Błędne tłumaczenie orędzia premiera Morawieckiego. Serwis YouTube przeprasza

W napisach do orędzia premiera Mateusza Morawieckiego, które opublikowano na YT pojawił się poważny błąd. "Cały świat dowiedział się, że Żydów mordowano w polskich obozach" – można było przeczytać w komentarzach. W sobotę serwis YouTube przeprosił za błędy w tłumaczeniu telewizyjnego wystąpienia premiera.

wróć do artykułu
  • ~JMK
    (2018-02-02 10:31)
    Po raz kolejny mamy celowy ,pełny,, profesjonalizm" w tłumaczeniu słów o niemieckich obozach koncentracyjnych na terenie Polski.
  • ~Bez eu ou
    (2018-02-02 17:13)
    Doprowadziliście do tego że tysiące naszych rodaków wyjechało z kraju za chlebem dla ich dzieci i jakotakim bytem a teraz doprowadzacie wy P i...e narodowe pisow..e ****** do tego, źe siedzimy na przerwach w pracy i klniemy ile popadnie na tego pier....o blażniaka
  • ~Wilga
    (2018-02-02 10:25)
    Tych nieuków co nie potrafią przetłumaczyć przemówienia należy wysłać do szkół. Każde dziecko powinno wiedzieć,że to były obozy niemieckie.
  • ~jerzy
    (2018-02-02 09:21)
    Błąd czy " celowy błąd"???
  • ~Wyborca PiS-u (Polak)
    (2018-02-02 09:45)
    Wina Tuska!
  • ~xxl
    (2018-02-02 09:20)
    Ha ha ha ha , błędne tłumaczenie wystąpienia premiera PiS podpasuje że to wina Platformy i Tuska .
  • ~Sacco
    (2018-02-02 09:27)
    Chwycą się każdego przecinka, każdego drobiazgu, koloru krawata, najmniejszego detalu, każdej bzdury, żeby się przyczepić, spróbować ośmieszyć, zdezawuować, przekręcić na lewą stronę. Czy to po prostu złość i nienawiść, czy już obsesja przechodząca w paranoję?
  • ~zxz
    (2018-02-02 09:34)
    PIS POWSTAŁ Z KOLAN I RZUCIŁ NA TWARZ POLSKĘ .
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-02-02 09:24)
    Pełny "profesjonalizm".
  • ~Obserwator
    (2018-02-03 13:02)
    A mógł się wypowiedzieć w języku nazistowskim(no przecież jeżeli jest nacja naziści to i jest język tego narodu?) nie było by pomyłek i nikt nikogo nie musiałby przepraszać ,a tak mamy problem (tylko pytanie czy my ?)
  • ~ed
    (2018-02-02 09:29)
    przyszli i spaprali wszystko do czego się dotknęli
  • ~Mela
    (2018-02-03 16:09)
    Ciekawe dlaczego w tłumaczeniu zabrakło słowa nie , a teraz zwala się winę na automat , nie dajcie się oszukać.You tube winno kilkakrotnie w wersji poprawionej wyemitowac przemówienie premiera , nie mówiąc o odszkodowaniu .
  • ~POKODWON
    (2018-02-02 16:38)
    to ta hamerykańska sztuczna inteligencja miała wlaśnie zły dzień i tlumaczenie się nie udalo
  • ~zabawne panstwo
    (2018-02-02 16:12)
    Kuzwa nie moge...mamy juz Dudusia ,teraz mamy plastusia...kto nastepny?
  • ~POLAK ZAWSZE niewinny
    (2018-02-03 17:07)
    Żydzi na Madagaskar !!!!!!! pamientamy!!!!!!!!!!!!
  • ~navi
    (2018-02-03 17:44)
    Historyczno patryjotyczna histeria PISU utrudnia racjonalne decyzje !!!!!
  • ~.Mateusz.Morawiecki
    (2018-02-03 13:39)
    Thank you from the mountain!
  • ~stary historyk 68
    (2018-02-03 19:41)
    polecam polskie swiadectwo czasu na jutubie -film dokumnetalny "Sprawiedliwi" z roku 1968 -zeznania swiadkow, osobiste przeycia Polakow ktorzy przezyli. Ladny kawalek naszej prawdziwej historii.
  • ~"O wojnę powszechną błagamy Cię,Panie"
    (2018-02-03 17:48)
    JA Bronia patryjotka ucisniona i cierpistka wieczna, martylogiczna i nienasycona domagam sie na srebnikow co obiecal nam nasz blogoslawiony prezes ... a jak nie to ........ O wojnę powszechną błagamy Cię,Panie !!!!! "O wojnę powszechną błagamy Cię,Panie"
  • ~nauczycielka jezyków pana Jarosława
    (2018-02-03 14:19)
    Doszły mnie słuchy ,że to Tusk żle przetłumaczył ? Dlaczego nie wzięli do tłumaczenia pana Kaczynskiego Jarosława byłoby bezbłędnie ,bo milczenie błędów nie czyni.