Rząd w odpowiedzi dla KE: Nie dostrzegamy prawnych możliwości realizacji zaleceń

| Aktualizacja:

Wykonanie zaleceń KE oznaczałoby naruszenie przez organy państwa obowiązującej konstytucji i ustawodawstwa, strona polska nie dostrzega prawnych możliwości realizacji zaleceń - podkreślił polski rząd w swej odpowiedzi na zalecenia Komisji.

wróć do artykułu
  • ~oz
    (2016-11-04 10:34)
    I tak trzymać CHÓIOM z Brukseli pokazać gdzie ich miejsce
  • ~niemcy sPOnsorują i szKODzą Polsce
    (2016-11-04 10:50)
    Te POżytowskie żyty z UE myślą ze PIS tak jak sprzedajne q rwy z PEŁO będą nisko albo na kolanach. Won
  • ~bruksela kolebka zla
    (2016-11-04 10:56)
    Nareszcie Polska zaczyna oddychac drugim plucem.
  • ~Franek
    (2016-11-04 11:02)
    Swiat wedlug kieepskich albo PiSdebilizm oparty na demokracji Kremla. Poziom wpisow tylko to potwierdza. Europa wedlug kiepskich i ciemnogrodowej i zasciankowej Polski !
  • ~Carakan
    (2016-11-04 11:02)
    Komisyja "żoliborska ", inaczej postrzega demokrację , przestrzeganie prawa .Inaczej też postrzega "rodzinę europejską ". Zwaśnili już prawie wszystkich od "Bielan po Mokotów ". Zaprosili , obrazili i zakończyli - "tymczasem ".
  • ~witaj nedzo
    (2016-11-04 11:20)
    PiS was polozy na lopatki,osiagniecie dno to sie odbijecie ale do zycia jako chlopi panszczyzniani.
  • ~mlotek na pisuary
    (2016-11-04 11:40)
    Carakan, masz racje. To ze sklocili Polakow ze wszystkimi dookola i wewnetrznie to najgorsze
  • ~Fruzia
    (2016-11-04 12:00)
    podnoszenie z kolan Polski przez sektę smoleńską doprowadzi do tego, że Polska padnie na pysk.....
  • ~MK
    (2016-11-04 12:05)
    Historia Polski i Europy nas poucza, że odnosiliśmy sukcesy i byliśmy potęgą kiedy byliśmy suwerenni i liczyliśmy na siebie, a ponosiliśmy największe klęski kiedy liczyliśmy na obcych i wchodziliśmy w układy z e zdradzieckimi sojusznikami i dostosowywaliśmy swoje działanie do ich wytycznych. Co nam dał sojusz ze Świętą Ligą w 1686 roku?, z Prusami w 1792 roku?, z napoleonem w latach 1796-1812 ?, z Napoleonem III w 1863 roku?, z Anglią, Francją i Rumunia w 1939 roku ?, ze Stanami Zjednoczonymi i Wielką Brytanią w 1943 i 1944 roku? Ze Związkiem Sowieckim w latach 1944-1989? Odpowiedź na wszystkie pytania jest zawsze jedna i ta sama - NIC.
  • ~Niewyspana
    (2016-11-04 13:55)
    Tzn., że Europa chce abyśmy swa konstytucję poprawili pod jej dyktando?
  • ~Macisław Płatow
    (2016-11-04 14:03)
    BRAWO i uznanie dla Rządu Beaty Szydło. Brawo dla PiS. Brawo dla Prezesa J.K. Polska to nie Wasal UE. Lewactwo Unine nie będzie Polsce wydawać ROZKAZY.
  • ~Batko
    (2016-11-04 14:06)
    Fruzia,młotek to lepiej by Polska była posłuszna UE ,by skakała jak ratlerek na dwu łapkach? I wy mówicie o Sobie Polak? Wy jesteście ZERA.
  • ~AM
    (2016-11-04 15:36)
    KE milczy nt. afer i korupcji za tamtych rządów czyli kierowanych przez Tuska i Kopacz i stara się zniszczyć ten rząd aby uciąć tą niepraworządność .Tak duże miliony zabrane Polsce i Polakom które napewno już wypłyneły z Polski gdzie może się tylko naród Polski domyślać a w UE NA TEN TEMAT DZIWNE MILCZENIE.
  • ~nowoczesna kanalizacja
    (2016-11-04 16:09)
    Im wiecej takich POstaci typu Fruzia i jej POdobni tym gorzej dla Polski.
  • ~WK
    (2016-11-04 17:47)
    No nie będzie nam pluł w ,,,,, jakiś germaniec
  • ~3 zera w 1 zz
    (2016-11-04 19:09)
    Typowa logika PIS-partei, wg prezia to pacjent mówi lekarzowi na co jest chory i co lekarz ma jemu przepisać ? I w ogóle to PIS nie dostrzega, że jest chory - to jeszcze lepsze. A już z daleka widać, że na gwałt jest potrzebny urolog (niekontrolowany pis) i okulista w zespole z neurologiem i psychiatrą (nie dostrzeganie choroby). Ratunku - to jest znowu pisowskie trucie i pisowski zakaz leczenia.