PiS: Rząd Kopacz nie chciał porozumienia z górnikami

PiS krytykuje rząd za brak porozumienia z górnikami i ponawia apel do prezydenta Bronisława Komorowskiego o włączenie się w rozwiązanie konfliktu.

wróć do artykułu
  • ~Górnik KWK ,,Wujek"
    (2015-01-13 14:24)
    Brevik a pampersa zmieniles prezesowi...?
  • ~Robnad
    (2015-01-13 18:19)
    ~nas Rajna pis2015-01-13 17:33

    sądząc PO nicku nie masz problemu z percepcją, he, he, he.
    resortowe ścierwo nie specjalnie sobie lamie głowę rozwiązując krzyżówki świni z pastuchem, nieprawdaż?
    mierzwa z tobą.
  • ~voiceinthedesert
    (2015-01-13 21:59)
    Pani Kopacz nie chce, zgodnie z rad a Tuska, żadnych rozwiązań krótkotrwałych. Chce coś konkretnego , zapewniającego stały przyszły rozwój. Gdy jednak proponuję przejściowy kontrakt między Chinami a związkami zawodowymi górników, nikt mnie nie słucha. A według mnie, takie rozwiązanie na przyszłe 15 lat jest konieczne i najlepsze!
  • ~amen
    (2015-01-14 09:36)
    Mastalerek - weź chłopie kilof i rusz się do roboty. Co to za robota, ciągłe pieprzenie w gazetach i telewizjach. Celebryta jesteś jakiś, czy co? Mamy ich w nadmiarze. Bezmózgowiec. Przykre, ale prawdziwe.
  • ~PO-lak
    (2015-01-13 20:33)
    Pani Premier,ani kroku w tył. Ma Pani POparcie wszystkich uczciwie i trzeźwo myślących POlaków, Czas ukrócić działanie terrorystów z Solidarności.Nie oddamy nawet guzika.
  • ~j10
    (2015-01-14 10:48)
    Osobowość tłuczka do pyrów
  • ~januszek
    (2015-01-13 18:49)
    sPOtkanie Kopacz z Mierkieln na DOBRE nie WYSZŁO tym naszym GÓRNIKOM CIĘZKIEJ PRACY
  • ~Do ruskiego Wiesio 13
    (2015-01-13 18:45)
    Kochany Wiesio ty tak sie nie NADYMAJ jak PIOTR KRASKO bo stolcowa nie wytrzyma
  • ~HALINKA
    (2015-01-13 18:43)
    CZERWONA ZARAZA WYMYŚLIŁA LIKWIDACJE WSZYSTKIEGO a nasza kochana POdczerwień ma jeszcze lebszy w tym talent bo rowna wszystko z ZIEMNIĄ
  • ~nas Rajna pis
    (2015-01-13 17:33)
    Ręce opadają ! Właściwie , zamiast komentarza , należało by się zastanowić , jak to się dzieje , że pis jest największą legalną enklawą wszystkich krajowych idiotów , półgłówków , dewiantów , mutantów i kato-bubli genetycznych ? Bo przecież ta żałosna kreatura - Mastalerek - NIE JEST WYJĄTKIEM !
  • ~Karmen
    (2015-01-13 13:49)
    Taki znakomity duet ,jak Pan talarek i Pan Duda pouczą UE ,Pana Tuska i Pana Prezydenta jak się załatwia polskie interesy w kraju i w Europie. W tym duecie brakuje tylko tego madryckiego Hofmana ,albo obatela europejskiego.
  • ~HALINKA
    (2015-01-13 17:29)
    Jak zwykle belkot pisuarskich rozdawaczy pieniedzy.Sini w gebie i na tym koniec.Kopalnie sa nierentowne i nie ma na czym dyskutowac.Na dluga mete tego sie utrzymac nie da.Potrzebne sa radykalne ciecia i to im szybciej tym lepiej zeby chociaz czesc tego uratowac.Najpierw trzeba obciac wszystkie etaty
    zwiazkowcow ktorzy sa wrzodem na d... kopalni.A potem musi byc restrukturyzacja na wzor brytyjski.Margaret Thacher tez miala podobny problem, tez skakali jej do oczu ale ona postawila na swoim i zlikwidowala wiekszosc kopalni do ktorych podatnicy permanentnie dokladali.To samo musi nastapic w Polsce czy sie to podoba pisuarom czy nie.Czas dobrego wujka rozdajacego pieniadze minal bezpowrotnie.
  • ~januszek
    (2015-01-13 17:25)
    Pani Premier ani kroku w tył ,niech takie inteligentne inaczej osoby jak Mastalerek mają temat ,znacząca większość Polaków ma już dość górników i ich kłopotów ze soba . Natomiast Mastalerek będzie monotematycznymi usteczkami prezesa("piredzącymi") Może zlikwidujmy ośwaoiatę a pieniądze dajmy górnikom niech zmarnują ,a niewykształcone dzieci będą górnikami i znów wywalczą paleniem opon . Dokąd będziemy powtarzać scenariusz Dudów ,Kolorzy ,Czerkawskich , Ziętków i innych nierobów żyjących na czterokrotnej średniej zakładowej
  • ~Tsm.
    (2015-01-13 16:36)
    Kopalnie trzeba zamknac bo dla szwabow wegla zabraknie.
  • ~bałwochwalca
    (2015-01-13 15:08)
    Posłanka PIS twierdzi,że to górnicy utrzymują nauczycieli. Jeszcze chwila ,ą okaże się że 100 % PKB Polski to też oskardy i kilofki.
    Co ja robie, co ja robie... na kolana i dziękować górnikom,że mnie utrzymują. Mnie i całą moja rodzinę. Dzięki, dzięki o wielcy!!!
  • ~PO-lak
    (2015-01-13 14:09)
    I bardzo dobrze. Tak trzymać, koniec z terrorystami z kilofami w rękach. I tak gremialnie głosują na PIS i SLD.
  • ~Barbórka
    (2015-01-13 14:00)
    Ależ znam proste rozwiązanie problemu górnictwa. Członkowie i sympatycy PIS wezmą sobie po kilofku i jego rodzinę na utrzymanie. Jak ze zwierzątkami w ZOO. Proste i Sprawiedliwe czytaj PIS.
  • ~były ryl
    (2015-01-13 13:51)
    Plasterek jak zwykle dyrdymały opowiada ,rząd panie Plasterku ma rację . Górnictwo polskie jest ostoją bolszewizmu ,zakamuflowaną mniejszością komunistów polskich ukrytych pod szyldem ZZ Górnków ,Solidarność ,Solidarność 80 ,Sierpień 80 ,Kadra..Wiem pracowałem w tym gniżdzie os,wiem jak wykorzystuje się naiwność nieuków opowiadając im jak ważni są bo kopią węgiel . Idioci w to wierzą i wszystko co jest realne jest dla nich wrogiem.
  • ~emeryt46
    (2015-01-17 21:31)
    Odnoszę wrażenie, że wszyscy "namaszczeni" przez Prezesa funkcjonariusze PiS-u, upoważnieni do publicznych wystąpień mają wszczepione chipy nienawiści . Zasadą jest, że wszystkie bez wyjątku posunięcia Rządu są przedstawiane w ujemnym świetle nie bacząc na wszelkie normy międzyludzkie. Pyszsałkowatość Masztalerka, nienaturalność krytyki Dudy igłupkowatość Brudzińskiego oraz zacietrzewiwnie pozostałych aż budzą wspólczucie .Ciekawe jak przyjmą do wiadomości że (nawet w przypadku wygranych wyborów prezydenckich) aktualnie narastające niezadowolenie Polaków obróci się przeciwko rządzącym w danej chwili (a w PiS nie ma geniuszy politycznych ani ekonomicznych - są wyłącznie krytycy ). Wydaje się, że Prezesowi przestało zależeć na poprawie warunków bytowych Polaków a jedynie chodzi mu aby skończyć swój żywot jako bohater narodowy i zalec na Wawelu, nie bacząc na los pisowskich pionków.

Może zainteresować Cię też: