Kidawa-Błońska oburzona na publicystę TVP. "Była to moja ostatnia wizyta w TVP". O co poszło?

Małgorzata Kidawa-Błońska jest oburzona pytaniami Marka Pyzy podczas programu "Kwadrans Polityczny"w TVP . Połączył on bowiem akcję sadzenia drzew przez PO i słowa Ewy Kopacz po katastrofie smoleńskiej.

wróć do artykułu
  • ~J23
    (2017-03-22 12:08)
    Pyza na polskich dróżkach. hehehehehe
  • ~Obywatel
    (2017-03-22 12:09)
    Kocham PiS za wyhamowanie zadłużenia ,kolejne budżetowe nadwyżki,najlepszy w historii bilans handlowy-to jest działanie a nie niszczenie
  • ~Johan
    (2017-03-22 12:10)
    Dobrze pani Kidawie- Błońskiej. Po kiego czorta chodzi do TVPis? Nie ogląda tej telewizji nikt ze zdrowo myślących, sprzedawczyki dziennikarze tylko w PIS .
  • ~aadam
    (2017-03-22 12:12)
    tvp i dziennikarz ? dobre na miano dziennikarz trzeba sobie zapracować a tak to tylko dyspozycyjny od zadawania pytań
  • ~XYZ
    (2017-03-22 12:15)
    99% wywiadów w TVN jest prowadzonych SKANDALICZNIE!
  • ~Michal
    (2017-03-22 12:15)
    maszerująca idiokracja ....
  • ~ten sam
    (2017-03-22 12:16)
    Kiedy takie trafią wreszcie do aresztów wydobywczych, w ręce sprawnych prokuratorów i przygotowanych oficerów służ specjalnych! Kiedy zasłużone wyroki skazujące za zasługi u obcych za zbrodnie przeciw Ojczyźnie i Narodowi od Suwerena.
  • ~keyser
    (2017-03-22 12:19)
    Typowy prawicowo-pisowski dziennikarzyna. Czego się spodziewać?
  • ~abc
    (2017-03-22 12:19)
    kto zdrowo myślący ogląda to szambo tvp pis
  • ~pat
    (2017-03-22 12:20)
    Pyza nawet jakby zjadł tysiąc pyz to i tak nie dorówna dziennikarzom TVN-u. Pani Kidawa po prostu poczuła się tak jak zazwyczaj od 10 lat czują się w mediach wszyscy pisowcy.
  • ~TVN
    (2017-03-22 12:22)
    nie rozumiem jak mozna sie zadawac z TVP. Sama sobie winna.
  • ~maria
    (2017-03-22 12:23)
    prawdziwe zasadne pytania ich doprowadzaja do wscieklosci byli glaskani -i mogli klamac i opwiadac bzdury ..a Prawda i okolicznosci .sytuacji jaka byla za ich rzadu tak reaguja ---jak to Prawda w oczy kole ---zasprzedancy brawo dzienikarz tak trzeba tylko Prawda nas wyzwoli
  • ~Obywatel PL
    (2017-03-22 12:29)
    Chamstwo PiS-u nie ma granic. Calkowicie nie z tej beczki, czysta "prowokacja", a nie dziennikarstwo
  • ~kuciap
    (2017-03-22 12:29)
    Spoko. Polityk bez wystepow w tv czuje sie trzezwy alkoholik. Za tydzien przydrepcze spowrotem
  • ~Waszczykowski nie kupił San Escobar - też przez Kopacz ?
    (2017-03-22 12:31)
    Pyza ? To trzeba zapamiętać - do kompostnika, bo odbija mu się b. niezdrowo.
  • ~xyz
    (2017-03-22 12:32)
    Nie oglądam TVPis, jest to dno
  • ~ ect ...
    (2017-03-22 12:33)
    To najbardziej oburzone POlactwo szybko zaPOmniało, do jakiego poziomu sami się zniżali, gdy byli u władzy i okradali Polskę. Dla nich Polska to był: cyt. "ch*j d*pa i kamieni kupa". Ale zaPOmniał wół jak cielęciem był!
  • ~Londoner
    (2017-03-22 12:34)
    Ten gosciu to zwykly cham.
  • ~r46
    (2017-03-22 12:34)
    Najbardziej na miano dziennikarza zasłużył sobie Lis.
  • ~widz
    (2017-03-22 12:35)
    Zawsze możesz poleść do tvn -u , tam ci nikt nie zada pytania nie po twojej myśli,