsk, k..., jakieś pierdoły". O czym rozmawiali Belka i Sienkiewicz

| Aktualizacja:

O czym rozmawiali Bartłomiej Sienkiewicz z Markiem Belką? Rozmowy dotyczyły nie tylko skupowania obligacji rządowych i zmian w rządzie. Oto, co jeszcze zajmowało szefów NBP i MSW.

wróć do artykułu
  • ~grom
    (2014-06-16 11:51)
    Bartek idą po ciebie!
  • ~Robnad
    (2014-06-16 11:53)
    "~s222014-06-16 11:35
    KTO WYSŁAŁ sienkiewicza na rozmowe z belką ???!!!
    ~v22014-06-16 11:32
    KTO wysłał sienkiewicza na rozmowę z belką ?"

    PIS przecież, he,he, he.
    czytajcie piątkowe nekrologi.
  • ~chłopak ze WSI czyli wieśniak
    (2014-06-16 12:29)
    Trochę plotek wielkie mi co. Sensacja na całą wieś.
  • ~motek
    (2014-06-16 12:27)
    ja przepraszam za moje wpisy, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do Pis , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach
  • ~żyd z izraela
    (2014-06-16 12:15)
    POloczhi to głupi lud wybiero POzernych złodziejaszków sam tyro za 6 zł na godz i sie cieszy ze ma robote durnie A POmyslec nie łaska ze robota ma ci zapewnic godziwy byt ma ci starczyc na miche , łach mieszkanie rozrywke,wczasy i odłorzenie do słoiczka na starosc najlepiej swiecidełka (diamenty) A jak to zrobic przecie wybrałes ojców narodu !!! oni wiedzo jak krasc więc POwinni wiedzec jak zapewnic ci GODZIWY byt
  • ~marzenka
    (2014-06-16 12:05)
    czy to Kwasniewski podlsuchiwal ?
  • ~Robnad
    (2014-06-16 12:02)
    za parę tygodni ACRON będzie miał 51% udziału w Azotach i spółce. a Tusk dalej będzie siedział w "pierwszym okopie walki" z siłami morodru.

    robale łykną, obojętnie którą stroną.
  • ~.-
    (2014-06-16 11:56)
    Ja nie mam żadnego problemu, ja w jakiejś radzie mogę być zastępcą, bo mam naprawdę długiego ch..., a on nie ma. I w związku z tym musi go sobie sztukować - twierdzi Belka
  • ~po.
    (2014-06-16 11:53)
    "Póki lud jest tak bezgranicznie głupi diabeł nie musi być mądry" (Goethe)
  • ~motek
    (2014-06-16 11:52)
    A o czym mieli gadać, o mamusi i Aliku, tak jak ponoć Kaczyńscy przed samobójczym lądowaniem?
  • ~Kazimierz
    (2014-06-16 12:55)
    Bagno a PO to szambo Tusk do dymisji .
  • ~Polak
    (2014-06-16 11:51)
    dalej glosujcie na ta ruda **** z Wehrmachtu - "smiec z gdanska" i ci co na niego glosuja to tez sa takie same smieci i nic wiecej. Niech go ************* w koncu odstrzela w sejmie i niech raz na zawsze zniknie z naszych oczu - BEZ PRAWA DO EMERYTURY
  • ~Aboj
    (2014-06-16 11:46)
    Skończone bydło ale największymi durniami są ci co głosowali na tę swołocz są też między nimi wyrafinowani s...syny co tym ciemnym motłochem manipulują
  • ~Sdziadek
    (2014-06-16 11:42)
    Nie wazne kto ukradl, nie wazne kto zamordowal !! wazne co za h.j to wykryl a lbo ponagrywal..
  • ~edzio
    (2014-06-16 11:41)
    Swołocz ,szuja i szczeżuja . Patrz Polaczku kto odpowiada za twój kraj.
  • ~Jurek
    (2014-06-16 11:56)
    Dla wszystkich normalnych ludzi Smoleńsk to są p... Smutne co prawda, ale dalsze się tym zajmowanie tak właśnie należy określić.
  • ~po.
    (2014-06-16 11:39)
    Tylko twardy etniczny nacjonalizm-jak na Węgrzech
  • ~s22
    (2014-06-16 11:35)
    KTO WYSŁAŁ sienkiewicza na rozmowe z belką ???!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-16 12:45)
    Może nagrywał Morozowski Z TVN. Ma przeciez wprawę z Begier. Tusk chciał przestać finansować TVN i zabrali sie za niego. W TVN pracują profesjonaliści - resortowe dziec w każdej dziedziniei.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-06-16 12:49)
    ROK 2006
    Aferą taśmową media określiły kryzys polityczny w Polsce, wywołany we wrześniu 2006 roku. W emitowanym na antenie TVN programie „Teraz my!” ujawniono nagrane ukrytą kamerą taśmy z rozmów między posłanką Samoobrony Renatą Beger a prominentnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości.

    Co wówczas mówił Donald Tusk? Przypominamy:

    - Jestem poruszony zawartością tych taśm. Dziękuję dziennikarzom, za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitującego przypadku skandalicznej korupcji politycznej jakiej dopuścił się PiS. Miliony Polaków mogły poznać dzięki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd - mówił wówczas Tusk.

    - Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie muszą się domagać natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu i dymisji rządu Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Donald Tusk, którego cytowała "Gazeta Wyborcza" z 27 września 2006 roku.

Może zainteresować Cię też: