Prezes NBP staje w obronie swych współpracownic: Haniebne, brutalne, prymitywne, seksistowskie pastwienie się nad dwoma matkami

| Aktualizacja:

Ustawę o jawności wynagrodzeń w Narodowym Banku Polskim podpiszę obydwoma rękoma - zapowiedział w środę prezes NBP Adam Glapiński. Jak dodał, aby mógł to zrobić, trzeba ją najpierw uchwalić.

wróć do artykułu
  • ~OBS
    (2019-01-14 12:31)
    Pazerność tych solidaroochów jest porażająca...
  • ~Ślązak Górny
    (2019-01-13 13:15)
    Aby pani Wojciechowska mogła zarabiać u Glapińskiego w jeden miesiąc tyle ile nauczyciel w dwa lata, trzeba mieć nie lada zalety pod fartuszkiem.Co do Glapińskiego, po jego butnej konferencji i obrażeniu wicepremiera , mogę powiedzieć , że jest zdolniejszy od ,,Ojca Chrzestnego".
  • ~niepolak
    (2019-01-12 11:30)
    No coz - pan prezes wymienil cechy typowych Polakow.
  • ~dranstwo w polsce
    (2019-01-11 14:44)
    a co inne matki to gorsze sa od tych elit matek i musza wyzyc za marne grosze skandal bankowcy wstyd jag ludzi oszukujecie z politykami.Na bruk ich wyslac do spzratania kibeli.
  • ~elity do czyszczenia kibli wyslac za 1200zl,
    (2019-01-11 14:39)
    ta jedna mloda pani to bardzo do prezesa podobna wykapane ---- asystuja ffo skandal.
  • ~skandal elit
    (2019-01-11 14:37)
    dranstwo obywatele sa w calej uni tak wykorzystywani za co zarabiaja 65 tysiecy za urode i botox -a co nauczyciel czy ekspedienta to nie ma wyksztalcenia kto im kilble czysci ... szkoda mowic tak sie ludzi dzieli bogaca sie za nic elity czy ci polkazre za co maja takie pensje ..wojna potrzebna od nowa wszystko zaczac.
  • ~wadi 51
    (2019-01-11 11:56)
    Jakbym miał taką paskudną spasioną gębę to bym wychodził z domu wieczorem żeby nie straszyć ludzi a nie pokazywał się w mediach; ps gratuluję mężom tych ekspertkom, jakbym miał taką babę w domu to by lądowała telemarkiem bez nart z wieżowca.
  • ~fy fan
    (2019-01-10 14:26)
    choroba nie zna granic tych bogaczy co zarabiaja miliony za co za nic a inni za ciezka prace dostaja 2 ty.zl skandal kto dal im takie pensje ludzie na bezrobocie go wyslac albo prace za 2 tys.zl.dranstwo i bezczelnosc .Strajkujcie nauczycile widzicie jak inni zyja w luxsusie.
  • ~ziutek
    (2019-01-10 07:28)
    To, ze sa matkami, to ich PRYWATNA sprawa ! A ich szef nie ma JAJ w spodniach, zeby odpowiadac na pytania???
  • ~mnie się G nie podoba
    (2019-01-10 07:25)
    Gdzieś czytałem zdanie ,że" G jest łasy na pieniądze i kobiety " Czy to o te "pieniądze" z blond czupryną biega ?
  • ~xyz
    (2019-01-10 06:12)
    Temu panu wydaje się, że to jego prywatny folwark i wszystko mu wolno!!! Hańba!!!
  • ~Kara Boza za czarna w jasnej .
    (2019-01-10 06:05)
    500 +,tez biora !.Nasi sa w swoim zywiole,robcie na nich goje,niech na was jada az do ostatniej kropli krwi.
  • ~a-go
    (2019-01-10 05:39)
    Glapiński niech lepiej nie broni tych biednych (sic!) kobiet. Gdy ostatnio kogoś bronił, to człowiek trafił do aresztu.
  • ~ Ups
    (2019-01-10 04:40)
    Nie mowi sie "DWOMA" matkami,ale"DWIEMA" matkami, bo sa dwie matki,a nie dwa matki.Mieszkam w Ameryce i widze,ze tutaj Polacy mowia bardziej poprawnie, niz w Polsce.Za moich szkolnych lat szkolnictwo stalo duzo,duzo wyzej,niz teraz.Polacy,mieszkajacy w Ameryce po 20,30 lat,poprawiaja pismo i mowe polskich maturzystow,ludzi wyksztalconych i .........niestety dziennikarzy tez.Wstydzcie sie.
  • ~prezes
    (2019-01-09 23:52)
    A moja asystentka nie jest dyrektorem.
  • ~lek
    (2019-01-09 23:11)
    to nie jego wina !. to te dwie czarownice go omotały i rzuciły urok na niego
  • ~Karolina
    (2019-01-09 22:58)
    Od kiedy to prezes NBP podpisuje ustawy? On je może realizować, ale podpisywać??
  • ~curious
    (2019-01-09 22:46)
    Złodziej na czele NBP. To jest możliwe tylko w Polsce pisowskiej.
  • ~matkiglapy
    (2019-01-09 22:35)
    mozesz sobie pętaku utrzymywać ************* jakimś warszawskim banku a nie banku państwowym bo to kosztuje polaków 150 tysicy miesięcznie tyle ile ochrona kaczyńskiego
  • ~mr. ed