Gliński: Mogę przeprosić za Pawłowicz. Ale to nie my napuszczaliśmy pijany motłoch na modlących się ludzi [CAŁA ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Gdyby nasi poprzednicy, korzystając wtedy z monopolu władzy, nie zastosowali siłowego rozwiązania w tej sprawie i nie zlekceważyli głosów milionów Polaków, nie byłoby tego politycznego kontekstu. To nie my zachowaliśmy się tu jak polityczni troglodyci - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti minister kultury Piotr Gliński.

wróć do artykułu
  • ~sic.
    (2018-11-08 13:00)
    P. Glinski to PiS eskalowal napiecie i prowokowal. Polska to panstwo swieckie i mieszanie polityki z wiara zawsze wyjdzie obu stronam bardzo zle. Napiecia prowokuje nadal PiS. Czy to wasza zemsta ?
  • ~5 kolumna watykanu
    (2018-11-08 13:01)
    klamstwa, kretactwa i zabobony to filary wladzy ePiSkopatu!
  • ~bababcia
    (2018-11-08 13:05)
    Brawo panie ministrze!!!!
  • ~===
    (2018-11-08 13:13)
    POLSKI KATOLIK !!! MOGE!!! ALE!!!
  • ~Kali Pomagali
    (2018-11-08 13:16)
    Pan Gliński broni strategii PiS polegającej na demonstrowaniu plugawego chamstwa bo wie, że temu zawdzięczają sympatię zdegenerowanej części wyborców. Tylko dlaczego mówi to minister kultury? Jaki rząd, taki minister "kultury" i taka "kultura"...
  • ~ron1
    (2018-11-08 13:18)
    jednak rodzony brat Glińskiego miał rację
  • ~Zofia
    (2018-11-08 13:22)
    Gliński, typowy neofita.
  • ~antek ze spacerniaka
    (2018-11-08 13:38)
    Mistrz tabletu... i tylko tabletu.
  • ~Kontemplyta
    (2018-11-08 13:47)
    Co to za rodzina ta Rigamonti? Nazwisko by sugerowało, że montowała jakiś biznes w kurlandzkiej Rydze, gdy Glińscy wyrastali na potopie szwedzkim. Szproty carskie w najlepszym wypadku i oby nie sztylety w beczkach ze śledziami.
  • ~Mazur69
    (2018-11-08 13:53)
    Kto panie Gliński wprowadził wycie, buczenie i gwizdy na polskie cmentarze? Jak można tak kłamać, a może jest tylko niemądry?
  • ~Jaro
    (2018-11-08 13:56)
    Klasyczne: to nie moja ręka.
  • ~77
    (2018-11-08 14:16)
    Perfidny oblesny tlusty PASKUD !!! Pieniądze zaoszczędzone przez poprzedni rząd są teraz spuszczane w powietrze. Baw cie się dobrze, jak Pan Tusk powroci pójdziecie do więzienia razem z ta bezmleczna krawa Pawłowicz i zlodziejem Rydzyk !!!
  • ~xxxx
    (2018-11-08 14:22)
    Za te wypowiedzi powinni go do sądu podać .
  • ~Ed
    (2018-11-08 14:25)
    Gliński tym wywiadem potwierdziłeś porażkę PiS-u w wyborach samorządowych. A szczucie na opozycję to jest przygotowanie do następnych wyborów. Niestety taka mowa nie działa już na wyborców w miastach a i na wsi też już mają was dosyć.
  • ~kręciołek
    (2018-11-08 14:37)
    ale my wytrzeźwiejemy a ty głupi zostaniesz
  • ~KONSTYTUCJA
    (2018-11-08 14:51)
    BEZWSTYDNY, CYNICZNY KŁAMCA !!!!!!!
  • ~Andy
    (2018-11-08 15:04)
    der dziennik to prowokator = GW... iana gazette do po-dtarcia tylka:)
  • ~kasia
    (2018-11-08 15:09)
    aparadczyk Gliński znowu kłamie i prowokuje .Ale szuja !!!!!!!!! fuj !!!!!
  • ~Miłośnik Prezesa
    (2018-11-08 15:27)
    Panie Gliński komuna wyciągnęła pana z slumsów,był pan zdolny i uzyskał pan stopnie naukowe.Moralnie to pan jesteś lump i menel w jednym
  • ~OjDyrRydz
    (2018-11-08 15:59)
    CZY TEN GLIŃSKI TO TAKI ROZMODLONY CZY NEOFITA ?

Może zainteresować Cię też: