To oni zepchnęli Platformę z piedestału. Mogą to zrobić z każdym...

| Aktualizacja:

Przedsiębiorcy finansują kampanie, głosują, ale potem uważnie – jak nikt inny – patrzą na ręce władzy. Jeśli ta nie spłaci kredytu zaufania, to oni zwindykują jej parlamentarne mandaty. Tak też było w przypadku ostatniej wyborczej przegranej Platformy Obywatelskiej.

wróć do artykułu
  • ~WWR
    (2015-11-27 10:53)
    To są brednie tej pani autorki. Żadni przedsiębiorcy nie mają z klęską PO nic wspólnego. To ogół Polaków szczególnie młodych zorientował się w łotrostwach ży..komuny.
  • ~kosiarz
    (2015-11-27 10:19)
    Cieszy mnie, że przedsiebiorcy poznali się na tych złodziejach. PO dba tylko o siebie.
  • ~stach
    (2015-11-27 10:55)
    Nikt uczciwy za nimi płakał nie będzie a może i pamiętał .
  • ~gazeciarz
    (2015-11-27 11:08)
    a tymczasem - w projekcie przyszłorocznego budżetu Warszawy, zaproponowanego przez Gronkiewicz-Waltz, na wydatki na wynagrodzenia w urzędach zarezerwowano 80 mln zł więcej, niż w 2015 r.
    Obawiamy się, że te pieniądze zostaną przeznaczone na tworzenie stanowisk dla ludzi, którzy stracili pracę w rządowych instytucjach i pani prezydent chce zapewnić im tłuste pensje - alarmuje Fakt.
  • ~wav
    (2015-11-27 11:03)
    Bzdura niesamowita, gdyby decydowali przedsiębiorcy to SLD, PO rządziło by jeszcze 100 lat. To PO-SLD zamiatało wielomilionowe afery przedsiębiorców pod dywan, rozdawali złodziejom-biznesmenom koncesje na TV z naruszeniem prawa,budowali najdroższe autostrady, organizowali najgorsze przetargi. To Polacy dali kopniaka kłamcom, pomimo iż media nastręczały Polakom złodziei z PO-SLD-PSL.
    W Polsce przedsiębiorców czyli złodziei którzy zatrudniają na czarno, albo na najniższą krajową nikt nie lubi. Pracownicy by głosowali zawsze inaczej niż życzyli by tego przedsiębiorcy-złodzieje. Pewnie artykulik pisał naiwniak wyborca Nowoczesnych Oszustów.
  • ~Bronek K.
    (2015-11-27 10:56)
    Bzdury- Po już nie wie na kogo zwalić odpowiedzialność za swoje kłamstwa przekręty arogancje i afery
  • ~#
    (2015-11-27 11:57)
    „Kłamaliśmy rano, kłamaliśmy wieczorem”.
  • ~wyborca
    (2015-11-27 10:40)
    Bzdury i wybujale marzenia nierealistycznej autorki. Najsilniejsza sila polityczna w Polsce jest tzw wyborca niezdecydowany i w 95% sa to ludzie na etatach lub mlodziez, a nie przedsiebiorcy. Co wiecej amerykanskie realia maja sie nijak do polskich i naiwnoscia jest wierzenie w takie bzdury jakie pani wypisuje
  • ~wojtek
    (2015-11-27 11:02)
    "Działalność firm była uniemożliwiana przez działania skarbówki i innych instytucji państwowych. Koszty działalności gospodarczej były coraz wyższe, procedury niejasne. "
    Jak PiS zacznie "uszczelniać" system. to skarbówka założy w firmach stałe filie.
  • ~Robnad
    (2015-11-27 11:50)
    mogę się dowiedzieć, jaką liczbę ogółu wyborców stanowią przedsiębiorcy?
    to się kupy nie trzyma.
    prościej i lepiej.
    może lud PO prostu przejrzał na oczy, a tym samym 26 lat wściekłej indoktrynacji, czyli gwałtu na umie ludzieńka szlag trafił?
    dlatego sanhedryn na Czerskiej dostał obłędu z nienawiści.
    przypadki różnistych mniejszych kundelków w rodzaju lisa, to tylko odpryski głównego insane.
  • ~Polak.Zwykły Polak
    (2015-11-27 17:24)
    Lipno (17 tyś. mieszkanców)kuj.pomorskie.PUP(Pow.Urz.Pracy)
    27 listopad.godz.10-ta
    Przyszedłem zarejestrować się.Na powitanie witają mnie ogloszeniana 33 pokojach.
    ,,W dniu 24 grudnia 2015r.PUP w Lipnie będzie nieczynny"
    Tak zbudowano mafię urzędniczo towarzyską z nadanias PSL,pod patronatem PO.
    Ok. 250 tysięcy urzędników i ich rodzin,to żelazny elektorat PSL.
    Wójt PSL.Starosta PSL.Wszystkie placówki im podległe są obsadzane tylko swoimi ludzmi.Ostatni przykład.Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi.Starosta Baranowski (startował ,po raz kolejny do parlamentu)otrzymał 100%głosów.
    Jesli PIS nie rozpędzi tego towarzystwa to będzie żle.Bardzo żle.
  • ~były wyborca platformy
    (2015-11-27 12:21)
    Rany, przecież te komentarze piszą tylko beneficjenci którym państwo ma dać, a pis by wygrać wszystko obiecal.Ludzie,ktorzy prowadzą własne firmy,szczególnie rodzinne i tyrają po 16 godzin mają takie wlaśnie zdanie na temat radosnej twórczości w dziedzinie gospodarczej Platformy.Teraz natomiast nastąpi w gospodarce bolszewizm w najczyśtszej postaci.Ile firm w kraju,tyle filii urzędów skarbowych/opłacanych przez podatników ,bezpośrednio, a nie z budżetu.Tylko z czego zaplaci się po 500zł,jak firmy padną,a część już szykuje się do pożegnania kraju na zawsze.Emeryci skąd będzie dla nas na emerytury
  • ~pinokiooo
    (2015-11-27 12:28)
    Banda wypasionych wieprzy z PO w ogóle nie powinna się dostać do Sejmu !
  • ~vhs
    (2015-11-27 12:41)
    Myślę że PiS-u raczej nie popierali przedsiębiorcy ,to właśnie PO dązyła do tego aby partie nie były finansowane z budżetu lecz właśnie z darczyńców ,ale też gdyby było tak jak pisze autor tego tekstu to bez wątpienia wygrałby Petru
  • ~?¿?
    (2015-11-27 14:14)
    Mowa o windukatorach wyłudzających grunty pod budowy po wczesniejszyn wybuzaniu...na jedną ławę oskarżonych poproszę...
  • ~jaro
    (2015-11-27 16:20)
    To są pobożne życzenia złodziejskiej szajki. Po tegorocznych wyborach okazało
    się, że dzięki internetowi, żadne gadzinówki i tvn-y nie są w stanie zrobić
    Polakom wody z mózgu. I mimo, że atak trwa, jestem przekonany, że
    prędzej czy później bogaci, będą musieli zacząć płacić podatki i nie wiele
    przeszkodzi w tym Petru.
  • ~koń by sie u..
    (2015-11-27 17:01)
    Propaganda. . jak możesz pisać tyle kłamstw..sługasy platformerskie..!petru dupetruje
  • ~eu
    (2015-11-27 17:01)
    Stek bzdur. Przedsiębiorcy nie mają więcej głosów do oddania w wyborach niż zwykli obywatele, a jest ich dużo mniej niż nie-przedsiębiorców. Choćby wszyscy przedsiębiorcy głosowali na PO, przegłosowalibyśmy ich bez problemu. O wyniku wyborów decyduje większość wyborców.
  • ~słuchacz
    (2015-11-27 12:57)
    A te złodziejskie ***** jeszcze w POLSKIM państwie na wolności egzystują. Stryczek dla morderców narodu Polskiego bo szkoda amunicji na kundli. Dorzucę się na sznur bo na amunicję to nie zasłużyło a jeszcze pełza PO miejscach z dużą ilością ludzi i jak szmatogłowce rozsiewa swoje ubeckir jady
  • ~Kukiz obudz się!!!
    (2015-11-27 17:16)
    ..i dlatego satanowcze NIE dla ,,JOW"-ów.
    Kukiz obudz się!!!

Może zainteresować Cię też: