Michał Kamiński: Kaczyńskiemu trudno będzie brutalnie atakować Ewę Kopacz

Czy Ewa Kopacz zastąpi Donalda Tuska na fotelu premiera? Michał Kamiński twierdzi, że ta nominacja byłaby fatalną wiadomością dla Jarosława Kaczyńskiego. Nie będzie jej bowiem mógł tak "brutalnie atakować" jak odchodzącego premiera.

wróć do artykułu
  • ~witold
    (2014-09-04 13:13)
    PiS to jest to samo co to, co ja, raz do roku, jak ksiądz po kolędzie chodzi, to spod lodówki wymiatam. Nawet odkurzacza nie używam to tego bo mi go szkoda tylko mopem jadę.
  • ~rychu
    (2014-09-04 13:18)
    nie wiem czy Kaminski ma racje ??!! Kopacz podpadla Jarkowi bardzo mocno w czasach kiedy byla min. zdrowia - mimo ataku calej sekty (z Kaminskim wlacznie) dala sobie rade z epidemia grypy i bardzo dobrze odgryzala sie Jarkowi, ktory chcial ja ukamienowac !!! Jarek jej tego nie daruje, przeciez nie dala mu wygrac !!!
    w zachowaniach Jarka nic sie nie zmieni, on po prostu nie potrafi inaczej !!! on jeden jest "madry", "dobry", "uczciwy", "prawidlowo myslacy" i "tylko on jeden porafi Polske zbawic" - reszta to "wrogowie", "obcy", "nie Polacy" i "nie patrioci" !!!

    ~adelaide2014-09-04 12:39 - duzo pisze, ale cienko spiewa - Kopacz klamala -, a jednak nie klamala, bo Jarek by jej tego nie odpuscil !!! a jezeli chodzi o "sekcje" to droga adelko nie masz pojecia o czym mowisz !!! tobie to w niczym nie przeszkadza ??!!!
  • ~lolo
    (2014-09-04 13:18)
    człowieku bez honoru ty się lepiej martw żeby na tej głupiej łysej pale coś jeszcze urosło
  • ~św.NH
    (2014-09-04 13:22)
    Dupo Kamiński jesteś wiatrak w galotach Bronka i Donka!
  • ~Don Portabello
    (2014-09-04 13:24)
    Odpryski demokracji jak kaminski i ten od dorzynania watahy ktore weszly do klanu resortowych dzieci to najgorsze przypadki prostytucji
  • ~Łowca arcy bydlaków
    (2014-09-04 13:29)
    Kamiński to uosobienie knura w ludzkiej skórze.

    Z wyglądu.


    Z zachowania.


    Ludzie pokroju wywołują u mnie mdłości ponieważ nie znoszę , nie toleruję zdrady , nielojalności i tego obrzydliwego fałszu i obłudy.

    Przypomnijcie sobie występy Kamińskiego np w Radiu Maryja.
    Przypomnijcie sobie jak "jechał" po Tusku i Platformie.

    I nagle zmiana o 180 stopni??? I nagle wstępuje do tej tak zajadale krytykowanej PO???

    Kto robi takie rzeczy???


    Odpowiedź : śmierdzący knur dla którego ważne jest tylko jedno : KORYTO!!!

    Kamiński to uosobienie podłości , nikczemności . Z takimi cechami pasuje do PO jak ulał.
  • ~Don Portabello
    (2014-09-04 13:35)
    Cos mi sie zdaje ze kaminskiemu sie wydaje ze jak bedzie pluł na PiS to mu wlosy odrosną na główce. Zobaczymy
  • ~św.NH
    (2014-09-04 13:58)
    Pocałunek śmierci PEŁO w wykonaniu Donka!
  • ~Jaś
    (2014-09-04 14:02)
    Ten pajac za dojście do żłobu rodzoną matkę by sprzedał. Patrzeć na to coś nie można.
  • ~kobra
    (2014-09-04 14:04)
    obleśny ten Kaniński
  • ~lisowczyk
    (2014-09-04 14:10)
    ale się gimnastykuje. Codziennie siebie pyta , co jeszcze musi złego zrobić względem Kaczyńskiego i PiS , żeby dostać się na listy wyborcze PO, gdzie indziej nie znajdzie miejsca. Facet bez sumienia , bez honoru .
  • ~słuchacz radia Maryja
    (2014-09-04 14:12)
    Nasz geniusz polityczny Jarosław, gdyby tylko zechciał to byłby cesarzem, a nie jakimś tam prezydentem Unii Europejskiej .My słuchacze radia Maryja wiemy doskonale ,że Pan Jarosław Kaczyński , to geniusz polityczny , zresztą tak o nim mówi nasz O.Tadeusz .A o.Tadeusz wie wszystko
  • ~wer
    (2014-09-04 14:14)
    tu chodzi o UKRYCIE AFERY TAŚMOWEJ
  • ~isowczyk
    (2014-09-04 14:16)
    Tylko członkowie PIS brudzinski , hofman , czy Błaszczak nadaja się do rządu , a pani Pawłowicz to powinna zostać prezydentem , to sa mązdzy ludzie
  • ~ala
    (2014-09-04 14:17)
    Pani E.Kopacz pochodzi ze Skaryszewa pod Radomiem.,gdzie pobierała potem też tam nauki..TO RADOM DAŁ JEJ ŻYCIOWĄ SZANSĘ.
    Jest to region najbardziej zdegradowany w POLSCE, który ją wybrał ,wykreował , miał jakieś nadzieje , a zarazem ona tak niewiele dla niego zrobiła , mimo że jest drugą osobą w POLSCE.
    Przez 7 lat rządów PO . Warszawa pochłonęła ponad 80 % unijnych środków To było za działalności pani marszalkini ,.będącą druga osoba w PO
    .Przeciętny RADOMIANIN dostał 4049 zl. dotacji z U.w ostatnich 10 latach a Warszawka ponad 16 tys.zł, na łeb ,więc KOPACZOWA szybko zakupila podobno mieszkanie w tej sponsorowanej ,kosztem reszty- Warszawce ..Od dawna ,wraz z LENIEM -Ruszczykiem WICEMARSZAŁKIEM MAZOWSZA przejęła w regionie radomskim po byłym senatorze Gołąbku funkcję przecinania wstążeczki.Dlatego nikt w RADOMIU ,PIONKACH , SZYDŁOWCU itp. nie podnieca się jej wykreowaną w PO. przemianą na premiera., gdyż dawno PO i PSL rozdysponowalło środki na korzyść tzw.: centrów wielkich miast.

    ,
  • ~henryk brodaty
    (2014-09-04 14:20)
    PIS dzielcy dostali szału i sra--czki , cóz jaki przywódca takie wygrane wybory
  • ~ЁЖ
    (2014-09-04 14:21)
    Niby dlaczego nie będzie mógł jej atakować brutalnie?Co to ona ładna czy mądra?Ja wam mówię że to obcy i tylko czekać aż ktoś jej tą maskę zedrze.
  • ~Karolina
    (2014-09-04 14:21)
    Kamiński to już skończony polityk, który dla koryta zrobi wszystko, nawet matkę sprzeda... Natomiast posada, którą objał Tusk nie ma żadnego znaczenia w gruncie rzeczy. Tusk tylko bedzie musial poklepywac innych przywodcow panstw po plecach. W Unii do powiedzenia maja tylko przywodcy Niemiec, Francji, ewentualnie Wielkiej Brytanii.
  • ~taka prawda
    (2014-09-04 14:23)
    Nasz prezes dostał propozycje bardzo wysokiego stanowiska w radzie unii , ale się zastanawia , bo Polska dla niego ważniejsza niż jakies tak profity płynące z unii .Stanowisko , które zaproponowano prezesowi to dziadek klozetowy
  • ~Gussie