"Okazał się absolutnym dzbanem". Marcinkiewicz i Miller krytykują prezesa NBP

Obydwaj byli premierze nie pozostawiali na Adamie Glapińskim przysłowiowej "suchej nitki".

wróć do artykułu
  • ~Bolec
    (2019-01-11 11:09)
    Glapa wysłał ponoć krasnalowi "mesedż", że jak utonie to pociągnie krasnala za sobą... Tak więc na gadaniu się skończy,choć prawdę mówiąc nie taniej byłoby stworzyć jakiś "fundusz relaksacyjny" dla zestresowanego ;-)
  • ~Zygfryd Kafelek z Pacanowa
    (2019-01-11 11:26)
    Glapa to Złoty Dzban (przenośnie i dosłownie) a ci panowie to Puste Dzbany....
  • ~Batko
    (2019-01-11 11:33)
    Panie Leszku PROSZĘ Milczeć ,niż Banialuki Fanzolić. O tym BYŁY ,,premierze" to szkoda pisać,bo to DNO MORALNE.
  • ~belfer
    (2019-01-11 11:06)
    tym dwóm pajacom daleko do Glapy- intelektualnie też
  • ~Sebastian
    (2019-01-11 12:18)
    Fakt że Glapiński nie skacze po warszawskich knajpach z młodą szprychą tak jak Kazimierz Marcinkiewicz , który za posadę dyrektorską w banku w Londynie wziął odprawę 2,5 miliona funtów ale tak jak Leszek Miller są zachłanni wszyscy trzej na wysokie stanowiska i uposażenia bez kontroli i ograniczeń.
  • ~TCT
    (2019-01-11 12:21)
    Widzę, że prezes NBP przyjął podobne kryteria rekrutacji na stanowisko swego asystenta jak Waldemar Malicki do swojej orkiestry: 90/60/90
  • ~błagam
    (2019-01-11 14:14)
    Milera to jeszcze szanuję ale z Kaziem to mnie nie katujcie
  • ~Kain
    (2019-01-11 14:59)
    Język debaty publicznej w Polsce kolejny raz sięgnął dna - polityk, były premier publicznie lży drugiego człowieka w sposób, który do tej pory właściwy był raczej gimnazjalistom.
  • ~viola da gamba
    (2019-01-11 18:03)
    JA JAK PIERWSZY RAZ USŁYSZAŁAM WYPOWIEDŻ GLAPIŃSKIEGO NA POCZĄTKU PRZEMIAN UZNAŁAM GO ZA OSOBNIKA O WALORACH ŻYJĄTKA JEDNOKOMÓRKOWEGO .MOŻE TRĄBIK ,MOŻE PANTOFELEK ALBO CO INNEGO NIE PAMIĘTAM ? NIE MYLIŁAM SIĘ INTUICJA JEST WAŻNĄ RZECZĄ W ŻYCIU .
  • ~Lolek:)
    (2019-01-11 15:25)
    L.M. wczoraj w "kropce i ch......" niezły miał ubaw z K.M. , w pewnym momencie to aż cały czerwony był bo musiał się powstrzymywać do śmiechu .
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2019-01-11 14:05)
    wara od Galpinskego ! Zachowuje sie jak prawdziwy i rasowy prezes banku ! Ma dwie blondyny na smyczy , nie boi sie i potrafi sie odszczeknac kuglarzom z prasy. NBP stoi mocno pod jego rzadami ! Ludzie nie widzicie ze to jest jedyny " normalny" PiSowiec ????
  • ~Barry
    (2019-01-13 21:27)
    Tytuł jest przykładem zdziczenia przestrzeni publicznej. Czy przykład tragicznego ataku na Adamowicza niczego nieuczy
  • ~tak tak
    (2019-01-14 08:56)
    i to jest ten prawdziwy dzban wystarczy spojrzec i posluchac a rzygac sie chce
  • ~Tadek
    (2019-01-23 09:25)
    Jak człowiek - jedynie słusznej partii - "publicznie lży " to jest wszytko dobrze, ale jak już ktoś niezrzeszony - to woła o pomstę do nieba.... PZPR bis nam powrociła w całej rozciągłości.... Czy tego naprawdę nie widzicie ??? Czy wam – komentującym – to bez różnicy, byle dostać kilka groszy za wpis???
  • ~wyborca PIS
    (2019-02-13 12:34)
    Kasę bierze i ma wszystkich w nosie.30 lat minęło i wielka pora by to w końcu ukrócić.
  • ~autorka
    (2019-02-14 11:39)
    Dzban?Jeszcze nie widziałem takiego dizajnu-dzban ze swińską bużka i takimiż oczkami
  • ~CAS
    (2019-01-13 12:12)
    taniej będzie dla podatnika dać im fundusz relaksacyjny niż zatrudniać asystentki/sekretarki na pozycji dyrektora z pensją prezesa
  • ~Mumbasa
    (2019-01-11 13:27)
    lubię placki
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921
    (2019-01-13 17:05)
    A KIM BYL NOWAK JAK RZODZIL FINASAMNI I USTWAMNI ZA PO PSL I BYLA PANI CO MNIALA SWOJE BIURO A NIE BYLA W RZODZIE TYLKO PRACOWALA W FIRMNIE MIENDZYNARODOWEJ.MARCINKIEWICZ.MARCINKIEWICZ TY BYLES W BANKU I ILE BRALES BO ODPRAWA To2,5 MILIJONA FUNTOW I NIE STAC CIE BYLO NA IZABEL.JESTES CIENKIM BOLKIEM.ZOBACZ JAK W POLSCE DZIALAJO SODY.KRECI LANCUCHEM Z GODLEM RP I PRZYTYM OPLUWA KRAJ I NARUD I WSZYSTKO WAM PASUJE.ALBO WYCHODZI Z KODEM KIM JEST CZY JEST SEDZIO CZY KODOWCEM.KONSTYTUCJA SIE KLANIA I TO DUZO OSOBOM JAK BRONIARZ TU WYCHODZI JAKO SZEF ZWIOZKU A WCZESNIEJ STAJE Z KODEM JAK TO ODBIERAC KIM ON JEST.ALBO SIE JEST ZWIOZKOWCEM ALBO KODOWCEM TYLKO ZETAM MU NIE ZAPLACO12 TYSIECY.GDZIE JEST TU O BOGU NIE PISZE BO TO SO LUDZIE INNEJ WIARY GDZIE JEST HONOR BO NA OJCZYZNE KTO PLUJE TO JEST NIKIM.

Może zainteresować Cię też: