FAZ: Z Dudą dzieje się coś dziwnego. Krasnodębski: Ton artykułu jest obraźliwy

Ton artykułu, który ukazał się w czwartek w niemieckim "FAZ", jest obraźliwy i ma zepsuć atmosferę przed wizytą w Polsce prezydenta Niemiec. Takie publikacje uderzają w rozwój polsko-niemieckich stosunków - uważa europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski.

wróć do artykułu
  • ~Kaczy Kot
    (2017-05-18 14:57)
    Panie PiSku Krasnodebowski albo Krasnodebski u Was w piaskownicy to zawsze ejst pod gorke i wszyscy zli a Wy jedynu dobrzy. Niez zyje zwyciestwo 27 : 1 ! Z pewnoscia nie Panu oceniac co jest a co nie w dobrym smaku. Dopoki wszystkie swiry z PISu nie wroca na ziemie to Wam nic innego nie pozostaje jak zacisnac zeby i cierpiec bo normalny swiat jest nieco inny. A leczenie zawsze pozostaje wazna opcja. Pozdrawiamy Pana niepojecie !
  • ~OJCZYM RYDZEK CWANIACZEK
    (2017-05-18 15:15)
    PRZYKRE LECZ NIEKOMPETENTNA MARIONETKA, KTORA SPELNIA KAZDE PERWERSYJNE ZYCZENIE SWEMU KACZEMU MISTRZOWI. JAK MOZNA BYC TAKM LEMINGIEM I SLUZUSIEM MALEJ ROZKOMPLEKSIONEJ POSTACI JAKA JEST NASZ POLITYCZNY BLAZEN JAREK KANAREK
  • ~helena
    (2017-05-18 14:49)
    Niemcy niech się zajmą własną ojczyzną ,a nie Polska!!!!! Polacy mają dobry rząd P. Szydło i super prezydenta p. A, Dudę!!!!!!!!!!!!!
  • ~Oko
    (2017-05-18 14:44)
    Stop faszystom z niemiec.
  • ~autor nieznany
    (2017-05-18 15:48)
    dla niemieckich mediow merkel jest cudowna, a ci co nie chca emigrantow, to prawicowi ekstremisci, populisci i prymitywy. swiatowe media graja w jednej orkiestrze pod batuta s,orosowych i ich rodakow. czy to francja, niemcy , usa. polska... wszedzie to samo, nawet kryminalistka clintonowa to nadzieja "wolnego" swiata, bankier inwestycyjny z koszernego banku najwiekszy demokrata,... mendia uwazaja , ze wyborcy sa tak glupi , ze wszystko kupia, ze mozna wciskac totalne btdury. dzis najwiekszym wrogiem prawdy i bezpieczenstwa staly sie wlasnie manipulatorskie media sterowane umiejetnie przez bande rujnujaca i okradajaca swiat.
  • ~Zaniepokojony
    (2017-05-18 14:22)
    A z Makrelą i Makaronem wszystko gut?
  • ~Jula
    (2017-05-18 15:08)
    Krasnodebski kto to ? A to niby prof. Ha ha ha dowcip przedniej marki.
  • ~moss***
    (2017-05-18 18:21)
    W Szwecji Francji lub w Nimczech PO TAKIM ARTYKULE zagraniczny korespondent bylby wezwanu nastepnego dnia do MSZ by uslyszec - cofniecie akrredytacji i 24 godz na opuszczenie terytorium rozmowa taka jest b. krotka bez dyskusji podaja autorowi jego text art. i potwiedzaja jego autorstwo i koncza sprawe -- nie rozumie dlaczego i w imie czego polskie wladze bawia sie w dziwna szodliwa" zabawe" z
  • ~Chlodno tu
    (2017-05-18 16:09)
    G**öbbelsowski cenzor sPOnzorowany przez Zaodrzanski bundesKALIFAT, juz usunal moj komentarz, ktory tylko mowil o tym, jak depcze sie demokracje, na przykladzie wczorajszej wizyty pana T. Sarrazin w Düsseldorfie. DLACZEGO wy zaklamane POpychadla z*ionistycznych globalistow taaak boicie sie PRAWDY??? / z Norwegii
  • ~megi
    (2017-05-18 20:55)
    Rosyjski agent wpływu Szuller i wystarczy
  • ~Nobbi
    (2017-05-18 15:37)
    W porownianiu do tego co nadawaja TVP-Wiadomosci (der schwarze Kanal) o Niemczech, to powinno juz dawno nie byc zadnych kontaktow Niemiec z Polska
  • ~z krzyza
    (2017-05-18 14:49)
    prawda boli.
  • ~qqq
    (2017-05-18 18:40)
    podstarzały stetryczały profefsorek adriana znowu smędzi
  • ~Adi
    (2017-05-18 16:34)
    Goebbels ma bardzo zdolnych uczniów, ale to typowe szwabskie myślenie, odwracanie uwagi od własnych problemów. Przez Niemców Unia tonie w szambie kryminalnych uchodźców i o tym nie piszą.
  • ~ryjekSZKoPKA
    (2017-05-18 14:57)
    jestem w niemczech byłem wczoraj u znajomych a tam na scienie obrazy pytam skąd a oni że dziadek pracował w latach 40 tych w gg i kupił :) bardzo okazyjnie......CO NA TO FAZ
  • ~Amadeus
    (2017-05-18 14:55)
    Ty Schuller to najwyżej możesz wypolerować laskę ,tyle w Polsce znaczysz.
  • ~dsdsd
    (2017-05-18 18:44)
    Najgorzej, że jest prawdziwy.
  • ~wolf
    (2017-05-18 16:25)
    Czy Schuller ma coś wspólnego z szulernią?
  • ~leon
    (2017-05-18 20:52)
    Der Dziennik cytuje Der FAZ,jaja jak berety.
  • ~Niemcy mają dość specyficzne poczucie humoru
    (2017-05-20 00:46)
    - i Europa musi to wreszcie zrozumieć oraz uznać za powszechnie obowiązującą normę DIN! - Mianowicie już dawno dorzucili do pakietu swoich wyrafinowanych dowc ipów z serii "s z c zyt tego czy owego" znakomity S Z C ZYT NIEOD WRACAL NOŚCI - za który dowci pnie uznali procedurę: "Przerobić Ż y d a na mydło, a to mydło dostarczyć jako przy dział owe do obozu w Auschwitz - dzięki czemu cały problem szybko tam ulegnie rozmydleniu - a przy tym uda się zachować przysłowiową niemiecką czystość rasową - zwłaszcza wśród tych więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych, którzy często się myją"! - Chociaż - jak powszechnie wiadomo - prawdziwie czysty rasowo Niemiec, podobnie zresztą jak prawdziwie czysty rasowo ż y d (albo nawet dwa w jednym - na przykład Schulz!) - i bez mydła jest czysty!

Może zainteresować Cię też: