Gowin: W wielu kwestiach mam inne zdanie niż Ziobro

Wicepremier Jarosław Gowin ujawnił w wywiadzie dla "Sueddeutsche Zeitung", że w wielu kwestiach dotyczących sądownictwa ma inne zdanie niż szef resortu sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro. Gowin bronił reformy sądownictwa jako zgodnej z demokracją.

wróć do artykułu
  • ~obserwer_1
    (2018-09-29 20:08)
    Mnie jest obojętnie kto będzie rządził , byleby płacili 500+ na moje dzieci i co za tym idzie żebym miał codziennie na wino i jakąś przegrychę!
  • ~ ~
    (2018-09-29 20:26)
    Panie Gowin! nie liczy się pana zdanie i kwestie! masz pan głosować tak jak każe żoliborska kre atu ra! a to że pan później skomli i PiSzczy już się nie liczy... wcisnął pan guzik za tym co chciało PiS!
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-09-29 20:29)
    I znowu hamletyzujący Gowin.
  • ~Karmen
    (2018-09-29 20:36)
    Panie gowin zrozum pan ,że UE nie ingeruje w polską KONSTYTUCJĘ ale staje w jej obronie. Tak jak miliony Polaków. Z wyjątkiem politycznych zer .
  • ~esteta
    (2018-09-29 20:44)
    Hej Gowin a jak korytko? Pełne? Kaczyński pozwala swej trzodzie na myślenie ? Wątpię ! W poniedziałek na kolanach, na Nowogrodzkiej.
  • ~j asn e
    (2018-09-29 20:55)
    Tak , wiemy ! On sie nie uskarżał . Jemu chyba ministerialna pensja wystarcza do "pierwszego " . Wiemy też , że pani profesor Kry styna jest ok. a pan Profesor Mat czak nie jest ok . i musi pan poprosic Pana Rektora UW by Go zdyscyplinował . Daj pan Spokój !
  • ~Tomek z W-wy
    (2018-09-29 21:41)
    Gowin ma w jakiejs kwestii wlasne zdanie? To cos nowego!!!!
  • ~jak
    (2018-09-29 22:08)
    guwin skoczek
  • ~CerseyLan
    (2018-09-30 00:21)
    shame, shame, shame!
  • ~ARONN
    (2018-09-30 00:27)
    Gowin to V kolumna PO w PISie !
  • ~cedr
    (2018-09-30 02:11)
    "Gowin: W wielu kwestiach mam inne zdanie niż Ziobro"....a kto cię pyta o zdanie, Gowin?
  • ~Sigma
    (2018-09-30 06:13)
    Coś podobnego! Gowin ma inne zdanie niż pan Zbyszek a obaj mają to zdanie, co najwyższy przywódca? Dziwne. Do prawdy dziwne i nielogiczne.
  • ~Julka
    (2018-09-30 07:40)
    Ma inne zdanie a głosuje jak zero, śmiech na sali
  • ~ARONN
    (2018-09-30 08:50)
    Gowin to V kolumna PO w PIS !
  • ~Dawid
    (2018-09-30 10:00)
    Wyciąć we wszystkich wyborach gowinowców, jedyny sposób pozbycia się uwola Gowina!
  • ~Qwerty
    (2018-09-30 10:30)
    Wątpliwej jakości wallenrodyzm. Kicz patriotyczny. Fu! Ten pan prawdopodobnie jest przestępcą. Zamach na ustrój opisany jest w KK w rozdziale o przestępstwach przeciwko rzeczpospolitej.
  • ~sd2017
    (2018-09-30 11:05)
    Z D. Tuskiem gowin spierał się publicznie. Ale pis to nie PO. Nigdy nie słyszałem i nie widziałem, by gowin spierał się z kimś publicznie w pis-ie. Więc to, że ma inne zdanie aniżeli ziobro, albo prezes jest tylko jego opowiadaniem po telewizjach, które ma na celu poprawę jego wizerunku politycznego. Niestety każdy kto przystępuje do pis-u staje się zwykłym pis-iorem ze wszystkimi tego konsekwencjami. A gowin jeżeli spiera się z min. zero to robi to we własnym sumieniu. A dla nich liczy się tylko KASA. I taka jest ta jego tajemnica.
  • ~maciej
    (2018-09-30 11:39)
    Trudno zrozumieć dlaczego PiS toleruje tego gościa i jego poczynania. Najczęściej nie ma pojęcia o tym, co twierdzi że reformuje.
  • ~jj26
    (2018-09-30 12:29)
    A kogo obchodzi "twoje" zadnie, pajacyku? ;)
  • ~xyz
    (2018-09-30 16:41)
    Ale pan jest śmieszny!!!!