"Rafalska przeinacza nasze postulaty". "Proszę o eutanazję dla mnie i mojego syna". Protest w Sejmie się zaostrza

| Aktualizacja:

To apraszamy minister rodziny Elżbietę Rafalską na rozmowy o dojściu do kwoty 500 złotych; fajnie by było w końcu konstruktywnie porozmawiać i zakończyć ten protest; minister Rafalska przeinacza nasze postulaty - podkreślali w sobotę niepełnosprawni i ich opiekunowie protestujący w Sejmie.

wróć do artykułu
  • ~doc tor
    (2018-05-05 12:02)
    Ma rację. Stołki, nagrody, premie dla pisowskich idiotów specjalnej troski.
  • ~blablabla..
    (2018-05-05 12:18)
    fifarawska rafafalska...
  • ~żart
    (2018-05-05 12:24)
    Matka daj 500 (bo mnie suszy) niepełnosprawnemu na umyśle. Nie bądż jak sknerus w bajce (mówi Papa Smerf).
  • ~Zniesmaczony
    (2018-05-05 12:30)
    To się nie zakończy nigdy, bo to jest polityczna błazenada obliczona na obniżenie notowań rządu. Chciwa baba z sejmu nie przyjęła 42 tys. na rękę od Owsiaka. Ona chce mieć pensję posła i elektorat niepełnosprawnych w najbliższych wyborach. Dzieci to tam były, są i będą zawsze na poziomie parkietu.
  • ~Rambo
    (2018-05-05 12:32)
    Niech wywindują socjal na niepełnosprawnych i będziemy mieli jak w Afryce. Tam matki z marginesu jak zajdą w ciążę, to celowo piją alkohol na umór, bo im większe upośledzenie dziecka tym większa dożywotnia zapomoga. Tego chcecie nad Wisłą?
  • ~Pracownik PGW Wody Polskie
    (2018-05-05 12:51)
    PiS, to szczególnego rodzaju gang złodziei. Okrada na masową skalę, a daje ochłapy wybranym spolegliwym. Pracuję w PGW Wody Polskie. czyli w państwowym, bezprawnie funkcjonującym tworze, w którym nie ma: regulaminu pracy, regulaminu wynagradzania, aktualnych szkoleń BHP, ani nawet upoważnień do przetwarzania danych osobowych. Za to jest gangsterskie złodziejstwo. 2500 pracownikom przejętym ze zlikwidowanych samorządowych Zarządów Melioracji obcięto wynagrodzenie netto od 15 do ponad 50%. A wybrańcom z dawnej sitwy państwowej (RZGW) dano po 200 zł podwyżki. I zamiast 50 jest obecnie 150 dyrektorów z mega pensyjkami. Tak wygląda prawdziwe państwo mafii zwanej PiS. Z niepełnosprawnymi pojadą w ten sam sposób. A jak gangsterzy z PiS wygrają kolejne wybory, to równiutko ****** wszystkich Polaków.
  • ~PROFESOR PRO
    (2018-05-05 12:51)
    Pani Minister ma pani kamienne serce oni są winni niepełnosprwności oni należysz po 2000 ty Renty socjalne i zasiłku opiek
  • ~Antoni
    (2018-05-05 12:52)
    Zdecydujcie się. Albo jest niepełnosprawny i trwale niezdolny do pracy, albo ma negocjować z minister rządu polskiego. Z tego robi się już naprawdę niesmaczna farsa.
  • ~jkj
    (2018-05-05 12:54)
    Czy pan Jakub lub jego mama nie widza innego sposobu na to by dodać sobie coś od siebie na życie ? Przecież nie są oni oboje niepełnosprawni umysłowo . Czy w takim razie któreś z nich nie mogłoby pracować?.Ja tylko z lekką niepełnosprawnością nie wytrzymalbym tygodnia na podłodze w Sejmie
  • ~obserwer_1
    (2018-05-05 12:55)
    czy ktoś się mnie pytał o zdanie ? to ja i mi podobni harujemy i płacimy wszelkiego rodzaju podatki i daniny a one chcą mi jeszcze na garba dorzucić kilka procent opłat i podatków
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-05-05 12:55)
    Nie należy się spodziewać przełomu. "Samiec alfa" traci siły i być może rozpoczyna się już walka o przywództwo. Rząd natomiast zagubiony i bezradny, jak dzieci we mgle.
  • ~a5
    (2018-05-05 13:02)
    Proponuję dać 500+ na razie dla niepełnosprawnych dzieci /do 18 lat/, a potem po obliczeniu ilości niepełnosprawnych -reszcie.
  • ~Mariola
    (2018-05-05 13:17)
    Wystarczyłoby podnieść stawkę podatku VAT do 30% i wtedy problem sam by się rozwiązał. Niepełnosprawni i ich rodziny mogliby żyć godnie, ale rząd nie chce skutecznych rozwiązań.
  • ~żart
    (2018-05-05 13:25)
    Brakuje Jezusa, bo przegonił by tych "kupców" sznurem ze "świątyni" Ojca (boga).
  • ~Mietek
    (2018-05-05 13:49)
    Przecież niepełnosprawni za wysoko nie podskoczą . Sprawujący władzę potrzebują dla siebie i dobrej zmiany, i ich znajomych . Na referendum nikomu nie potrzebne , kasę trzeba wydać . HAŃBA !!!.
  • ~zex
    (2018-05-05 14:23)
    A co na to pani Kaja Godek, Milczy?
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-05-05 14:29)
    Już dawno powinien zakończyć się ten protest konstruktywnym podpisaniem umowy z Totalną Opozycją. Skoro rząd nie chce dać pięćset, to Totalna Opozycja na pewno da. Wystarczy się do nich zwrócić o pomoc.
  • ~Ajronek
    (2018-05-05 15:10)
    Jakub Hartwich twarza totalnej opozycji.
  • ~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-05 15:29)
    Brawo i Uznanie dla Minister i Rządu Rząd nie może się ugiąć pod żądaniami ,,p---",cwaniaków. ILE jeszcze na Garb" Klasy wytwórczej CWANIAKÓW chcę wejść? Toż Polski Podatnik finansuję : podwyżki : rent ,Emerytury ,płace Policji,Straży ,Armii,Budżetówce,Nauczycieli ,itp. A może zrobimy tak: Ogłoszenie Kto chętny By Polski Podatnik Go Utrzymywał? Od-razu Hurtem,poco Cały Cyrk.Holandia,Belgia ,Luksemburg,Szwajcaria to Kraje-------------------------------------------- .
  • ~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-05 15:47)
    Matwiej Płatow Batko mam pytanie ,i mam odwagę Je Zadać ,bi nie godzę się utrzymywać z Podatków Następnych. ; KOMU Rząd ma podnieś PODATKI?Może Wam np do 28%,a może Vat do 35% KOMU. A może będziecie mieli odwagę i napiszecie Komu Odebrać? może rencistom zmniejszyć renty o 30% Emerytom o 30% Nauczycielom o 30% ,a może rezygnacja z zakupu Samolotów dla Vipów,rakiet Perszing ,baz NATO ,i USA,ITD PYTAM KOMU Zabrać ,by Im dać .Trochę ODWAGI ,a może zlikwidować 500= ,a NIE bo ONE też Stracom?