Kaczyński: PiS przeprowadzi audyt siedmiu lat rządów Tuska

| Aktualizacja:

Jarosław Kaczyński nie był w stanie wymienić żadnego sukcesu odchodzącego rządu i zapowiedział, że jego partia przeprowadzi audyt siedmiu lat rządów Tuska. Dymisja gabinetu została przyjęta przez prezydenta.

wróć do artykułu
  • ~Robnad i Adelaide z Tworek
    (2014-09-11 17:20)
    tylko on jest godzien aby być premierem
    nasz ukochany Świrosław Polskęzbaw Kłamczyński
  • ~eksel
    (2014-09-11 17:17)
    Audyt dwuletnich rządów PiS
    >nie rozpoczęto, ani nie zakończono żadnej inwestycji, która poprawiłaby w praktyce bezpieczeństwo energetyczne.
  • ~gedymin
    (2014-09-12 11:22)
    Żałosny neptek którego jedyną zaletta jest ciągły blamaż
  • ~glina
    (2014-09-12 01:49)
    Najwyzsza pora aby panprezia razem z maciorszczykowem wsadzic do kryminalu za sluzenie Moskwie
  • ~Patrrycja
    (2014-09-11 19:06)
    Jakbys ty jeszcze gdzie wyjechal ,a najlepiej odszedł calkiem z polityki,to po tobie na pewno nikt by nie plakal nawet ci twoi przydupasy taki Hofmanek np.i inni dopiero wtedy bylaby hulajdusza ,wiec nie martw się o nikogo kaczorku martw się o siebie
  • ~pisior
    (2014-09-11 19:14)
    Obłudnik i zazdrośnik.

    UE nie zaproponowała takich stanowisk pis i stąd ta kampania,

    Zresztą wszystko co robi PO jest negatywnie komentowane przez PO, a to chyba wiele wyjaśnia
  • ~@kotas
    (2014-09-17 02:51)
    do rotas69 "Pozwoliłem sobie udostępnić " -- pelowski cwoku, spadaj do budy.Ruskiej wsioku!
  • ~PO to SYFILIS
    (2014-09-17 02:52)
    po co audyt? Cale PO - do Oswiecimia!
  • ~januszjanusz
    (2014-09-11 19:44)
    Jedynym osiagnieciem pisu jest to ze Hofman zdradzil jakiego ma fiuta ...
  • ~wsiok
    (2014-09-11 19:38)
    Panie Jarosławie Kaczynski czy pan przeprowadził audyt swoich rzadow a tak szczerze przyjedz Pan do mnie na wies pogadamy pod jabłonkami - moge Panu podesłac fajna babke i bedzie ekologicznie i wyluzuje sie Pan - jest Pan spiety jak ten niedouczony prawnik co za Panem chodzi brak mu ogłady pomimo ze studiował we Wrocławiu moim ukochanym miescie . Pozdrawiam i zdrowia zycze i wykopaj Pan tych swoich przydupasow...
  • ~z sieci do sieci
    (2014-09-17 02:56)
    Tuska jako premiera najlepiej ocenili zwykli ludzie.
Tusk cieszy się zaufaniem 1% ,słownie 1 procenta!!! Polaków. 
Tusk jest skończony jako polityk, Tusk jest skończony jako człowiek. Teraz uciekł tak jak ucieka tchórz-kryminalista przed prawem i sprawiedliwością. Teraz bedzie bajerował w Brukseli równych sobie ‘gigantów jenteligencji’, takich jak on obiboków i UEkanciarzy-cwaniaczków. Tam czuje sie jak ryba w wodzie. 

W sondażu na pytanie, czy by oddali życie za Kraj, większość Polaków z niedowierzaniem pytało ankietera.. za jaki kraj, za tuskowy? ..zwariował pan? 
Ten sondaż jest najlepszym miernikiem do czego Tusk doprowadził ten kraj i jakim był "premierem". 

No i na koniec - rarytas - przypomnę ocenę jaką Tuskowi wystawił jego przyjaciel z rządu, min. Sienkiewicz, mówiąc że tuskowa POlska to państwo teoretyczne, że to “CH..dupa i kamieni kupa”! 

Czyż to nie piękne!!! Tak mówi minister rządu o swoim szefie premierze .. o “Geniuszu dotkniętym przez..” no właśnie dotkniętym przez kogo? ..przez co? - moim zdaniem dotkniętym przez wrodzoną podłość.
  • ~taka prawda
    (2014-09-17 02:57)
    "Ktoś, kto miał dziadka w Wermachcie stawia sobie w życiu inne cele i inne ma wzorce od kogoś, kto miał dziadka w AK" - pisze Wojciech Cejrowski. 

  • ~Karolek z Tworek
    (2014-09-11 19:52)
    tylko on jest godzien aby zostać premierem
    nasz ukochany Świrosław Polskęzbaw Kłamczyński
  • ~Bąk Józef
    (2014-09-11 19:54)
    nareszcie mądry pomysł. Niech Polacy dowiedzą się prawdziwej prawdy o rządach PO.
  • ~a co !
    (2014-09-11 20:04)
    Przy okazji, proponuję przeprowadzić wreszcie audyt 7 miesięcy rządów
    nadprezesa pana, co żle wyczuł koniunkturę .
  • ~Robnad
    (2014-09-11 21:37)
    śmiesznie będzie w tej Radzie Europy, jak po audycie zostanie wysłany list gończy za jej "prezydentem".

    P.S..
    busola akuratnie zaprowadzi go pierdla, i niekoniecznie będzie to na biegunie północnym, he, he, he.
    P.S. 2
    wystosujcie morony apel do Makreli,. by mu pensję podniosła.
    spłacenie przerąbanego BILIONA podczas 7 letniego haratania w gałę, to nie w kij dmuchał, nieprawdaż ciemnoto?
  • ~panprezio
    (2014-09-12 01:45)
    Domyślam sie, ze panpreziunio bedzie bezlistosnie kasowal gdzie sie DA IŻ WG MAGAZYNU BLOOMBERG MARKETS, POLSKA ZNALAZLA SIE NA 12 MIEJSCU "RYNKOW WSCHODZĄCYCH.

    Bloomberg przewiduje, ze w latach 2013 - 2017 polski produkt krajowy brutto
    wzrosnie o 21 %. Na liscie 500 najwiekszych firm Europy Środkowo-Wschodniej dominują polskie przedsiebiorstwa.

    POLSKA JEST SZOSTYM EKSPORTEREM W UE.
    Zgodnie z opinia ANALFABETY ZYCIOWEGO I EKONOMICZNEGO PREZESSIMUSA Polska to kraj biedy wymieszanej z nędza i taka pisowska Polska ma być.

    WG NIEGO IM GORZEJ DLA POLSKI TYM JEGO ZDANIEM LEPIEJ.
  • ~590powodów
    (2014-09-11 21:37)
    Polak wstaje rano, włącza japońskie radio, wkłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu lodówki o hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu i gotuje na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie i ...w gazecie Michnika szuka pracy a tam ofert brak!!!???
  • ~motek
    (2014-09-11 19:10)
    Do psychiatry!
  • ~poppers68
    (2014-09-12 01:47)
    Powiem tak…

    O Polsce i Polakach zaczyna mówić się w Europie z autentycznym szacukiem.
    Już jesteśmy 6 gospodarką Unii i Jej największym producentem żywności.
    Jak wsiadam na Heerstrasse w Berlinie to praktycznie całą trasą dwupasmową docieram do Alei Krakowskiej w Warszawie.

    Złotówka trzyma się nie najgorzej.

    Bezrobocie nie spada ( nawet w styczniu trochę poszło w górę ale spokojnie) ale nie rośnie dramatycznie.

    Przepowiadany przez Kaczyńskich ( a potem samotnego wilka – malucha) , Palikotów i innych Napieralskich szybki scenariusz grecki i hiszpański nie wypalił.
    Zarobki , fakt – niewysokie ale można śmiało naszym rodzimym „biznesmanom” podziękować ( o czym Komisja Europejska już 2 razy trąbiła polskiemu Lewiatanowi , no ale dziennikarzy ten fakt nie interesuje bo nazbyt oczywisty…).

    Otwarcia nowych 48 kilometrowych odcinków dwupasmówek to taki standard ,że nie widzimy tego nawet w TVN 24.

    PKB idzie w górę , w dobie gdy w Europie Zachodniej nadal delikatnie a i raptem wszelkie agencje ratingowe zamknęły swoje „złote usta” na temat Polski. Chyba ,że zaczynają chwalić nasz kraj ( a oni tacy chętni nie są)


    NO TAK – TO WSZYSTKO WINA TUSKA……


    Zatem, niech facet robi swoje. Ja naprawdę nie podniecam się jak redaktor Kajdanowicz w TVN kolejnymi zegarkami Nowaka albo nagraniami z LOKALNYCH wyborów PARTII ,która rządzi.

    Ma rządzić tak – jak dotychczas. Idziemy do przodu i choć jesteśmy może mniej dumni niż Węgrzy ,to przynajmniej nie mamy gołych tyłków tak jak Węgrzy a zapchane Ukraińcami galerie handlowe na Ścianie Wschodniej ( bo u nas i lepiej i taniej) i zapchane leżaki turystami polskimi od Międzyzdrojów po Korfu……I kurde, tak ma być.