"Duchowy mentor" Marcina P. przed komisją śledczą. "Nic nie wiedziałem o przewiezieniu żadnego złota"

Małżeństwo P. poznałem w kościele, tak jak wiele innych osób; pierwszy raz rozmawiałem z Marcinem P. gdy przyszedł z ofertą darowizny 30 tys. zł - mówił b. gdański dominikanin Jacek Krzysztofowicz, znajomy szefów Amber Gold Katarzyny i Marcina P.

wróć do artykułu
  • ~Bingo
    (2017-10-11 16:34)
    Kolejny niewinny OSZUST!
  • ~agent
    (2017-10-11 17:34)
    zeznajacy swiadek wczoraj -prawnik Łukasz Daszuta powinien opuscic sale w kajdankach .Oto przyklad nadzwyczajnej kasty w/g zurka i gersdorf na specjalnych prawach . Jak najpredzej oczyscic te stajnie mafijna . precz z mafia sedziowska ,adwokacka ,prokuratorska .
  • ~Aldona
    (2017-10-11 18:20)
    Jedynie pytania posłów Brejzy i Zembaczyńskiego miały jakiś sens .Pozostali byli nadzwyczaj delikatni . Zachowywali się jak dzieci we mgle. Wyszła stronniczość i polityczne zakłamanie w czystej postaci .
  • ~LENKA
    (2017-10-11 17:51)
    PAZERNOŚĆ CZARNYCH KATABASÓW NIE ZNA GRANIC . NA 100% ZACHACHMĘCIŁ CZĘŚĆ GOLDU , SWOJĄ DROGĄ NIEZŁY MENEL - A JEGO ZACHOWANIE W CZASIE PRZESŁUCHANIA NAPAWA OBRZYDZENIEM .
  • ~fregat
    (2017-10-11 18:40)
    dużo dostał , a schował jeszcze więcej
  • ~langustowicz
    (2017-10-11 20:57)
    Dlaczego uzywacie mowy nienawisci? Wszyscy zostana zbawieni. Ten byly ojciec dominikanin to po prostu nowoczesny, postepowy duchowny kochajacy pieniadz i podroze. Mial firme dominikanow, lubil dostawac dziesiatki tysiecy darowizn, uzywac grypsery, teraz jest to znany psychoterapeuta. Nasz kochany o. Szustak jest bardzo do niego podobny.
  • ~ala
    (2017-10-11 18:32)
    Temu typkowi żle z oczu patrzy, coś facet kręcił, oj coś kręcił!!
  • ~ludzi sie dziwujo i nadziwic niemogo
    (2017-10-11 18:22)
    Ludzi jak oglondajo te ostatnie odcinki to psecierajo galy i niemogo sie nadziwic ze ta niby kreatywnosc to na bank musiala bys szyta grubo dratfo, i ten co to wymyslil musial miec tengi lep nieodparady,i ze ta kamieni kupa byla wielga jak te bunkry w gierlozy abo i na narwi, ot i co
  • ~Po palach ,po palach.....
    (2017-10-11 18:45)
    Duchowny postanowił się zmaterializować.......
  • ~kkkk
    (2017-10-11 22:21)
    wloska mafia tez daje sowite datki na koscioly i Watykan , czyimi slupami byli ci Plichtowie , czy ten przeor tez teraz nalezy do Stowarzyszenia Rodzin Ksiezy Zonatych jak jedna z naszych ministrow?
  • ~troche myślenia nie zaboli
    (2017-10-12 12:08)
    A mlodzi w Polsce jak stado baranow dalej sluchaja dominikanskich pelnych manipulacji "Pasnikow" wychwalajacych celebrytow i pieniadz - zamiast sluchac prawdy u inteligentnego chociaz za prawde zwalczanego Jacka Miedlara

Może zainteresować Cię też: