Mazurek: PiS przedstawi projekt wprowadzający jawność wysokości wynagrodzeń w NBP

| Aktualizacja:

PiS przedstawi projekt ustawy, która wprowadzi jawność wysokości wynagrodzeń w Narodowym Banku Polskim zarówno obecnego zarządu, jak i poprzednich; ustali ona również górną granicę zarobków osób zajmujących funkcję kierownicze w NBP - poinformowała w środę PAP rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

wróć do artykułu
  • ~Rajbjaj kroliczek gdybaj
    (2019-01-10 16:48)
    Za POlszewików to były pęsyiki na rękę setki tyś złotych i dodatek ukryty pod stołem lub w kole samochodowym też setki tyś złotych to był ZŁOTE CZASY
  • ~tym
    (2019-01-10 09:09)
    skoro przekrety wylapuja media to po co wszelkiego rodzaju instytucje kontrolne,ktore nas podatnikow kosztuja grube miliony.mazurkowa a wczesnie tego zescie nie zauwazyli?czym predzej do okulisty biezajcie i grubsze okulary zamawiajcie.
  • ~Kasta Nadzwyczajnych Ludzi
    (2019-01-09 23:09)
    Prezes Glapiński na konferencji prasowej wreszcie pękł i powiedział co mu leże na sercu, mianowicie, ze bankowcy są "nadzwyczajną kastą ludzi", która zawsze zarabiała i dalej będzie zarabiać co najmniej 10 x więcej od prezydentów i premierów! "Bo im się po prostu należy!"
  • ~Komunistyczny ruch odrodzenia PRL
    (2019-01-10 02:20)
    Epoka kołchozników wyrobi pensje dla zacnego PRL by utrzymać się w czołówce UE....................całe g n o j o w i s k o aparatu państwowego cierpiącego na schizofrenie wyższości.....
  • ~sd2017
    (2019-01-10 17:11)
    Niech ona nie zawraca kijem Wisły. Ja nie potrzebuję jakiejś ich kolejnej ustawy. Niech ona mi tylko powie, ile w NBP zarabiają te 2 lale ?
  • ~ed-monton
    (2019-01-10 02:25)
    Nie rozumiem Jaśniepana Glapińskiego - podpisze się obiema rękami pod ustawą, która ma być fatalna dla NBP? To co ten człowiek robi na stanowisku szefa NBP? Acha - zapomniałem - on tam zarządza swoją świtą...
  • ~autorr
    (2019-01-09 23:31)
    A co tam słychać pani Mazurek z kolejnym ekscesem pani Mossbacher abasadorki USA która zakazała (sic!) rządowi RP pracy nad ustawą o Uberze ? Podobno się podporządkowaliście...
  • ~Stwierdzam fakt
    (2019-01-09 22:23)
    PiS = PZPR bis
  • ~janusz polak
    (2019-01-09 22:40)
    może nie tylko NBP ale wszystkich jednostek gdzie pracowników nominuje lub finansuje aparat państwowy. Czyli różnych spółek i spółeczek od budowania wizerunku i studiów strategicznych obsadzanych przez ludzi z PiS a opłacanych przez ministerstwa> gdzie za kilka stron nikomu niepotrzebnego raportu płaci się setki tysięcy złotych.
  • ~Sebastian
    (2019-01-10 17:07)
    Projekt jawności wynagrodzeń w NBP to raz.Dwa to jakaś ustawa mówiąca o górnej wysokości wynagrodzeń w NBP i o średniej wynagrodzeń w NBP a nie pan prezes NBP Glapiński zatrudnia dwie blondyny o wyjątkowych referencjach na etatach dyrektorskich w NBP .Jedną po filologi rosyjskiej , drugą byłą modelkę od reklamy rajstop. Jeszcze do mediów pan prezes NBP Glapiński niegrzecznie z arogancją że w ogóle interesują się NBP ,pracownikami NBP,po co jest NBP i co się tu robi ?.Na dokładkę pan prezes NBP Glapiński mówi że to nic bo tak jest na całym świecie że na tych stanowiskach zarabiają ponad stan i tu też tak jest i najlepiej żeby żeby było cicho bez rozgłosu mediów jak do tej pory.
  • ~Karmen
    (2019-01-10 17:23)
    To się dowiemy (jawnie) ile zarabiają czarneckie,kamińskie,sadurskie,cymańskie , czy dalej wymieniać ?.
  • ~Ala
    (2019-01-11 10:39)
    Ogromnym skandalem są słowa lipińskiego że b.szef KNF wyjdzie za parę dni z aresztu. Te słowa porażają. Świadczą o bucie i zwykłym chamstwie tego pana. Coś takiego tylko w Polsce. Glapiński z ochroniarkami ala Kaddafi jest nie do ruszenia, bo może opowiedzieć o Kaczyńskim znacznie pikantniejsze historie niż cała Polska o nim. Nie konstytucja go ochroni, bo pis-lam nią gardzi, a kombatanckie archiwa z lat 90 i tam tajemnice o TW Balbi-na

Może zainteresować Cię też: