Beata Szydło: To nie Polska ma problem z reputacją i autorytetem, ale UE

| Aktualizacja:

Dziś to nie Polska ma problem z reputacją i autorytetem, ale Komisja Europejska - stwierdziła w piątek w Sejmie premier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~helena
    (2016-05-20 10:49)
    Popieram p. premier Szydło w 100 %,ta targowica od 8 lat mami społeczeństwo swoją skutecznością tym, że Naród Polski jest coraz bardziej ubogi .
  • ~ect...
    (2016-05-20 12:03)
    Pani premier brawo - my prawdziwi Polacy chcemy Polski, a nie chcemy POlski!!!
  • ~alicja
    (2016-05-20 11:03)
    Mów do słupa, słup jak d..a. Zaraz jakaś żmijka czy radcabudka wyskoczy i będą gardłować, że bronią demokracji. Takie poglądy i taką postawę jak P Premier, mają uczciwi Polacy. W Polsce są również tacy, ,co za parę srebrników rodzoną matkę sprzedadzą i to właśnie dzieje się na naszych oczach.
  • ~ke9
    (2016-05-20 11:01)
    Zastanawiające jest to, że jedyną stroną która gra na emocjach lub robi to w największym zakresie jest właśnie opozycja. Jej argumenty to brak argumentów, tylko krzyk, wrzask, bicie piany, wieczne obrażanie i epitety... ale oczywiście łatwiej powiedzieć, że ktoś jest pokraczny i głupi niż dowieść, że ktoś się myli. Ale jak tu przedstawić na to dowody, skoro samemu robi się znacznie bardziej pokręcone rzeczy. Na szczęście Polacy zaczęli oceniać nie po słowach ale po czynach i to jest nadzieja.
  • ~Sieciowe znalezisko
    (2016-05-20 12:03)
    "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor." Platforma to zbiorowisko ludzi bez honoru, bez godnosci, gotowych zaprzedac sie brukselskim komisarzom za cene brukselskiego stolca. My w Polsce nie znamy pojęcia brukselskie koryto za wszelką cenę.
  • ~Ja55
    (2016-05-20 11:59)
    Pisałam o pogardzie dla ludzi z małych miasteczek i wsi , którą widzę w niektórych tu, wypowiedziach, a nie od Pani Premier Szydło!!! Tak KODziarze,to wy gardzicie tymi ludzmi!!! Choć wielu z was słoma z butów wychodzi.
  • ~artkol
    (2016-05-20 11:18)
    To co PO, Nowoczesna i PSL wyrabiają w Polskim Parlamencie to jest wstyd dla tych ludzi. Kiedy ci politycy z PO, Nowoczesnej i PSL zrozumieją, że opowiadając głupoty i oszukując Polakom, dla podtrzymania swoich interesików i interesików brukseli w Polsce, nigdy już nie będą rządzić Naszym krajem - Polską i powinni się z tym pogodzić, a nie jeździć jak schetyna po Europie i skomleć i wyzywać na swój kraj, który jak na razie jego i jego pociotów utrzymuje. Oni z PO, PSL dorównali kolegą z UE w zarobkach i kasie, swoich dobrach materialnych i w tyłkach im się pomieszało, zapomnieli o zwykłych obywatelach tego kraju, większość z Nas nie może związać końca z końcem a oni ci śmieszni politycy z PO i PSL oraz Nowoczesnej mówią o wolności i demokracji to oni przez ostatnie 8 lat nam to zafundowali. Wstyd i hańba panie schetyna. Pan demokracją i wolnością ludzi nie nakarmisz, lepiej powiedz publicznie co zrobiłeś dla swoich wyborców przez te lata, które siedzisz w Polskim Parlamencie. Nigdy więcej takich ludzi w Polskiej polityce.
  • ~Eliza
    (2016-05-20 13:05)
    Brawo Pani Premier dobrze Pani mówi i prawdę.Opozycja nie może pogodzić się z utraconą władzą i dostaje szału.Schetyna niech za wszystkich Polaków się nie wypowiada bo ja nie wstydzę się za Panią Premier Szydło.Jestem dumna z Pani Premier Beaty Szydło i obecnego rządu.Wszytko co robią to robią dobrze.Na taki rząd czekałam wraz z innymi.
  • ~Ja55
    (2016-05-20 10:55)
    Widać waszą pogardę dla ludzi z małych miasteczek i wsi,których PO miało w du... przez 8 lat!!! Ale to prawdziwi Polacy ,a nie wąska grupka , która myśli ,że warszawka to pępek świata , a oni to bogowie, którym reszta ma bezrozumnie słuzyć.!!!! NIC Z TEGO.!!!!!!!!!
  • ~mrówka
    (2016-05-20 10:48)
    Sądząc po powyższych wpisach są to wpisy tych co uważają się za "elitę. Niestety tzw elitę charakteryzuje pycha i chamstwo. To ,ze ktoś pochodzi ze wsi lub małego miasteczka nie oznacza,ze trzeba nim pogardzać.. To jest "elita " inaczej.
  • ~Ozz
    (2016-05-20 10:39)
    Zmasowany atak agentur na wszystkich forach. Tylko Rzepiniski moze uratować tych zlodzeji od 350 mld.
  • ~Andrzej CYMDAŁ
    (2016-05-20 10:25)
    pani BEATO - wyszła pani ze wsi ale wieś z panie nie wyszła !! Masz babo przestrzegać prawa a nie bełkotać pseudoklerykalne wystąpienia !!
  • ~młody
    (2016-05-20 12:18)
    Pani Premier - proszę nie ustępować targowicy.
  • ~ja 49
    (2016-05-20 10:24)
    To niewiarygodne,co ta kobieta publicznie wygaduje! Wstyd wobec całej reszty Europejczyków,z którymi podobno Pis się utożsamia !
  • ~Andrzej ZŁOMNY
    (2016-05-20 10:29)
    beata wyszła ze wsi ale wieś z niej nie wyszła.
  • ~alecsandro
    (2016-05-20 12:34)
    z doświadczenia zauważyłem ,że gdy agorowo-springerowo-tvnowskie towarzystwo wściekle atakuje po przemówieniu polityka pis , to było to dobre przemówienie , a z tego co widzę to przekaz tych środowisk jest taki : spanikowana Szydło się skończyła
  • ~Pan Tadeusz
    (2016-05-20 10:27)
    No to jak ma takie same prawa i obowiązki to publikuj wyroki TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO , a Duda niech odpierze przysięgę od 3 sędziów i po zawodach !!!
  • ~neo123
    (2016-05-20 10:34)
    "Dzisiaj mogę powiedzieć, że w Komisji Europejskiej coraz więcej tych, którym zależy na rozbiciu Unii Europejskiej, a nie na tym, żeby ona się rozwijała" Haha, są głównie członkowie partii, do której przynależą również pisowcy. Ta baba jest tak głupia że aż mi jej żal.
  • ~man
    (2016-05-20 11:08)
    PŁATNE trolle obrzydliwie zakłamanej RUD-CZERWONEJ ferajny wściekle atakują na forach internetowych po porannej modlitwie;"Ojczyznę dojną racz nam zwrócić Panie".
  • ~oby watel
    (2016-05-20 10:52)
    Czyli co Pani Premier ? Jeśli ulicami na przykład Warszawy, pomaszeruje 50 .000 tys. Polek i Polaków , to Im pomachacie , czy będziecie udawać , że nic się nie dzieje ? Tylko pytam .