Michnik o Gowinie: Nigdy nie uważałem go za kretyna, ale takie rzeczy może mówić tylko kretyn

| Aktualizacja:

Nigdy nie uważałem go za kretyna. Natomiast takie rzeczy, jak teraz, może mówić tylko kretyn - mówi redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" o Jarosławie Gowinie.

wróć do artykułu
  • ~flisak
    (2019-10-29 13:09)
    prawdę rzekł
  • ~berbeka
    (2019-08-27 22:19)
    Były konsultacje w tej sprawie u Sorosa ?
  • ~jonter
    (2018-10-09 18:13)
    bardzo dobrze mu michnik odpalił bo to człowiek dwulicowy za kasę by zrobił wszystko
  • ~Krzysztof
    (2018-09-11 11:38)
    Jak Michnik określa kogoś mianem kretyna, to ja wstępnie tak epitetowanemu daję kredyt zaufania. Wprawdzie Gowin jako były POwiec (ergo koniunkturalista wyzuty z wszelkich zasad) nie jest moją gwiazdą, ale taki najgorszy to on nie jest, skoro bluzga na niego stetryczały pomiot przedwojennej KPP. Dwóch ludzi honoru już się opieka w hadesie. Michnik też mógłby już do nich dołączyć, bo po tylu latach wszystkim po troszę obrzydł. Ja na dziada ani patrzeć nie mogę, a tym bardziej słuchać jego jęków.
  • ~Teodor
    (2018-09-07 11:07)
    Albo była Solidarność ,czy tylko istniało słowo solidarność ? Z tego widać,że język polski jest bardzo pojemny w określaniu tego samego zjawiska,jak nienawiść i zrozumienie
  • ~Nick
    (2018-09-06 14:06)
    wypowiedź wicepremiera Gowina, który sugerował, że rząd zignoruje orzeczenie Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, (cytat). Komentarz: Wypowiedź wicepremiera Gowina wydaje sie być rozsądna, i nie niesie żadnych podtekstów. Natomiast wypowiedź ojca A. Michnika (Ozjasza Schechtera, jako kierującego z ramienia NKWD więzieniem w Równem, 21.09.1939) "a teraz, sanacyjne psy, możecie "modlić się" do Marksa, bo Wasz Bóg przepadł na zawsze !", niesie ze sobą wiele manifestacji i podtekstów. Wypowiedź tę można przypisać również Bolesławowi Drobnerowi, który stał obok Schechtera, i "potakiwał" głową.
  • ~Leon
    (2018-09-03 09:14)
    KRETYNEM to jesteś ty
  • ~Wolny i niezależny.
    (2018-09-01 08:30)
    Szkoda słów , na Pajaca, jego czas się kończy, tylko splunąć,i kropa.
  • ~jeży
    (2018-08-31 23:57)
    Żałosny zezowaty jąkała,czuje że że się topi razem ze "swoją" koszerną gazetą.
  • ~rocha
    (2018-08-31 15:35)
    Michnik to najgorsza obca zalała polskiego narodu.
  • ~Wy to o tym wiecie dużo
    (2018-08-31 14:48)
    K retyni O biboki D urnie
  • ~Gubernaror Wolskiej Bulandy
    (2018-08-31 13:25)
    To przykre, że pisowsko-putinowskie trolle zamiast budować przyszłość Ojczyzny wylewają tony fekalii na kogokolwiek kto ma inne poglądy na cokolwiek niż oni.To znaczy przepraszam,przedstawiciele tej sekty mają poglądy Kima Żoliborskiego ,bo swoich własnych nie posiadają.. P.S.Każdy minus od was będzie miodem na moje serce, no dalej,jazda!Minusować!Kopiejka do kopiejki i uzbierają się rubelki!
  • ~Michal
    (2018-08-30 23:02)
    Wielu uwaza ciebie za kretyna
  • ~emeryta
    (2018-08-30 20:07)
    Michnik dalej uważa że ma wpływ na sprawy Polski. Ale to już nie Polska Ludowa miękkim robiona
  • ~Raz dwa trzy
    (2018-08-30 12:19)
    Michnik nigdy nie uważałem ci za głupka...tylko za zdrajcę z rodziny zdrajców i morderców.....
  • ~nu nu
    (2018-08-30 10:41)
    Adaaammm to ty jeszcze żyjesz ?
  • ~er
    (2018-08-30 10:17)
    Aż tyle pisowskich trolli znalazło się! Nie myślą, przepraszam, myślą pod dyktando swojego guru.
  • ~cela + czeka
    (2018-08-30 09:24)
    małpy to w PO. Szaleją że koryto się kończy i zbliża się czas rozliczeń ze złodziejstwa.
  • ~bardud
    (2018-08-30 08:45)
    Michnik to kretyn i sprzedawczyk
  • ~ocypo
    (2018-08-30 08:24)
    "Takie rzeczy może mówić tylko kretyn" kto jak kto ale w kretynizmie to autor tych słów jest wybitnym fachowcem !!