Sędzia Iwulski: Pan prezydent nie podjął żadnej decyzji w sposób skonkretyzowany

Nie jestem zastępcą, a tym bardziej następcą I prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf, a jedynie zastępuję ją w razie gdy będzie nieobecna - oświadczył w środę prezes Izby Pracy i Ubezpieczeń Społecznych SN sędzia Józef Iwulski.

wróć do artykułu
  • ~kos
    (2018-07-04 13:11)
    Piotrowicz na 1 prezesa Sądu Najwyższego. To żarliwy patriota , oddany antykomunista , który kiedyś tylko zbłądził - będąc członkiem PZPR, prokuratorem stanu wojennego wielokrotnie nagradzany medalami bandyckiego reżimu.
  • ~i wszystko jasne !!
    (2018-07-04 13:13)
    W 1998 roku już Trybunał Konstytucyjny, stwierdził, że ustawodawca ma prawo określać wiek emerytalny i ma prawo także wprowadzać takie przepisy, które nawet wbrew woli sędziego przenoszą go w stan spoczynku po osiągnięciu tego wieku ,.co jeszcze ???.
  • ~mona
    (2018-07-04 13:16)
    On nie jest zastępcą, on tylko zastępuje. Jak to możliwe żeby ludzie nie rozumiejący znaczenia polskich i polskiego prawa (w tym Konstytucji) byli w Polsce sędziami i to Najwyższego Sądu.
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-07-04 13:17)
    OTO LEWICOWY CYRK.Prezydent powinien Dekretem Zawiesić Sąd.Ma do tego prawo. Ato by oznaczało ,że Stare Pryki Idą na Emerytury.
  • ~hey
    (2018-07-04 13:33)
    A PiSbolszewicka propaganda dalej swoje, że jest to nowy prezes
  • ~emu
    (2018-07-04 14:27)
    Iwulski tez za chwilę zostanie przeniesiony w stan spoczynku, bo ma wiek emerytalny. SN wybrał strategię najgorsza z możliwych.
  • ~Pogonic
    (2018-07-04 15:38)
    Wszystko jasne. Zastepuje ale nie jest zastepca. Za co te lesne dziadki biora wogole pensje? Cz gdzies mozna ich prace doktorskie przeczytac ? Chetnie sprawdze.
  • ~Polka zamieszkala w USA.
    (2018-07-04 16:01)
    Panie Sedzi Lwulski ,nie boj sie prezydenta A.Dude . Ma Pan mozliwosci ,wez Pan Dude do sadu za dyskryminacje wiekowa. Wiek nie jest wazny sedziow ,kazdy ma prawo pracowac w wolnej POLSCE ---sedzia kieruje sie tylko prawem i niczym wiecej!.Na przymus prezydent nie powiniem tego robic .Prezydent powinien inwidualnie rozpatrywac sprawe ,a nie grupowo.Prezydent nie jest doktorem ,ze trzeba mu przedstawic zaswiadczenie lekarskie .
  • ~fermęt
    (2018-07-04 16:15)
    Szacunek dla Pana sędziego! Nic dodać nic ująć. Plugawe cha-my tego nie zrozumieją rzecz jasna.
  • ~mola
    (2018-07-04 16:35)
    Jakim cudem ten ten Iwulski jeszcze tam jest. On wygląda na 75 i tak się zachowuje.
  • ~isis
    (2018-07-04 17:15)
    Podporucznik Iwulski orzekał w stanie wojennym. Był w składzie, który skazał działaczy KPN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~curious from UK :
    (2018-07-04 18:35)
    Czy sedzia Iwulski orzekal w stanie wojennym ?
  • ~Emeryt sędzia
    (2018-07-04 19:00)
    Sędziowie. Chcecie załatwić kaczora zwolnijcie się wszyscy z pracy. Strajkować nie Mo życie ale zwolnić się zawsze. Nawet jak pozostanie15 %pisuarskich sędziów kaczor padnie na kolana.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-07-04 19:22)
    Kilkadziesiąt MIESIĘCY URLOPU niby niewykorzystanego jak ptaszki śpiewają o Pani Geistorf to Pan PREZES Iwulski ma cała kadencje jak w BANKU
  • ~head
    (2018-07-04 20:01)
    Pan prezydent nic na piśmie nie dał bo sprawa śmierdzi nie chce być kozłem ofiarnym.
  • ~ciemny elektorat
    (2018-07-04 22:57)
    Brawo PiS. Na pohybel PO.